Přejít na obsah

rrihacek

Uživatel
 • Počet příspěvků

  6
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli rrihacek

 • Hodnost
  Nováček
 1. rrihacek

  STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox

  Zapůjčený. V testovací oblasti sice jsem, obálkou mi přišly informace i vč. RJ-45 kabelu s informací, abych jej připojil k internetu. Neučinil jsem tak a proto se mi zatím aktualizace nenahrála. Je otázkou, zdali má význam na něco čekat, když to stejně všechny nemine Nic to ale nemění na tom, že bych si rád nejprve někde v klidu nový fw vyzkoušel, než se do něj bezhlavě nechal uvrtat. Do telefonu si také neinstaluji horkou aktualizaci, ale počkám na ohlasy a většinou pak i na další opravnou verzi
 2. rrihacek

  STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox

  Pokud jej nepřipojím přes RJ-45 k internetu, tak mi snad žádná aktualizace do STB nedorazí. "Nic nerecenzované" - k tomuto STB a novému prostředí jsem toho příliš nenalezl. Zajímám mě, jak je prostředí plynulé, zdali funguje DLNA, apod. Nechci na to přicházet tím, že STB zaktualizuji.
 3. rrihacek

  STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox

  Lze v případě nutnosti provést downgrade? I např. přes nějakou utilitu, fw .rom soubor, apod.? Nebudu si do STB instalovat nic nezrecenzovaného. Takový střelec již nejsem. Díky
 4. rrihacek

  STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  oh, omlouvám se. díky
 5. rrihacek

  STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Pod položkou Nastavení je volba Domácí síť - může tato položka sloužit k sledování video streamu např. z domácího NAS serveru? To je asi jediný důvodu, proč by mě aktualizace lákala. Obávám se, že po přehrání fw se HD box zpomalí.
 6. rrihacek

  Exchange server

  Můžete mi prosím někdo poradit ohledně exchange serveru? Mám následující problém. Mám v Microsoft Outlooku nakonfigurované připojení k exchange serveru, který jede přes https. Mám od UPC (tehdy ještě Karnevalu) Motorolu modem a za ním mám připojený router D-Link DI524UP. Pokud jsem připojený počítačem přímo k modemu, čili bez routeru a pustím Outlook, tak mi okamžitě zobrazí přihlašovací dialog na zadání uživ. jména a hesla pro daný exchange. Pokud jsem připojený přes router, tak mi zobrazení dialogu na zadání uživ. jména a hesla trvá cca jednu minutu. V routeru jsem zkoušel nastavit DMZ i přesměrovávání různých portů, zejména porty 110 a 443 (https) ale bez výsledku. Mám vyzkoušeno, že pokud tento daný router zapojím kdekoliv jinde, tj. ne poskytovalele UPC, tak se dialog zobrazí okamžitě i když se připojím kdekoliv jinde na exchange. Tyto problémy tedy vznikají pouze kombinací modemu a routeru poskytovatele UPC. Zkoušel jsem i jéno routery, ale problém je stejný. Můžete mi prosím dát nějaké tipy, čím bych mohl můj problém vyřešit? Byl bych Vám moc vděčný. Děkuji Vám.
×