Přejít na obsah

Vulva

Uživatel
 • Počet příspěvků

  35
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  1

Vulva naposledy vyhrál 1. října 2018

Vulva má nejvíce líbivý obsah

O uživateli Vulva

 • Hodnost
  Nováček

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Fiber Business 500
 • Vodafone telefon
  Business EU
 • Vodafone televize
  Business Exclusive
 • Vodafone datový limit na mobilu
  -
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  -
 • Vodafone zařízení
  Compal
 • Místo odběru služeb Vodafone
  localhost

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Tak se mi zdá, že to nové přihlášení je výrazně stabilnější, televize se zatím neodhlásila.
 2. Uvidí se za týden 🙂
 3. Při registraci přes PIN na HBOGO.cz se nezadávají žádné platební údaje, tak to nic nebude strhávat 2x. Vytvoří se prostě skutečný HBO účet, konečně, a ten PIN bude sloužit jen pro propojení s UPC. Možná se tím vyřeší i to neustálé odhlašování, protože přihlášení přes UPC a aktivace televize bylo vždy jen na týden. Není tam už to přesměrování na UPC.cz pro přihlášení.
 4. V my.upc.cz je potřeba si vygenerovat PIN a registrovat si účet přímo na hbogo.cz. Třeba se to v televizi přestane týden co týden odhlašovat..
 5. Vulva

  Platby SIPO

  U inkasa si nastavíš max inkasovanou částku a o vůbec nic se nestaráš. Pokud se bojíš, že by tě chtěl operátor / UPC / elektrárna okrást, prostě se ti to z účtu nestrhne 😉 SIPO je prehistorie.
 6. Vulva

  2,4 GHz vs 5 GHz

  S 52 a vyšším je občas problém, třeba Amazon Alexa jede jen na 36-48:
 7. IPTV takový Netflix či HBO GO zvládá, ten prvně jmenovaný i ve 4K / HDR, s datovým tokem 15Mbps.
 8. Vulva

  Pevna IP adresa

  Statická IP adresa není ani tak důležitá, když má člověk router, co podporuje (třeba) DDNS. Obecně, když se změní WAN IP adresa, udělá router automaticky záznam do DNS. Podporuje to třeba Asus nebo D-Link, bohužel UPC modemy asi ne? Je potřeba použít UPC krabičku jen jako modem a schopnější router za ním. Pak člověk jede přes jméno jako XYZ.asuscomm.com, a že se v pozadí něco změní jej moc nezajímá. To stačí an to, aby se napojil na domácí / firemní FTP, VPN, atd.
 9. Já mám hodně let. Ale nejsem starej... 😉 Lineární vysílání je dle mého prostě určeno pro méně aktivní lidi. Lenochy. Zkusil jsem, jaké je to mít 130+ kanálů, a vůbec nic mi to nedává. A ani v 80 letech to chtít nebudu. Já si chci řídit svůj život, i odpočinek, a to mi dává streaming na požádání, ne lineární cosi, co někde předžvýkal. Takže do budoucna od UPC jen ten internet, co nejrychlejší... A bude to mít takto víc a víc lidí. Chtějí si ovládat svůj život, ne být voděni za ručičku "vůdcem, co sestavuje (byť) 130 kanálů" 😉 Lineární TV a rádio jsou "pro starý". Mentalitou, ne nutně věkem. Netflix (anglicky), HBO GO (i česky), Spotify (hudba), podcasty (výukové kurzy, povídky, atd.), Amazon Prime (video) pro mladý.
 10. Pokud si chceš otestovat rychlost, tak se připoj Ethernet kabelem k modemu, nepoužíevej žádná další zařízení, a jdi sem: http://speedtest.dkm.cz/
 11. U nás vlastně nikdo klasické televizní vysílání nesleduje. Na české stanice se nemá smysl koukat asi vůbec nikdy, snad kromě Primy a Simpsonů, ale to běží i zdarma, a sledovat Ordinaci či TV Nova / Barrandov zprávy? To tak 🙂 No a pokud je něco zajímavého na HBO, zase je to o tom, že nechceme čekat na přesný čas kdy to "jde v TV", takže pouštíme dle našich preferencí HBO GO. A protože není problém s angličtinou, tak si platíme Netflix. 90% času co běží TV je to Netflix. To co sledujeme, filmy a seriály, i v původním znění, najdeme na streamingu. Na hudbu je místo MTV či Óčka lepší pustit Youtube. A myslím, že toto použití bude častější a častější... Kabel a 130+ kanálů přestává hodně lidem dávat smysl. Ale někdo to má jinak, třeba sportovní přenosy v reálném čase, tam ano. To není opravdu myšleno pejorativně, ale streaming asi "není pro starý" 🙂 Ono najít něco na HBO GO či Netflixu zabere cca 3 sekundy, pohodlně ovladačem, či připojenou klávesnicí k televizi 😉 Rozhodně je to rychlejší, než sledovat program a čekat a čekat..
 12. Bohužel, s HBO GO přes UPC jsou jen problémy, aplikace se pravidelně týden co týden odhlašuje. Napřímo tento problém přitom není. Až mi skončí 12měsíční úvazek, ponechám si jen internet a HBO si zaplatím přímo u nich. Ono klasické vysílání je v roce 2018 skoro k ničemu a je zbytečné za ně platit, streaming ve formě HBO GO (a Netflix), oboje placené přímo těmto společnostem, nabídne vše co člověk potřebuje. Ani se nepamatuji, že bych někdy jen tak pustil televizi a díval se na ni, nebo čekal na přesný čas vysílání nějakého programu. To je pasé 🙂 A o společnou fakturu fakt nejde, Netflix se platí kartou, zbytek přes inkaso, člověk se o nic nestará.
 13. Dost pohodlné je taky za cca 1.000 Kč si pořídit Google Chromecast, připojit jej do HDMI portu televize, a můžeš z Horizon Go aplikace v Android telefonu streamovat pořady do TV. Je to ve 100% kvalitě. A funguje to i pro Netflix a další, pokud je nemáš v TV.
 14. Vulva

  IPV6

  Já se teda bojím dne, kdy nebude k dispozici pevná IPv4. 🙂
 15. Tak, zrovna na DNS není přece nutné používat servery providera. Co třeba https://1.1.1.1/ ?
×
×
 • Vytvořit...