Jump to content

marmira

Uživatel
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

About marmira

 • Rank
  Nováček

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 150
 • UPC telefon
  -
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC datový limit na mobilu
  -
 • UPC volné minuty na mobilu
  -
 • UPC volné SMS na mobilu
  -
 • Zařízení od UPC
  HD DVR Mediabox, modem (odkoupený)
 • Místo odběru služeb UPC
  Praha
 1. @ambroz Mám to úplně stejně, na PS4, cca 1x za týden až dva znovu a znovu musím aktivovat. Kdysi jsem psala i na podporu HBO, zeptali se mě na přístupové jméno a že s tím něco udělají, ale nic se nezměnilo... Nechci si nijak stěžovat, asi přežiju, když jednou za týden nebo dva budu reaktivovat, ale je to trochu "pruda" a asi by to taková společnost měla mít lépe technologicky podchycené... 😉
 2. Tak já bych po těch předchozích víceméně kritických komentářích směrem k UPC chtěla tomuto operátorovi naopak poděkovat - jak píše výše @William_ - Prima Krimi má zpětné zhlédnutí. Nejdřív to vypadalo "dramaticky", že ZZ možná ani na PK nikdy nenasadí, ale překvapili... mile... takže díky!
 3. Ano, špatně jsem to v úvodním příspěvku napsala, samozřejmě to není UPC, kdo přesunul část programu z jedné stanice na druhou sesterskou. Ale jak bylo zmíněno výše, když šlo ZZ u Prima Love, tak by asi z logiky věci mělo fungovat ZZ u Prima Krimi, když se tam navíc přesunula část pořadů... Budu doufat, že v nějaké rozumné době UPC zpětné zhlédnutí u Prima Krimi spustí.... snad to bude dříve, než úprava titulků (u pořadů) v HD DVR Mediaboxu, na kterou čekám už od zavedení HD DVR Mediaboxu ;).
 4. @David - UPC Dobrý den, to je mi líto, že na Prima Krimi nepočítáte se zpětným zhlédnutím :(. Nepřipadá mi to úplně logické: vzali jste většinu krimi seriálů z Prima love a přesunuli je na Prima Krimi, na Prima love lze spustit zpětné zhlédnutí, na PK nikoli. Navíc PK je plná seriálů a málokdo má čas sledovat jednotlivé díly v reálném čase, na Prima love jsem se dívala na jednotlivé díly některých krimi seriálů zpětně... Takže bez zpětného zhlédnutí je Prima krimi jen pro lidi, kteří nepracují a mají čas se dívat na tv během dne... :(. Nebylo by přece jen dobré stanovisko přehodnotit? Děkuji.
 5. Ano ano, to by mě taky hrozně moc zajímalo, už jsem se dotazovala na UPC několikrát, vždy odpověď, že se to řeší, ale evidentně se to takřka dva roky neřeší :(. Když máte film v angl. a chcete si pustit anglické titulky (třeba z důvodu lepšího porozumění), film ve francouzštině s fr. titulky atd. atd. - NEFUNGUJE to. Jsem laik, nechápu, proč když to šlo u předchozích boxů, tak to nefunguje u mnohem sofistikovanějšího HD DVR mediaboxu? A problém je pouze a jen v kombinaci mluvená řeč - titulky totožného jazyku. @David - UPC - jaký je současný stav?? A prosím, pokud možno nepište, že se to řeší, ráda bych viděla nějaký posun...
 6. Dobrý den, Tommy, mám jen dotaz - vy máte za cenu 963 Kč TV Komplet (HORIZON KOMPLET+) a INTERNET 100+? Platíte pronájem HD DVR mediaboxu? Pokud ano, je to v té celkové ceně 963 Kč? Děkuji za info :).
 7. Dobrý den, Ritchi, ano, jde mi o prohlížení filmů z HBO Go na PC. Stáhla jsem si aplikaci na iOS, tam je k dispozici "záložka" s mými oblíbenými, ale v PC prohlížeči (ať už je to Chrome nebo Opera) záložka v levé části obrazovky zmizela (v minulosti tam byla). Vidím tlačítko +/- Oblíbené pro zařazení pořadu mezi oblíbené. Problém je v tom, že když si pořad označím jako oblíbený, nevím, kde seznam mých oblíbených filmů na stránce hbogo.cz na PC najít...? Vše zpět - ano, už tam seznam je! Jsem to přehlédla, před pár dny tam ještě nebyl :). Dobrou noc.
