Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

sodekcz

Uživatel
 • Počet příspěvků

  129
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  1

sodekcz last won the day on 29. září 2017

sodekcz had the most liked content!

O uživateli sodekcz

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Brno
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Start
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  TC7200
 1. a zapojit odkoupený také kdykoliv. Jen musí být původem skutečně odkoupený od UPC ČR, jinak ti ho nepovolí připojit.
 2. Novy Modem - Nejde se pripojit na steam a dalsi aplikace

  Budeš to muset zjistit ke každé hře/aplikaci zvlášť. To nejde vypálit takhle od boku. Ty hry by to mohly mít napsané někde na jejich webu.
 3. ještě jedna věc - není dualband i na Technicoloru? Nebo tam je to buď 2,4 / anebo 5 a dohromady to nejde pustit? edit - tak zřejmě neumí
 4. Tak třeba z jednostranného pohledu to jako "výběr nejlepší varianty" může vypadat.
 5. Můžeš si koupit vlastní WiFinu. Ale přijde tě to dráž, než vyměnit router za 400,-. Na druhou stranu se tady dost píše o nevyladěném FW u Compalu, tak to dobře zvaž.
 6. Milé UPC, mám tvůj internet něco málo přes dva roky. Celou dobu naštěstí za stejných podmínek (+vlastní modem) a víceméně si za tuto dobu na nic nestěžuji. Intenet máme soukromě jako rodina, občas ho využiju i pro drobné služební výkony. Nějaké výpadky byly, zejména překopnutý kabel v Brně, ale všechno se naštěstí zvládlo vyřešit. Celou dobu jsem čekal, že nějaká vykutálenost přijde a teď se zdá, že je zdražení přede dveřmi. Protože zákazníky je potřeba především holit. Každé zvýšení ceny je ojebávka zákazníka. Pokus o vysvětlení zlepšením služeb u mě neuspěje. Navýšení rychlosti download mě do rauše nedostane a v současné době nám doma nic pozitivního nepřinese. Upload mi stačí na současné úrovni. Nikdo v naší rodině momentálně vyšší rychlost nepotřebuje, pokud by tak tomu bylo, tak bychom si dokázali připlatit. Tak proč do spokojených vztahů kura Davide vrtáte? Zatím mi žádný dopis o navýšení rychlosti nepřišel. Pokud mi přijde a nepodaří se mi zachovat stávající cenu a stávající upload, tak rozhodně nebudu spokojeným zákazníkem. (Kéž by u nás byla rychlostně srovnatelná konkurence, to je to, na co UPC hřeší)
 7. budeš mít Telefon EU Business a basta :)

  Bude to pokračovat.
 8. Nová TV od UPC je nefunčkní

  Možná bys mohl napsat, kde byl problém a jak jsi ho odstranil.
 9. T-Mobile Austria koupil UPC v Rakousku

  upcman: mnoho "vašich" pracuje na různých pozicích v ČR. Vůbec to neřeším.
 10. EPG

  To múžu nechat na skupině kanálů třeba půl hodiny, hodinu a nic. Divné je, že se to často "dotahuje" až jak jsem psal k okamžiku zahájení pořadu.
 11. Změna IP adresy

  je to možné řešení ale není to moc dobrá rada, vyřadit si router z provozu a dostat veřejnou IP až na počítač, který by bylo lepší mít chráněn na vnitřní síti.
 12. EPG

  no já to tam momentálně ve 20:25 taky mám doplněné. Přijde mi to, že se informacce u některých pořadů doplní až hodně pozdě. Řekněme někdy kolem začátku samotného programu. Nemám to vysledované přesně na minutu. Ale nějaký problém bude. Když přes vzduch DVB-T je to v pohodě a přes UPC to takhle zlobí. Neustále kvůli porovnání se mi přehazovat antény a přelaďovat televizi nechce ale už jsem to párkrát udělal se stejným výsledkem.
 13. Vyúčtování internetu - je to OK ?

  Ski1961: telefon do toho vůbec nepleť. Já mám jen Internet 100+ a účtují mi to tak přes dva roky. Když jsem internet tenkrát objednával, tak to rozdělení služeb ve faktuře zrovna vznikalo. Zpočátku se ta základní televize jmenovala Digi Mini. Tenkrát se mi snažili vysvětlit, že už samotný internet nelze objednat a že TV k internetu dostaneš ať chceš nebo nechceš. Dá se to chápat taky tak, že TV Start nemáš zdarma ale o tu dvacku máš lacinější internet.
 14. EPG

  Tak máme cca 19:40. ČT 2 ve 20:00 dává "Nedotknutelní". V EPG k tomuto pořadu v tomto ookamžiku nejsou naprosto žádné informace.
 15. Novy modem UPC COMPAL CH7465LG

  Nunak : jak to myslíš? Známý má Compal v bridgi včetně Mikrotiku přibližně dva roky. Nikdy si nestěžoval, že by mu něco padalo.
×