Jump to content

marmira

User
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutrální

About marmira

 • Rank
  Nováček

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 150
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  TV Komplet
 • Vodafone devices
  HD DVR Mediabox, modem (odkoupený)
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak pozor - sice vzdálené nahrávání nahlásilo, že se požadavek nezdařil, ale pořad se nahrál 😄.
 2. No spíš nikoli. Mám dojem, že před nějakým časem to ještě šlo (možná několik měsíců zpět), ale většinou to hlásilo, že se požadavek nezdařil. Sem tam to vyšlo. Teď jsem to zkoušela aktuálně, ale nic :(.
 3. Ano, výpadky jsou častější, i když třeba krátkodobé. Za poslední dva dny 2x, sice jen na chvíli (v řádech minut), ale ano, výpadky jsou častější, než v minulých letech :(.
 4. @namec Já se omlouvám, ale nějak jsem to nepochopila. Poté, co jsem si vygenerovala PIN na stránce my.upc.cz mě to žádá, abych se registrovala na staánce HBO GO s využitím PIN a číslem smlouvy. Znamená to, že tedy původně registrace už neplatí a musím se registrovat znovu? Děkuji za help :).
 5. ABC TV předvolba 135 TV 8 HD předvolba 138 Prosím vás, to je nějaké zkušební vysílání nebo to jsou regulérní tv stanice s regulérním programem??
 6. Stejně tak to cítím :(. Mám dojem, že se v UPC/Vodaf. ani nepokusili o prodloužení smlouvy. Je to fakt škoda, protože vietnamské, ruskojazyčné tv programy jsou, i pořady v angličtině jsou na některých kanálech, ale francouzský byl jediný. Tedy je ještě k dispozici zpravodajský kanál ve franc., ale to není ono. Chápu, že vzhledem k jazyku to asi nemělo kdovíjakou sledovanost, ale když můžeme mít x vietnamských a x ruských tv kanálů, nevím, proč ukončili spolupráci s jediným "lifestyle" francouzským kanálem. Hrozně mě to mrzí, byl to jediný kanál, kde se dala dobře "naposlouchat" francouzština,
 7. Tou TV5 je myšleno TV5 Monde??? Pokud ano, proč? 😥
 8. @ambroz Mám to úplně stejně, na PS4, cca 1x za týden až dva znovu a znovu musím aktivovat. Kdysi jsem psala i na podporu HBO, zeptali se mě na přístupové jméno a že s tím něco udělají, ale nic se nezměnilo... Nechci si nijak stěžovat, asi přežiju, když jednou za týden nebo dva budu reaktivovat, ale je to trochu "pruda" a asi by to taková společnost měla mít lépe technologicky podchycené... 😉
 9. Tak já bych po těch předchozích víceméně kritických komentářích směrem k UPC chtěla tomuto operátorovi naopak poděkovat - jak píše výše @William_ - Prima Krimi má zpětné zhlédnutí. Nejdřív to vypadalo "dramaticky", že ZZ možná ani na PK nikdy nenasadí, ale překvapili... mile... takže díky!
 10. Ano, špatně jsem to v úvodním příspěvku napsala, samozřejmě to není UPC, kdo přesunul část programu z jedné stanice na druhou sesterskou. Ale jak bylo zmíněno výše, když šlo ZZ u Prima Love, tak by asi z logiky věci mělo fungovat ZZ u Prima Krimi, když se tam navíc přesunula část pořadů... Budu doufat, že v nějaké rozumné době UPC zpětné zhlédnutí u Prima Krimi spustí.... snad to bude dříve, než úprava titulků (u pořadů) v HD DVR Mediaboxu, na kterou čekám už od zavedení HD DVR Mediaboxu ;).
 11. @David - UPC Dobrý den, to je mi líto, že na Prima Krimi nepočítáte se zpětným zhlédnutím :(. Nepřipadá mi to úplně logické: vzali jste většinu krimi seriálů z Prima love a přesunuli je na Prima Krimi, na Prima love lze spustit zpětné zhlédnutí, na PK nikoli. Navíc PK je plná seriálů a málokdo má čas sledovat jednotlivé díly v reálném čase, na Prima love jsem se dívala na jednotlivé díly některých krimi seriálů zpětně... Takže bez zpětného zhlédnutí je Prima krimi jen pro lidi, kteří nepracují a mají čas se dívat na tv během dne... :(. Nebylo by přece jen dobré stanovisko přehodnotit? Děkuji.
 12. Ano ano, to by mě taky hrozně moc zajímalo, už jsem se dotazovala na UPC několikrát, vždy odpověď, že se to řeší, ale evidentně se to takřka dva roky neřeší :(. Když máte film v angl. a chcete si pustit anglické titulky (třeba z důvodu lepšího porozumění), film ve francouzštině s fr. titulky atd. atd. - NEFUNGUJE to. Jsem laik, nechápu, proč když to šlo u předchozích boxů, tak to nefunguje u mnohem sofistikovanějšího HD DVR mediaboxu? A problém je pouze a jen v kombinaci mluvená řeč - titulky totožného jazyku. @David - UPC - jaký je současný stav?? A prosím, pokud možno nepište, že
 13. Dobrý den, Tommy, mám jen dotaz - vy máte za cenu 963 Kč TV Komplet (HORIZON KOMPLET+) a INTERNET 100+? Platíte pronájem HD DVR mediaboxu? Pokud ano, je to v té celkové ceně 963 Kč? Děkuji za info :).
 14. Dobrý den, Ritchi, ano, jde mi o prohlížení filmů z HBO Go na PC. Stáhla jsem si aplikaci na iOS, tam je k dispozici "záložka" s mými oblíbenými, ale v PC prohlížeči (ať už je to Chrome nebo Opera) záložka v levé části obrazovky zmizela (v minulosti tam byla). Vidím tlačítko +/- Oblíbené pro zařazení pořadu mezi oblíbené. Problém je v tom, že když si pořad označím jako oblíbený, nevím, kde seznam mých oblíbených filmů na stránce hbogo.cz na PC najít...? Vše zpět - ano, už tam seznam je! Jsem to přehlédla, před pár dny tam ještě nebyl :). Dobrou noc.
 15. Zkouším dotaz znovu: dobrý večer, nějakou dobu jsem se na HBO Go nepřihlašovala a zjistila jsem , že je trochu jiné, nové prostředí. Možná jen neumím hledat, ale můžete mi, prosím, poradit, kde najdu složku svých "oblíbených" - tzn. když si označím nějaký pořad jako "oblíbený", kde ho pak najdu? A kde je uvedena informace, do jakého data je daný film na HBO Go k dispozici (dříve tam ta informace byla)? Upřesňuji: myslím HBO Go via internet na PC. Děkuji mnohokrát.
×
×
 • Create New...