Přejít na obsah

marmira

Uživatel
 • Počet příspěvků

  24
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli marmira

 • Hodnost
  Nováček

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 150
 • Vodafone telefon
  -
 • Vodafone televize
  TV Komplet
 • Vodafone datový limit na mobilu
  -
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  -
 • Vodafone zařízení
  HD DVR Mediabox, modem (odkoupený)
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Praha
 1. @namec Já se omlouvám, ale nějak jsem to nepochopila. Poté, co jsem si vygenerovala PIN na stránce my.upc.cz mě to žádá, abych se registrovala na staánce HBO GO s využitím PIN a číslem smlouvy. Znamená to, že tedy původně registrace už neplatí a musím se registrovat znovu? Děkuji za help :).
 2. marmira

  Nové stanice

  ABC TV předvolba 135 TV 8 HD předvolba 138 Prosím vás, to je nějaké zkušební vysílání nebo to jsou regulérní tv stanice s regulérním programem??
 3. marmira

  Nové stanice

  Stejně tak to cítím :(. Mám dojem, že se v UPC/Vodaf. ani nepokusili o prodloužení smlouvy. Je to fakt škoda, protože vietnamské, ruskojazyčné tv programy jsou, i pořady v angličtině jsou na některých kanálech, ale francouzský byl jediný. Tedy je ještě k dispozici zpravodajský kanál ve franc., ale to není ono. Chápu, že vzhledem k jazyku to asi nemělo kdovíjakou sledovanost, ale když můžeme mít x vietnamských a x ruských tv kanálů, nevím, proč ukončili spolupráci s jediným "lifestyle" francouzským kanálem. Hrozně mě to mrzí, byl to jediný kanál, kde se dala dobře "naposlouchat" francouzština, ale bohužel nezbývá než plakat a adieu 😞.
 4. marmira

  Nové stanice

  Tou TV5 je myšleno TV5 Monde??? Pokud ano, proč? 😥
 5. @ambroz Mám to úplně stejně, na PS4, cca 1x za týden až dva znovu a znovu musím aktivovat. Kdysi jsem psala i na podporu HBO, zeptali se mě na přístupové jméno a že s tím něco udělají, ale nic se nezměnilo... Nechci si nijak stěžovat, asi přežiju, když jednou za týden nebo dva budu reaktivovat, ale je to trochu "pruda" a asi by to taková společnost měla mít lépe technologicky podchycené... 😉
 6. marmira

  Nové stanice

  Tak já bych po těch předchozích víceméně kritických komentářích směrem k UPC chtěla tomuto operátorovi naopak poděkovat - jak píše výše @William_ - Prima Krimi má zpětné zhlédnutí. Nejdřív to vypadalo "dramaticky", že ZZ možná ani na PK nikdy nenasadí, ale překvapili... mile... takže díky!
 7. marmira

  Nové stanice

  Ano, špatně jsem to v úvodním příspěvku napsala, samozřejmě to není UPC, kdo přesunul část programu z jedné stanice na druhou sesterskou. Ale jak bylo zmíněno výše, když šlo ZZ u Prima Love, tak by asi z logiky věci mělo fungovat ZZ u Prima Krimi, když se tam navíc přesunula část pořadů... Budu doufat, že v nějaké rozumné době UPC zpětné zhlédnutí u Prima Krimi spustí.... snad to bude dříve, než úprava titulků (u pořadů) v HD DVR Mediaboxu, na kterou čekám už od zavedení HD DVR Mediaboxu ;).
 8. marmira

  Nové stanice

  @David - UPC Dobrý den, to je mi líto, že na Prima Krimi nepočítáte se zpětným zhlédnutím :(. Nepřipadá mi to úplně logické: vzali jste většinu krimi seriálů z Prima love a přesunuli je na Prima Krimi, na Prima love lze spustit zpětné zhlédnutí, na PK nikoli. Navíc PK je plná seriálů a málokdo má čas sledovat jednotlivé díly v reálném čase, na Prima love jsem se dívala na jednotlivé díly některých krimi seriálů zpětně... Takže bez zpětného zhlédnutí je Prima krimi jen pro lidi, kteří nepracují a mají čas se dívat na tv během dne... :(. Nebylo by přece jen dobré stanovisko přehodnotit? Děkuji.
 9. marmira