 8. Zkouším dotaz znovu: dobrý večer, nějakou dobu jsem se na HBO Go nepřihlašovala a zjistila jsem , že je trochu jiné, nové prostředí. Možná jen neumím hledat, ale můžete mi, prosím, poradit, kde najdu složku svých "oblíbených" - tzn. když si označím nějaký pořad jako "oblíbený", kde ho pak najdu? A kde je uvedena informace, do jakého data je daný film na HBO Go k dispozici (dříve tam ta informace byla)? Upřesňuji: myslím HBO Go via internet na PC. Děkuji mnohokrát.
 9. Dobrý večer, nějakou dobu jsem se na HBO Go nepřihlašovala a zjistila jsem , že je jiné, nové prostředí. Možná jen neumím hledat, ale můžete mi, prosím, poradit, kde najdu složku svých "oblíbených" - tzn. když si označím nějaký pořad jako "oblíbený", kde ho pak najdu? A kde je uvedena informace, do jakého data je daný film na HBO Go k dispozici (dříve tam ta informace byla)? Děkuji mnohokrát.
 10. Ne, řazení programů podle toho, jak byste chtěl vy, na "cihle" bohužel nejde :(. Zpočátku (první cca 2-3 měsíce) mi to strašně vadilo, ale dá se na to zvyknout...
 11. Ano, pokud jde o zpětné přehrávání, stává se to - vypadne zvuk, začne se zasekávat apod. Velmi často se mi to stává při zpětném přehrávání tehdy, když zapnu Pauzu na ovladači a po chvíli opět zapnu přehrávání... v 99,9% případů do minuty vypadne zvuk :(. Co mě ale dlouhodobě trápí nejvíc, to jsou TITULKY!! Nikdy jsem se nedozvěděla, jestli s tím někdo od UPC konkrétně něco dělá, zda pracují na tom, aby byla chyba opravena. Na "cihle" prostě od začátku nefungují korektně titulky jak by měly, když chci sledovat pořad v angličtině a pustit si k tomu anglické titulky nebo ve francouzštině a pustit k tomu fr. titulky, tak to zkrátka umí jen můj starý set-top.-box u druhé televize :(. Dotaz asi na UPC: takhle ty titulky na cihle nefungují i v ostatních zemích? Nebo v ostatních zemích už používají technicky vyspělejší (??) mediaboxy, které i titulky zvládnou bez problémů?
 12. Tak ok, už se to po restartu probralo....
 13. Dobrý podvečer, asi mají nějaký "trabl" dnes , od rána po zapnutí cihly nejdou přepínat programy, zůstává šedivý pruh v dolní části obrazovky. Ani ráno po restartu cihla neožila, teď podvečer totéž. Ale jde vypnout a zapnout, ale nahrává se mi pořad...
 14. Dobrý večer, také jsem tester. Celkem jsem s cihlou po vylepšení spokojená, sem tam se sekne, ale není to nic, co bych nepřežila. A už jsem si zvykla na to, že si programy neseřadím podle mého. Ale pořád nejsou dořešené titulky u pořadů. Už jsem to psala alespoň dvakrát mailem do UPC (na ten mail, který doporučili testerům), ale bohužel prozatím žádný pokrok. Zdá se, že programy, které podporují titulky, nejsou schopny je zobrazit ve stejném jazyce, v jakém je pořad vysílaný. Máte-li tedy např. na HBO film, který si pustíte v angl., nejdou zobrazit anglické titulky (je to dobré např. pro ty, kteří se učí jazyk nebo se v něm zdokonalují), podobně na francouzském TV5 Monde fungují všechny možné jazykové verze titulků, jen ne francouzské :(. Mám ještě jeden stb (nějaký starší Kaon) a ten titulky zobrazuje jako když bičem mrská :). Nebo titulky potřebují zobrazit lidé, kteří hůře slyší... Je to pro mě velká záhada, proč to takhle zrovna na "cihle" nefunguje a dost mě to z důvodu "self-výuky" jazyků štve...
 15. Ano, je to fakt, že s titulky je velký problém, psala jsem už několikrát mail na UPC, poprvé napsali, že to vědí a že můj mail předali na - tuším - technickou podporu, ale nic se neděje, ani poté, co jsem to urgovala asi dvakrát (už pro jistotu vůbec neodpovídají). Například u programu TV5 Monde (francouzský) jdou titulky spustit v angličtině, němčině, rumunštině a já nevím v jakém dalším jazyku, ale francouzské titulky nefachají... (učím se fr. a sledovat pořad ve fr. s fr. titulky dost pomáhá). U nahraných pořadů i z jiných kanálů titulky také nefungují (anebo velmi zřídka). Nevím, jak velký je to technický (??) problém, ale vzhledem k tomu, že to UPC nijak zvlášť aktivně neřeší, obávám se, že to v dohledné době fungovat nebude . Já jsem jinak s "cihlou" docela spokojená, ale absence titulků je fakt problém.
×
×
 • Create New...