Přejít na obsah

MacLuke

Uživatel
 • Počet příspěvků

  25
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli MacLuke

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Brno
 • UPC Internet
  -
 • UPC televize
  -
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  CA
 1. MacLuke

  Horizon Go

  @David - UPC A je něco pravdy na tom, že se už chystá aplikace pro Apple TV a spuštění snad už v létě?
 2. Zdravím, když mám v práci jen internet, který obsahuje nějakou tu základní programovou nabídku zdarma (tv start tuším), bude při zapojení CA modulu s kartou na které je TV komfort fungovat tato nabídka? Vím že když je aktivní nějaký TV balíček (klasik, komfort...), tak do televize jdou vždy všechny programy a dekódují se až na základě připojené karty, nevím však jestli to tak stejně platí i s tím TV start. Díky
 3. MacLuke

  HBO GO

  Davide, a nevíte náhodou kdy už bude konečně možné přihlásit se do hbo go přes UPC v nové iOS aplikaci? Případně kdy bude hotová aplikace pro tvOS kterou slibuji snad už 5 let?
 4. Taky sem to teď řešil a stačilo v nastavení DHCP změnit "Počáteční lokální adresa" na třeba 192.168.1.10 a výchozí adresa modemu se tím automaticky změnila na 192.168.1.1
 5. MacLuke

  CA Modul

  Souhlasím s tím, ze uživatele CA modulu jsou technicky zdatnějsi a na případné komplikace s tím spojené jsou připraveni. Navíc napr. na mé LG se mi nové programy přidávají automaticky a pořadí programu mi to nerozhazi.
 6. No všechno určitě ne. Pro mě nejpodstatnější AirPlay je od aktualizace na iOS 10 stále nefunkční.
 7. MacLuke

  Informace o vypadcich sluzeb UPC

  Ano, před par minutama se jim to asi podařilo z větší části opravit a většina Brna hlásí ze již běží.
 8. MacLuke

  Informace o vypadcich sluzeb UPC

  Celé Brno down určitě není. Vím ze minimálně část Židenic a Husovic funguje. Mohu ale potvrdit ze Bohunice jsou down. Je zajímavé jak jim ty trasy vedou.
 9. Možná jsem se měl spíš zeptat, zda-li je někdo obeznámen s důvodem proč tomu tak je. Cena za balíček je stejná u kabelu i satelitu.
 10. Chápu to správně že to neplatí pro předplatitele Filmboxu na kabelu? http://www.digizone.cz/clanky/spolecnost-spi-dnes-spustila-sluzbu-filmbox-live-pro-predplatitele-upc-dth/
 11. Zásadně nesouhlasím s tím, že by zvěřejňování retenčních nabídek bylo na škodu. Vždyť právě zvýšené povědomí o rozdílech v cenotvorbách poskytovatelů služeb a následný tlak vyústil v "cenovou revoluci" u mobilních tarifů, kdy už za neomezené volání nemusíme platit 1 500 Kč a víc ale 500 Kč a míň. Zajímalo by mě, zda-li by pan Optyk, v případě že by jako stávající zákazník měl smlouvu na 1 000 Kč měsíčně (je jedno za jaké služby) a věděl by, že pro nové zákazníky je cena za stejné služby jen 500 Kč, byl stejně neoblomný a stále hrdě platil dvojnásobek.
 12. MacLuke

  Start Hbbtv na Nově

  Výše zmíněné výpadky mohu potvrdit. Jen nechápu, že to museli provádět zrovna v den, kdy na svém programu Nova Sport 1 vysílali (teda později spíš už nevysílali) přímý přenos nejprestižního a největšího pokerové finále a to i s českou účastí. Nejsem žádný extra fanda, smířil jsem se s tím lehce, spíš mi bylo líto pánů komentátorů co přes celou noc komentují živý přenos, který trápily neústálé výpadky.
 13. Tak se tak dívám na Poker a najednou zablbnul obraz, zahvízdalo to a naskocila nabídka na červené tlačítko pro hbbtv. Zatím funguje na Nova sport 1,2 HD. VOYO to bohužel neobsahuje, takže k ničemu.
 14. MacLuke

  Nové stanice

  Stejně mi to nedává smysl. Investovat peníze do HD technologie, která je tu s námi už 15-20 let. Trend je přece jasný, vše směřuje k novému standardu v podobě 4K. Nebylo by tedy z dlouhodobého hlediska lepší investovat prostředky rovnou do technologie budoucnosti a ne minulosti?
 15. MacLuke

  STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  No normální to úplně není. Běžný wifi router nežere ani 15W a uložený časovač spuštění kvůli nahrávání snad nemůže žrát nic.
×