Přejít na obsah

Dany

Uživatel
 • Počet příspěvků

  6
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 1. Dany

  vrácení modemu

  Řeším stejný problém, tj. vrácení modemu, ale narážím na neřešitelnou záludnost: v těch svých Všeobecných podmínkách z 1.3.2009 sice píšou, že zařízení je třeba poslat LICE do Nymburka (čl. 3/6), ale vzápětí tam je napsáno, "Zařízení je považováno za vrácené okamžikem jeho převzetí Poskytovatelem..." no a to je zase ta společnost UPC se sídlem Praha 4, Závišova 5. Když jsem z Prahy, tak by bylo výhodnější to tomu poskytovateli dát rovnou (jak bylo uvedeno v těch Podmínkách, které platily předtím). Mám dojem, jakoby to bylo vymýšleno pro vytváření problémů, jako závěrečného dárečku od Poskytovatele.
 2. Dany

  Nový Firmware 1.18 pro Handan CV-7000HD

  Mně se to samo neaktualizovalo, i když byla hláška :"Chcete aktualizovat?" Po OK se objevilo "Nový SW nenalezen". Bylo třeba jít přes Systémové informace na Aktualizace S/W a OK na řádku "Spustit". (viz str. 26 Návodu).
 3. Dany

  Handan CV-7000 HD

  Jestli to není kabelem, a to zasekávání očividně není, pak reklamovat a žádat výměnu slavného H 7000 HD. Jiná cesta asi není.
 4. Dany

  Handan CV-7000 HD

  Zdravím, jen pro zajímavost. Provedl jsem akci naivního konzumenta: Volal jsem na UPC, že se mi H 7000 HD sám vnoci zapíná. Přepojili mě na technické oddělení, no a tam bylo veliké divení, že se s tím ještě nesetkali a že jsem ho určitě zapomněl vypnout atd. No a nakonec přišly i rady: že ho a mám vyndat ze zdi, že mám dát manuální vyhledávání atd. Když jsem přidal další nedostatky, např. když chci přejít na nějaký vdálenější kanál přes ovladač šipkama CH, že se ten hledaný, který je někde dále, neobjeví, že musím postupovat nesmírně pomalu, tak se mi podařilo, že mi poslali techniky.Tomu, že se přístroj sám zapíná se opět nesmírně divili, že prý jsem první, co jim to říká. No a dostal jsem slavný HANDAN CV-7000 HD nový. No a abych dlouho nenapínal, samozřejmě jsem si počkal na 1 hod. ráno, abych byl svědkem, jak mě přístroj vítá slavnostním sebezapnutím.
 5. Dany

  HD STB - problémy

  Když mám u H 7000 v instalaci manuálního vyhledávání nastaveno předem Symbol Rate 5000, jak ho změním na 6900, jak se zde doporučuje Pavel pro HD kanály. A dále, jaký je vůbec rozdíl mezi automatickým a manuálním vyhledávání, když u toho manuálního se stejně vše dělá samo? No a také je v Systémových informacích tovární nastavení a tam se to také naladí ne?
 6. Dany

  HD STB - problémy

  Díky za radu, ale v návodu u manuálního vyhledávání (str.21) je uvedeno, že mám zadat frekvenci, modulaci a symbolrate odpovídající parametrům kabelové televize?! No a na to už nestačím.
×