Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

MacLuke

Uživatel
 • Počet příspěvků

  23
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli MacLuke

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Brno
 • UPC Internet
  -
 • UPC televize
  -
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  CA
 1. HBO GO

  Davide, a nevíte náhodou kdy už bude konečně možné přihlásit se do hbo go přes UPC v nové iOS aplikaci? Případně kdy bude hotová aplikace pro tvOS kterou slibuji snad už 5 let?
 2. Taky sem to teď řešil a stačilo v nastavení DHCP změnit "Počáteční lokální adresa" na třeba 192.168.1.10 a výchozí adresa modemu se tím automaticky změnila na 192.168.1.1
 3. CA Modul

  Souhlasím s tím, ze uživatele CA modulu jsou technicky zdatnějsi a na případné komplikace s tím spojené jsou připraveni. Navíc napr. na mé LG se mi nové programy přidávají automaticky a pořadí programu mi to nerozhazi.
 4. No všechno určitě ne. Pro mě nejpodstatnější AirPlay je od aktualizace na iOS 10 stále nefunkční.
 5. Informace o vypadcich sluzeb UPC

  Ano, před par minutama se jim to asi podařilo z větší části opravit a většina Brna hlásí ze již běží.
 6. Informace o vypadcich sluzeb UPC

  Celé Brno down určitě není. Vím ze minimálně část Židenic a Husovic funguje. Mohu ale potvrdit ze Bohunice jsou down. Je zajímavé jak jim ty trasy vedou.
 7. Možná jsem se měl spíš zeptat, zda-li je někdo obeznámen s důvodem proč tomu tak je. Cena za balíček je stejná u kabelu i satelitu.
 8. Chápu to správně že to neplatí pro předplatitele Filmboxu na kabelu? http://www.digizone.cz/clanky/spolecnost-spi-dnes-spustila-sluzbu-filmbox-live-pro-predplatitele-upc-dth/
 9. Zásadně nesouhlasím s tím, že by zvěřejňování retenčních nabídek bylo na škodu. Vždyť právě zvýšené povědomí o rozdílech v cenotvorbách poskytovatelů služeb a následný tlak vyústil v "cenovou revoluci" u mobilních tarifů, kdy už za neomezené volání nemusíme platit 1 500 Kč a víc ale 500 Kč a míň. Zajímalo by mě, zda-li by pan Optyk, v případě že by jako stávající zákazník měl smlouvu na 1 000 Kč měsíčně (je jedno za jaké služby) a věděl by, že pro nové zákazníky je cena za stejné služby jen 500 Kč, byl stejně neoblomný a stále hrdě platil dvojnásobek.
 10. Start Hbbtv na Nově

  Výše zmíněné výpadky mohu potvrdit. Jen nechápu, že to museli provádět zrovna v den, kdy na svém programu Nova Sport 1 vysílali (teda později spíš už nevysílali) přímý přenos nejprestižního a největšího pokerové finále a to i s českou účastí. Nejsem žádný extra fanda, smířil jsem se s tím lehce, spíš mi bylo líto pánů komentátorů co přes celou noc komentují živý přenos, který trápily neústálé výpadky.
 11. Tak se tak dívám na Poker a najednou zablbnul obraz, zahvízdalo to a naskocila nabídka na červené tlačítko pro hbbtv. Zatím funguje na Nova sport 1,2 HD. VOYO to bohužel neobsahuje, takže k ničemu.
 12. Nové stanice

  Stejně mi to nedává smysl. Investovat peníze do HD technologie, která je tu s námi už 15-20 let. Trend je přece jasný, vše směřuje k novému standardu v podobě 4K. Nebylo by tedy z dlouhodobého hlediska lepší investovat prostředky rovnou do technologie budoucnosti a ne minulosti?
 13. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  No normální to úplně není. Běžný wifi router nežere ani 15W a uložený časovač spuštění kvůli nahrávání snad nemůže žrát nic.
 14. Informace o vypadcich sluzeb UPC

  Brno má plošný výpadek, prý to možná večer pojede, vůbec netuší čím to je. Opravdu skvělý internet pro business. Počítač si pres LTE nasdilim, ale telefony uz ne. Nevíte jestli se dá požadovat nějaká náhrada vzniklé škody?
 15. 100/10 + komfort, modem v pronajmu, CA vlastní za 609,- Takže s tím HBO je to výhodná nabídka...na druhou stranu uz jste je preplatili dost
×