Přejít na obsah

DarrianCZE

Uživatel
 • Počet příspěvků

  10
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli DarrianCZE

 • Hodnost
  Nováček

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 300
 • Vodafone telefon
  Telefon 100 minut
 • Vodafone televize
  Komfort
 • Vodafone datový limit na mobilu
  4 GB
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  Neomezeně
 • Vodafone zařízení
  Compal CH7465LG
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Praha 12 - Modřany
 1. Zruším, ale počkám si, až dosáhnu data, kdy se věrnostní sleva bude resetovat, abych nemusel nic platit, a nebo bych musel platit jen miniaturní částku 😉
 2. Zdravím, psal jsem dotaz přímo do Vodafone, je to už skoro měsíc, a stejně bez odezvy. Zeptám se tedy zde. Musím tedy jen smutně poznamenat, že od přechodu k Vodafone, to šlo se zákaznickým servisem hodně z kopce :-( Mám aktuálně kabelovku v rámci zvýhodněné individuální nabídky. Bohužel už několik měsíců se koukám na televizi minimálně, a chci jí tedy zrušit. Když jí tedy zruším, budu muset platit nějakou smluvní pokutu? Vím, že se před pár měsíci podmínky tohoto měnily, a chtěl bych tedy jen mít jistotu. Díky!
 3. Tak wifi router už mám vybraný. Šli by jste tedy do Cisco EPC3208, a nebo máte nějaký jiný tip na modem s EuroDocsis 3.0?
 4. Jestli nepotřebuješ WiFi v 5GHz a stačí ve 2,4GHz tak vezmi TP-Link 1043 v2. Osobně jsem jich několik dával do menších provozů, kde táhnou kolem 30 zařízení, vč. nastavení IP dle MAC a směrování portů. Za 1500 kaček není moc co řešit. Jinak se u každýho routeru dívej na parametr throughput, což je propustnost mezi WAN a LAN, abys pak náhodou nekoupil žumpu, která se sice chvástá nějakýma úžasnýma hodnotama na WiFi, ale z WAN do LAN to pojede jak šnek. Bohužel ten údaj o throughput výrobci ne příliš rádi uvádí, takže někdy je potřeba hledat hluboko v parametrech. Tak... 5GHz je samozřejmě vítané plus, ale dokážu bez toho žít.
 5. Momentálně mám 100mbps. Předpokládám, že bude UPC průběžně zrychlovat, takže by to asi mělo význam. Co by šlo mimo tohle?
 6. Přátelé... nemusíme se tu hned hádat Takže tedy doporučujete koupit Cisco 3208. Jaký k tomu router? Poměrně dost se mi líbí routery od Asusu, a to zejména po stránce parametrů. V tomto ohledu ještě nejsem až tak zkušený, takže jsem otevřený feedbacku. Dost se mi líbí tento https://www.alza.cz/asus-rt-ac1200g-d4010734.htm
 7. Co doporučuješ? Musí to být Gigabit.
 8. Ahoj. Chtěl bych se zeptat. Dlouhou dobu uvažuji o zakoupení modemu. Mám dvě varianty... co se podle vás vyplatí víc? Nejsem tak úplně běžný uživatel, a běžně se hrabu v nastavení routeru... povoluji porty... a tak podobně. 1) Koupím z nějakého bazaru Cisco EPC3208 (před tím ověřím přes MAC adresu, zda-li náhodou není nevrácený). A poté si koupím nějaký vlastní router. 2) Koupím teď ten nový router, co používá UPC od Compalu. Máte nějaké reference na ten nový router? Případně jakoukoliv další poznámku? Mockrát díky!
 9. Ahoj všichni. Hraje tu někdo z vás na tomto modemu GTA Online pro PC? Na fórech jsem četl, že je to s tímto modemem dost problémové. Což můžu potvrdit. Hra mi vypadává (vždy se najednou všichni odpojí). Všechny nutné porty od Rockstartu jsem povolil, a taky jsem to Port Checkerem zkoušel. Jsou otevřený. Má někdo z vás taky takové problémy? Díky
×
×
 • Vytvořit...