Přejít na obsah

redroker

Uživatel
 • Počet příspěvků

  52
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli redroker

 • Hodnost
  Nováček

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 200
 • Vodafone telefon
  Telefon 100 minut
 • Vodafone televize
  TV Klasik
 • Vodafone zařízení
  HD Mediabox
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Litvínov
 1. Po přihlášení do Moje UPC je zpráva o problémech zpětného zhlédnutí. To by člověk pochopil,ale nesmí to být často!
 2. redroker

  Horizon Go

  Tak už je mi to jasný.Vzhledem k tomu, že jsem prováděl včera tovární nastavení, tak zpětné zhlédnutí funguje po tomto zásahu,nikoli před a dále (týden).
 3. redroker

  Horizon Go

  Ani odpojením od napájení se problém nevyřešil,tedy částečně.Zpětné zhlédnutí funguje jen pokud chci přehrát pořady týž den odvysílané.Den a dále se zobrazí výše uvedená hláška.
 4. redroker

  Horizon Go

  Již nějaký den mě rovněž nefunguje režim zpětného přehrávání, tedy co se týče STB Horizon.Na PC, či mobilním zařízení to jde. Zkusil jsem i tovární nastavení a teď když vyberu jakýkoli pořad po vyvolání tlačítkem Guide,se zobrazí hláška "Se zpětným zhlédnutím můžete sledovat pořady,které byly odvysílány od okamžiku aktivace funkcionality." V nastavení mám odsouhlaseny podmínky užití zpětného zhlédnutí a Zapnuto.
 5. redroker

  HBO v Eng.

  Díky! Konkrétně např. právě Hra o trůny na HBO3 včera někdy kolem 21h byla jen v ENG bez tit.., přitom premiéra byla v PO s tit..
 6. Omlouvám se pokud to tu již je, ale hledání o tématu HBO bez úspěchu. I když mám v STB Horizon nastavenu češtinu + titulky,tak některé pořady jsou v ENG jazyce (HBO HD). Je to normální stav od poskytovatele?
 7. Ano, dobře, jde ale o části ČR.Berme, že jsme vcelku všici Češi. Pokud jste fanda jakékoli naší reprezentace, jak byste byste obvykle fandil,ano, jak jinak "Kdo neskáče není Čech" , nebo "Češi do toho". Asi tak!
 8. Ano, děkuji za lichotku,jsem opravdu mladý,cítím se tak,i když mám 14 let do důchodu.Vietnamci,Ukrajinci atp. nemají národnost českou,špatný příklad.A propo,jakou máte Vy národnost?Moravskou?
 9. Není mi známo,že jsme Českomoravskoslezská republika.Je jen Česká republika,tedy jsi čech.
 10. redroker

  Horizon Go

  Téměř po měsíci si chci opět pustit Horizon.go na PC,ale zase nejde.Zkoušeno na Mozile,Chrome a nakonec Opeře. Stejné.Zobrazí se jen to loadovací kolečko,které se vyplní jen do poloviny a konec.Už mě to vážně štve.Nechodím na Horizon často,ale když, tak nejde!Jde mi o zpětné shlédnutí,přímé funguje.(W7 64b,Chrome,200mbit,Litvínov)
 11. redroker

  Horizon GO

  Rovněž nemohu spustit jakýkoli program (zkoušeno s Firefoxem,Operou se Silverlight) jak z telefonu,tak notebooku (penzion ve Znojmě,signál wifi silný).
 12. redroker

  HD DVR Mediabox

  Nevím, jestli již zde nebylo odpovězeno,ale vlákno je dlouhé. Již několikrát jsem sledoval AXN,ale pouze s ENG zvukemTeď běží např. Piráti z Karibiku a právě jen v ENG,je možné někde přepnutí na CZ,nebo je to pouze jedna stopa?
 13. redroker

  HD DVR Mediabox

  Aktualizace zatím nic, nevěřím.Nejsou schopni za existenci HD DVR počešit 100% teletext a natož spustit zásadní aktualizaci!
 14. redroker

  HD DVR Mediabox

  Tak nejde ani jeden kód. Podle návodu držím současně tlč. hlasitost dolů a tlč. uprostřed mezi TV a BOX(při vypnutém stb). Rozsvítí se červené tlč.TV, po zadání kódu zhasne,zkouším vypnout tv,ale nic. Někdy to tlačítko po zadání kódu svítí déle (cca 15 vteřin).
×
×
 • Vytvořit...