Přejít na obsah

Kouby

Uživatel
 • Počet příspěvků

  9
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Kouby

 • Hodnost
  Nováček
 1. Kouby

  Rychlost

  UPC nato ne??? to snad ne tak proč by navyšovala rychlost? to je divný.
 2. Kouby

  AC3 5.1 zvuk

  Nic proti Brnu.Ale vy tam máte hodně špatný signály od UPC ( internet máte pomalý z výpadky + HBO bez zvuku 5+1).To se s tím nedá něco dělat když je to hrozný co s tím máte jediný štěstí že Brně nebydlím.
 3. Ahoj když mi připojovaly na Digitální TV + internet tak se technik divím že mám tak hrozný koaxiální kabel že to hrozný kdo vám to dělal atd.Mě musel vyměnit celí kabel od hlavní skříně až do mojí zásuvky dál tam něco silnějšího prý ten koax stojí 1m 20kč.a ta zásuvka 150kč.Když mi to vyměnil tak rychlost netu 380KB/s místo 370KB/s-360KB/s lepší kvalita signálu u TV prostě teď super. takže to znamená když to nedělá neplechy tak to nekontrolují a neviměnují to je vše.
 4. Kouby

  OBRAZ 16:9

  Ahoj já mám setobox bez HDD taky mi to dělá,například Nova TV zprávy jsou v 16:9 a já mám TV 4:3 a mám to přes celý obraz ale je to takový nepřirozený.
 5. Kouby

  HBO HD odstartuje v dubnu

  Ahoj já nevím proč platit za HBO,když tam dávají samí kraviny!! já jsem pochopil jednu věc když jsem měl HBO 1,2,Comedi na 10dní = Nejdřív je to v Kině pak na DVD a pak na HBO nejposlednější je komerční TV.A já mám 3072kb/s tak si to raději stahuji z druhý ruky to jest já to mám daleko dříve než vy to máte na HBO.
 6. Kouby

  Zvednuti rychlosti nebo blud?

  Jo D-O-M to je kapitalizmus!
 7. Kouby

  Navýšení rychlosti

  Ahoj když už má být navýšena rychlost stahování :http://www.upc.cz/internet/easy/ 4096kb/s já mám pořád 3072kb/s tak jak je to možný ani lžou ????? nebo co??? já chci tu rychlost co napsaly!!!! aspoň 495KB/s místo 512KB/s
 8. Kouby

  Rychlost

  Dobrý stou IP adresou jsem to pochopil,ale co ta rychlost ta je pořádku?? když si platím 3072kb=384KB/s podle mě mám mít snad 375KB/s takže mám poslal jím email aby se nato koukli že mám nestabilní internet??? a hlavně pomalý.
 9. Kouby

  Rychlost

  Ahoj od Pátku mám nestabilní internet + vyměněnou IP adresu.Už mi to vážně štve co stím mám dělat já jim nechci telefonovat protože nechci utrácet peníze za telefon já jsim chci poslat Email ale nevím adresu.První měsíc co jsem měl ten internet tak všechno bylo pohodě min rychlo 2960kb/s teď je 2450kb/s co s tím je??? tady jsou výsledky rychlostí
×