Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   12/31/16

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

namec

Uživatel
 • Počet příspěvků

  672
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli namec

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Brno-Kohoutovice
 • UPC Internet
  Internet 200
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  Telefón Basic
 • Zařízení od UPC
  CAModul,HD DVR Mediabox
 1. Dnes mě došel mejl, že v Brne otevřeli novou prodejnu UPC.Tak předpokládám, že to nebude jenom prodejní stánek typu Vaňkovka.
 2. Nové stanice

  Co si vybavuji,tak v kabelovém pravěku, když DVB-C teprve začínalo a to ještě zásluhou Karnevalu,tak taková možnost existovala.Ano, programů bylo 10x míň,ale když to šlo před tím,tak by to mohlo jít i dnes.Jenom by se asi muselo chtít.Ale problém bude asi v tom,ze UPC není česká firma,ale firma v rámci ooobrovské skupiny.A tam je zakopanej pes.
 3. Nové stanice

  Tak za to, že Nickoledeon HD nebyl počeštěn, nemůže UPC.
 4. Geoblocking

  Kdyz sem byl na hotel.wifi a chtel pustit Horizon go,tak na me vyskočila hlaska,ze se omlouvaji, ale nemají prava na vysilani mimo Čr.Nebo neco v tom smyslu.Kdyz sem prepl ma mobil.data,vse jelo bez problemu
 5. Geoblocking

  mozna blbej dotaz,ale i pres wifi?hotelova wifi atd.)?
 6. Geoblocking

  Mysleno tim,ze kdyz mas u sveho mob.operator smlovu,kde ti nabizi urcitou porci dat,tak v cizine,tak jako u nas,pri vyuzivani sluzeb Horizon go,ti budou data miznou.Paklize nemas nejaky spesl balicek(t-mobile ma napr. sluzbu stream on,kde ti urcite aplikace nezerou data) .Pres wifi ti Horizon go v cizine nepojede.U HBO GO je to lepsi,tam jede HBO GO i pres wifi
 7. Geoblocking

  Horizon go uz v cizine uz jede.Stejne tak HBO GO.HBO GO i pres wifi(hotel atd)Horizon go jedine natvrdo pres data.Pres wifi "zatim"blokováno
 8. Nové stanice

  Zas tak bych se na ty De stanice netěšil.Kdyz se podíváte na dalsi stránku (razeni 0318 v1.14 rr navrch,platny od 2.4) tak DE stanice se tady neobjevuji.Z toho seznamu uvažovaných stanic tam zustalo pouze Tuty Hd, Šlágr 2,Fine Living HD,Private HD,Prima+1 HD a jedna regionalka.
 9. Nové stanice

  Zjistíme všichni 15.3.A jestli se bude něco přidávat,tak určitě ne vše,co vypsal Pavel m.Nikdy v minulosti nerozšířili nabídku najednou o 20 stanic.(Možná v dávné minulosti,když se začínalo s DTV).Max.přidali 5-6 stanic
 10. Nové stanice

  Zdroj?
 11. EPG

  Na zkvalitňování EPG se pořád pracuje.Bez ironie.Na tv(Samsung,Ca modul),se mě začali objevovat info, kolikátý díl se vysílá.Teď už doplnit číslo série?
 12. Nový způsob hrazení služeb v MOJE UPC

  Stejně by mě zajímalo,kam chodí na ty haliřové položky.Třeba u mě.Cena tv balíčku je na celé koruny,cena netu taky tak,pronajem boxu,opet na cele koruny,cena telefonu taktez.A volam jenom po siti UPC.
 13. Nový způsob hrazení služeb v MOJE UPC

  Z logiky veci by to meli tyto haléřové částky ignorovat a zakaznikum nepřipomínat, že něco dluží.Protože i v obchodě ti při opakovaných nákupech nedouctovávaji minulej nakup,kterej zaokrouhlili směrem dolů.
 14. Nový způsob hrazení služeb v MOJE UPC

  Dnes sem řešil ten samej problém a právě me volali zpět a je to tak,jak psal sodekcz.Zaokrouhlují.A jak nás učili na základce,do 0.50 haliru se zaokrouhluje dolů,nad 0.50 nahoru.Jak v obchode.A tak se muze stát,ze se to může nahromadit a po 5 letech je "dluh" 5,76 Kč.
×