Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   12/31/16

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

sodekcz

Uživatel
 • Počet příspěvků

  202
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  1

sodekcz last won the day on September 29 2017

sodekcz had the most liked content!

O uživateli sodekcz

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Brno
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Start
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  TC7200
 1. dvacku za stánek ti započtou až v příštím zdražení, teď jen navyšovali zisk
 2. EPG

  Jen dodatek - např. Nova Cinema jsem dnes ještě nepustil a informace tam vidím, ČT1 mi jede od 18:40 ale co bude ve 20:00 podrobnosti nejsou. Jen název pořadu a název dílu. To mi hlava nebere, co a jak se tam natahuje. Ale hlavně že nám zdražili tarif, to umí zařídit.
 3. EPG

  Nevím, jestli na to nejdete moc vědecky. Naše televize editaci kanálů přes počítač neumí. Ta naladí pouze kanály z povoleného rozsahu TV Start (v DVB-T). To znamená, že máme k dispozici naprosté programové minimum a měla by být využita jen menší část paměti pro EPG. Nic navíc v seznamu programů nemám. Jestli mi tam UPC cpe EPG pro všechny jejich programy, nebo jen pro ty naladěné, nikde nepoznám. Ale řekl bych, že bych měl obdržet EPG jen pro naladěné kanály. K žádné změně k lepšímu nedošlo. Pokud odpojím UPC anténu a přeladím skutečně v DVB-T ze vzduchu, pak se mi EPG zobrazuje správně. Jen musím pro každý multiplex chvilku některý z jeho programů pustit, aby se mi EPG pro ten konkrétní celý multiplex natáhlo. Jakmile se to natáhne, tak tam informace zůstanou. Takže bych neřekl, že má televize omezenou paměť. Věřím tomu, že EPG je složitá problematika, ale pořád si myslím, že UPC v tomto směru něco nedělá úplně dobře.
 4. Změna Ip

  no a pak ti bloknou počítač. Asi bys měl začít zjištěním, poč ti tu IP blokli.
 5. kojote - neuvažovals o navýšení na 300/20, když 150 má upload jen 10Mbit? Jinak v principu s tímhle vykutáleným přístupem, kdy se nenavýší upload taky nesouhlasím. To je takové nicnepřinášející navýšení nenavýšení. A teď něco pro pobavení publika - bylo mi divné, že po navýšení na 150 přes kabel dosahuji rychlostí kolem 99 Mbit a přes wifi kolem 110/120 Mbit. Až jsem si uvědomil, že mám kabel v Mikrotiku jen ve 100Mbit portu To se potom měří hóóódně těžko, že. Po přepnutí do 1Gbit portu měřím přes 140 Mbit. Tož tak, jak člověk snadno zblbne. Pro mě je to vlastně první setkání s případem, kdy internetová přípojka je rychlejší, než některé z používaných portů .
 6. nefunkční WIFI u jednoho zařízení

  docela by mě zajímalo, jestli něco z toho zabere.
 7. Jaké vlastní náklady? Modem zaplatí uživatel - buď v ceně pronájmu nebo přímým odkoupením.
 8. EPG

  Tak já už jen čekám, kdy nám UPC opět pro naše dobro začne uřezávat i začátky nebo konce samotných pořadů.
 9. Cisco EPC3925 rýchlosť

  To byl můj první modem, zvládal 100 Mb/s v pohodě. Kolik je jeho maximum se mi momentálně nepodařilo najít. Jestli se nedá při výpadku dostat do administrace, vypadá to na nějaké restarty nebo tak něco. Mohl by to dělat třeba zdroj. Ale asi to budete muset řešit s podporou UPC, možná výměnou modemu.
 10. EPG

  Dělají to pro naše dobro (jak nám tady vysvětlovali) . Tak to asi jen nedokážeme správně pochopit.
 11. Modem TC7200 - problém s administrací

  Mám FW STD6.03.03 a žádný problém. Adresy odkazů jsou v pořádku. Dělá ti to ve více prohlížečích? Podívej se, jaká adresa se ti ukáže, dole na stavovém řádku, když se zastavíš myší nad nějakým odkazem. Pokud je to špatně, zkus požádat UPC o přehrátí FW. Nebo vyzkoušej reset a nové nastavení. Mám to v režimu bridge, nevím jestli to může mít na tenhle problém vliv.
 12. Rychlost načítání internetu

  Používáš DNS od UPC, nebo máš nastavené nějaké alternativní?
 13. Rychlost načítání internetu

  tulipáne - upcklient píše, že jinde na wifi s těmi stejnými zařízeními nemá problém. Nebude tedy problém ve standardu b/g/n. Takže je spíš problém v jeho konkrétním Technicoloru.
 14. EPG

  Zatímco my sice nemusíme přepínat, zato v šest odpoledne nevidíme dostatek informací k pořadu v osm večer. Pořád to někde neklape, nemůžeme najít společnou řeč. Opravdu jste mě v tomto směru nepřesvědčili, že to vlastně děláte pro moje dobro.
 15. EPG

  Předpokládám, že v DVB-T to vysíláte stejným způsobem. Tedy všechno všude. Děláte to pro zákazníka ale jak se zdá, jsou s tím ještě větší problémy. Pak je otázka, jestli má smysl to takhle dělat. Po svém.
×