  HD DVR Mediabox

  Ano ano, to by mě taky hrozně moc zajímalo, už jsem se dotazovala na UPC několikrát, vždy odpověď, že se to řeší, ale evidentně se to takřka dva roky neřeší :(. Když máte film v angl. a chcete si pustit anglické titulky (třeba z důvodu lepšího porozumění), film ve francouzštině s fr. titulky atd. atd. - NEFUNGUJE to. Jsem laik, nechápu, proč když to šlo u předchozích boxů, tak to nefunguje u mnohem sofistikovanějšího HD DVR mediaboxu? A problém je pouze a jen v kombinaci mluvená řeč - titulky totožného jazyku. @David - UPC - jaký je současný stav?? A prosím, pokud možno nepište, že se to řeší, ráda bych viděla nějaký posun...
 10. Dobrý den, Tommy, mám jen dotaz - vy máte za cenu 963 Kč TV Komplet (HORIZON KOMPLET+) a INTERNET 100+? Platíte pronájem HD DVR mediaboxu? Pokud ano, je to v té celkové ceně 963 Kč? Děkuji za info :).
 11. marmira

  HBO GO

  Dobrý den, Ritchi, ano, jde mi o prohlížení filmů z HBO Go na PC. Stáhla jsem si aplikaci na iOS, tam je k dispozici "záložka" s mými oblíbenými, ale v PC prohlížeči (ať už je to Chrome nebo Opera) záložka v levé části obrazovky zmizela (v minulosti tam byla). Vidím tlačítko +/- Oblíbené pro zařazení pořadu mezi oblíbené. Problém je v tom, že když si pořad označím jako oblíbený, nevím, kde seznam mých oblíbených filmů na stránce hbogo.cz na PC najít...? Vše zpět - ano, už tam seznam je! Jsem to přehlédla, před pár dny tam ještě nebyl :). Dobrou noc.
 12. marmira

  HBO GO

  Zkouším dotaz znovu: dobrý večer, nějakou dobu jsem se na HBO Go nepřihlašovala a zjistila jsem , že je trochu jiné, nové prostředí. Možná jen neumím hledat, ale můžete mi, prosím, poradit, kde najdu složku svých "oblíbených" - tzn. když si označím nějaký pořad jako "oblíbený", kde ho pak najdu? A kde je uvedena informace, do jakého data je daný film na HBO Go k dispozici (dříve tam ta informace byla)? Upřesňuji: myslím HBO Go via internet na PC. Děkuji mnohokrát.
 13. marmira

  HBO GO

  Dobrý večer, nějakou dobu jsem se na HBO Go nepřihlašovala a zjistila jsem , že je jiné, nové prostředí. Možná jen neumím hledat, ale můžete mi, prosím, poradit, kde najdu složku svých "oblíbených" - tzn. když si označím nějaký pořad jako "oblíbený", kde ho pak najdu? A kde je uvedena informace, do jakého data je daný film na HBO Go k dispozici (dříve tam ta informace byla)? Děkuji mnohokrát.
 14. marmira

  HD DVR Mediabox

  Ne, řazení programů podle toho, jak byste chtěl vy, na "cihle" bohužel nejde :(. Zpočátku (první cca 2-3 měsíce) mi to strašně vadilo, ale dá se na to zvyknout...
 15. marmira

  HD DVR Mediabox

  Ano, pokud jde o zpětné přehrávání, stává se to - vypadne zvuk, začne se zasekávat apod. Velmi často se mi to stává při zpětném přehrávání tehdy, když zapnu Pauzu na ovladači a po chvíli opět zapnu přehrávání... v 99,9% případů do minuty vypadne zvuk :(. Co mě ale dlouhodobě trápí nejvíc, to jsou TITULKY!! Nikdy jsem se nedozvěděla, jestli s tím někdo od UPC konkrétně něco dělá, zda pracují na tom, aby byla chyba opravena. Na "cihle" prostě od začátku nefungují korektně titulky jak by měly, když chci sledovat pořad v angličtině a pustit si k tomu anglické titulky nebo ve francouzštině a pustit k tomu fr. titulky, tak to zkrátka umí jen můj starý set-top.-box u druhé televize :(. Dotaz asi na UPC: takhle ty titulky na cihle nefungují i v ostatních zemích? Nebo v ostatních zemích už používají technicky vyspělejší (??) mediaboxy, které i titulky zvládnou bez problémů?
×
×
 • Vytvořit...