Přejít na obsah

Vulva

Uživatel
 • Počet příspěvků

  22
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Vulva

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  localhost
 • UPC Internet
  Fiber Business 500
 • UPC televize
  Business Exclusive
 • UPC Telefon
  Business EU
 • Zařízení od UPC
  Compal

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Vulva

  IPV6

  Já se teda bojím dne, kdy nebude k dispozici pevná IPv4. 🙂
 2. Vulva

  VODAFONE group kupuje UPC

  Tak, zrovna na DNS není přece nutné používat servery providera. Co třeba https://1.1.1.1/ ?
 3. Vulva

  VODAFONE group kupuje UPC

  No, jsem zákazníkem UPC i Vodafone, ale toto pozitivně nevidím. Vznikne tlak na sjednocení nejen služeb, ale i technické podpory a techniků obecně, těch co pracují na síti a její stabilitě. Prostě část z nich vyhodí. Co to může znamenat pro kvalitu je jasné. Je možné, že vznikne kombo balíček "Vodafone komplet", kde bude 500/50 internet, televize, telefon, LTE, atd., a člověk ušetří 10% ceny, ale to není zásadní.
 4. Vulva

  Nový 4k set-top-box

  4K obsah má smysl tak od 65" televize, a ideálně 3m od ní. Jinak člověk moc nerozliší 4K vs FullHD. Kolik to má u nás lidí? Jinak 4K s HDR na Netflixu či Amazon Prime je parádní (Grand Tour). HBO ve 4K s HDR bych bral Ale opět, spíše v aplikaci než vysílání. Jak si člověk někdy zvykne na streaming, normální TV vlastně nepouští, nebude se přece přizpůsobovat programu on, ale program jemu.
 5. Vulva

  Google Chromecast 2

  Autorská práva, ne? Horizon aplikace bohužel část programové nabídky nepovoluje stremovat. Je to velmi hloupé, ale je to tak. Třeba Netflix či Amazon Prime Video s tím problém nemají.
 6. http://speedtest.dkm.cz/ Compal modem v bridge mode, za tím vlastní (Asus) router
 7. Vulva

  Ztrátovost, výpadky, restarty

  Naprosto přesnou lokaci Existuje linka, kam se dá o víkendu dovolat, že to zvedne technik? 241 005 200 to není.. Po namluveném vzkazu ("všichni operátoři jsou obsazeni") následuje totiž akorát položení telefonu automatem.
 8. Vulva

  Ztrátovost, výpadky, restarty

  U mě 500/50 intertet vypadá dnes takto.. Přes kabel. SNR je 38-40, vše v modemu vypadá v pohodě, ale download zkolaboval. Volání na infolinku znamená položení telefonu automatem.. Krása za 1700 Kč / měsíc.
 9. Netflix je k dispozici ve 4K a s HDR. Ono samotné 4K takový odvaz není oproti 1080i, to až 4K v kombinaci s HDR. A pro 4K + HDR zatím skoro nikdo nemá televizi, je to věc posledního roku a top modelových řad, a skoro nikdo pro to nemá filmy a seriály. Třeba Netflix má ve 4K / HDR jen část své nejnovější produkce, a jen trochu starší seriály a filmy do toho nikdo nedostane. S HBO to bude podobné... I kdyby HBO začalo vysílat ve 4K / HDR, stejně to bude jen upsample z HD zdroje. A to může udělat samotná televize.
 10. Cenově je to stejné jako Fiber Business 350 co jsem měl předtím. Takže cca 1399 Kč + DPH za 500/50 + komplet TV + pevná IP adresa (ta třetí nabídka z https://business.upc.cz/zivnostnici-a-podnikatele/balicky-sluzeb/ ). Stačilo zavolat, během dvou minut změněno.
 11. Požádal jsem dnes telefonicky o upgrade, měl jsem 350/35, jede to 500/50 po restartu modemu.
 12. Vulva

  Business 350 rychlost

  Ne, ten ping je nesmysl, běžný je 9-10ms. Takto:
 13. Vulva

  Modem - UPC

  K té bezpečnosti možná bylo myšleno toto: http://www.search-lab.hu/advisories/secadv-20160720 V praxi to člověka ale moc vzrušovat nemusí, neboť s tím nic neudělá. V zásadě, ten team našel co cca 2 hodiny testu jednu zranitelnost. Compal tam vypadá šíleně, ale měli na něj 2 týdny, na jiné modemy třeba jen 3 hodiny.
 14. Vulva

  Internet 200+ vs Fiber Business 240

  Migroval jsem z Komplet 300 na Business 350 tarif a podpora se zázračně zlepšila. V praxi nejen okamžité zvednutí telefonu, ale i okamžité řešení problému. K tomu cena, po odpočtu DPH, menší než u Komplet 300. Není co řešit
 15. Vulva

  Business 350 rychlost

  Tak po výměně Ubee za Compal u mě dobrý
×