Jump to content

namec

Uživatel
 • Content Count

  708
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by namec

 1. A přeprodali to O2 a T-mobilu viz.https://digital.rozhlas.cz/anglickou-premier-league-nabidne-divakum-digi-tv-o2-tv-i-t-mobile-tv-na-nove-8030459 Takže dotaz na místě
 2. Tak až to nebudou podmínovat za těch 599 kč 4 sim kartami a internetem na doma,kde výsledná cena je nakonec 2795kč,tak ta nabídka je celkem o ničem.Až to umožní zákazníkum za tu cenu pro 1 sim kartu bez internetu na doma,tak jim lidi urvou ruce.
 3. Tak toto fórum není jiz dlouho neoficiální.
 4. Technik asi narážel na to,že info o tom,že Filmbox začne vysílat i v HD je v éteru od 21.3,viz. https://digital.rozhlas.cz/placena-televize-filmbox-je-pro-operatory-nove-dostupna-ve-vysokem-rozliseni-7791190.A to, že se na Parabole.cz probudili docela pozdě,je druhá věc.Až začne vysílat Filmbox HD u UPC,určitě se to dovíme.
 5. Nikdo nepolemizuje o ceně,kterou měsíčně platíte za služby.Tady se vyvrací vaše tvrzení o zdražování,které neproběhlo a nebude.A že máte cenu o cca 100 kč menší,buďte rád.Až se bude u vaší smlouvy uvažovat o nějakém zdražení,UPC vás musí min. 1 měsíc dopředu na tuto zkutečnost upozornit(mejlem,přes moje upc).A z vlastní zkušenosti vím,že upozornuje. Hlavně nepanikařit😀
 6. Ceník je účinný od 2.5. 2018 INTERNET 50+ s TV START K INTERNETU 50 000 / 3 000 20 000 / 1 200 věrnostní cena / měsíčně 359 Kč,věrnostní sleva / měsíčně 200 Kč,Celková cena 429 Kč včetně pronájmu modemu. Ceník je účinný od 8.4. 2019 INTERNET 50+ s TV START K INTERNETU 50 000 / 3 000 20 000 / 1 200 věrnostní cena / měsíčně 359 Kč,věrnostní sleva / měsíčně 200 Kč,Celková cena 429 Kč včetně pronájmu modemu. Kde máte to zdražení?V období od 2.5.2018 do 8.4.2019 a dále zdražení 0 Kč
 7. Jestli ono to,ze v Čr apka pro android tv nebyla spuštěna, nesouvisí s potencionálním prodejem UPC Čr Vodafonu🤔
 8. Čeká se na vyjádření nějaké komise z Eu.
 9. Snad se s novym majitelem zvysi obrazova a u Horror filmu i obsahova kvalita
 10. technik- epic drama hd-uvazuje se o přidání?
 11. Bylo to ve složce "Filmy & Seriály
 12. Vypadá to,že HBO OD už rozjeli.Min.od včerejška opět přidáno.
 13. O tom se taky tak 2 roky zpet mluvilo,ze by měli přidat.Respektive Filmboxlive.A taky nic.
 14. Třeba já bych v nabídce uvítal Epic drama patřící do skupiny Viasat.
 15. Taky mě štve neustálé odhlašování HBO GO na tv.(Samsung).dotaz poslán jak na HBO,tak na UPC. Odpověď HBO: Dobrý den,děkujeme za kontaktování zákaznické podpory.UPC je jeden z operátorů, kteří využívají toto bezpečnostní opatření. Tedy přihlašovaní Vašeho televizoru 1x týdně se u daného operátora bohužel nevyhnete. Odpověď UPC: Tento proces je nastaven ze strany HBO a projevuje se stejně na všech zařízeních. A ted babo raď.
 16. Dejte výpověď,oni se vám ozvou z retenčního a zkuste eventuálně trvat na výměně vašeho stávajícího STB za HD DVR Mediabox za minimálně stejnou cenu.Domluvit se s nima dá.Operátoři na jejich lince moc pravomocí,co se týče úpravy ceny,moc nemají.Vice možností má jejich retenční oddělení.
 17. Myslel sem HBO OD,ne HBO GO
 18. Mě se tam HBO GO už taky v jeden okamžik objevilo.Ale na chvili.Asi se jedná o nějaký test.Kdyz jsem neco řešil na podpoře,tak me operátor řekl, že zhruva od února chtějí nasadit HBO GO pro zákazníky.
 19. Mám podobný problém.Taky tv Samsung.Do lonského roku vše probíhalo normálně.Načítání,přihlášení,přehrávání.Od nového roku při přehrávání se obraz zhorší oproti normálu,jako bych se díval na VHSku,občas se obraz sekne a načítá.Dělá to jak při připojením internetu v tv přes wi-fi,tak natrvrdo kabelem.Podle mě je problém bud na straně HBO,nebo Samsungu.Internet jede na pohodu.
 20. Takovou omáčkou"vylepšování služeb atd." se bude ohánět každý poskytovatel služeb při nějaké změně služeb.Neni nic jednoduššího, než zavolat na KC a domluvit se s nimi,co a jak.
 21. Neuvažuje se o přidání UP Network a Epic Drama(HD)?
 22. Tak asi jenom nejaky test.Uz to tam není.
 23. Do nabidky My Prime přibyla položka HBO OD
 24. Na HD DVR Mediabox Adventure HD uz taky hraje.Pozice 70
×
×
 • Create New...