Jump to content

sodekcz

Uživatel
 • Content Count

  396
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

sodekcz last won the day on April 14

sodekcz had the most liked content!

About sodekcz

 • Rank
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Brno
 • UPC Internet
  Internet 300
 • UPC televize
  TV Start
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  TC7200 (bridge)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Evzene - operátoři to vidí na vlastním provozu, že hovory jdou do háje. Proto se snaží to napálit někde jinde, jako balík a předhodit nám to jako fantastickou věc.
 2. Není špatný - pro začátek do diskuze ano, ale na jako hotové řešení pro veřejnost:) Možná jsme v naší rodině šáhlí, ale nikdo neomezené podmínky pro soukromé použití nepotřebuje. Kolik je takových lidí, co skutečně potřebují soukromě neomezeně telefonovat a datovat?
 3. Slamb - ne každá soukromá osoba potřebuje neomezená data s neomezeným tarifem (rychlostně přiškrcená a omezená dalšími kikotskými podmínkami). Možná že pro uživatele skutečně s neomezenými potřebami se to vyplatí. Já čekám na variantu, bližší mým představám. Jinak mi to přijde, že nám statečně kálí na hlavu a my si k tomu výskáme, jak nás to hezky hřeje. Operátoři jsou parchanti, my bychom v tomto smyslu měli být větší. Ne jim za tu bídu tleskat. Jsme rodina s jednou služební kartou a dali bychom dohromady cca 7 privátních karet, z toho 3 - 4 s potřebou dat. Ale ne za ty prachy. Ty se mají utápět v zájmových činnostech, což u nás není ani telefonování, ani datování v mobilu.
 4. Ta nabídka je přesně taková, že mám sto chutí se na všechny internety a operátory z vysoka .... Bohužel to v naší rodině až tak úplně nejde. Ať vydělávají, ale jako soukromá osoba stále nejsem ochoten tohle platit. Podotýkám, že nejsem žádná socka, která musí každou korunu třikrát obrátit. Tohle kdybychom systematicky dělali v našem výrobně obchodním prostředí našim zákazníkům, tak mi na ten soukromý život rychle dojdou kačáky. No nic, nemá smysl se nasírat. Kdo to nepotřebuje, vyčká. Nevím, jestli nějaký radikální posun, pro spotřebitele k lepšímu, nastane. Pro mě a moji rodinu přibližně rozumný tarif by byl někde kolem toho, co jsem psal výše.
 5. Tvl, viděls ty ceny? To je teda "pecka". A ta rychlost, to někdo spadl z jahody na záda. Smyslem je zákazníka nas..t a podojit.
 6. becvys - ať je to jak je to, nabídka 12GB za 500,- je minimálně třikrát dražší, než jsem jako soukromá osoba ochotný zaplatit.
 7. Stačil by mi reálný italský tarif za necelých 7€ měsíčně. 30GB, 1000 minut volání.
 8. Pořád záleží na tom, co vlastně chceš, nebo platíš. S internetem máš TV Start zdarma (řekněme k jedné bedně) a bez "krabiček". Jak tady bylo psáno, stačí slušný koax. Každá další varianta TV služby je placená a nějakou krabičku vyžaduje. Pokud platíš TV Komfort z tvého podpisu, pak budeš krabičku nebo CA modul potřebovat
 9. No vidíš, i časový posun v hlavě ti to udělalo 🙂 To byl určitě nějaký elektromagnetický šok.
 10. Díky, vím, zatím nechci ty vyšší balíčky. Ivo, Adolf - to jsou věřené informace, že DVB-T zůstane? Nějaký zdroj? Mně to nechtěli potvrdit.
 11. Teď jsem nějak nepochopil, jak to s tím útěkem myslíš. TV Start je k UPC internetu prakticky zdarma. Resp. v balíčku za pár korun ale nedá se z balíčku odstranit. Máme ji ať chceme nebo nechceme, využíváme nebo nevyužíváme. Změna technologie vysílání TV (pokud ji UPC udělá) nebude mít žádný vliv na to, abych ukončil smlouvu s internetem. Současně však zatím neuvažuji, že bych od UPC pořizoval nějaké placené TV balíčky typu Klasik a výš s těmi jejich bedýnkami pro příjem, nahrávání a zpětné shlédnutí. Nepotřebuji to a nechci za to platit. Mě stále zajímá jen jedna věc - jestli si budu muset pořídit nějaký univerzální DVB-T2 settopbox (a je pak zcela jedno, jestli ho využiju pro příjem ze vzduchu nebo pro TV Start), nebo mi bude UPC nutit nějakou podobnou krabici pro sledování základu, nebo jestli budu schopen TV základ sledovat na stávající TV bez nějakých vícenákladů. Jinými slovy mám starší LCD TV (sleduji na ní TV STart), která pochopitelně umí jen DVB-T a DVB-C a rád bych s ní vydržel, než sama zahyne, protože má stále docela slušný obraz. No a tohle z článku nikde nevypadlo a nedozvěděl jsem se to ani na technické podpoře. Proto píšu, že jsou to jen PR kecy, jak je UPC superdobré a rychle se k nám přidejte , které mě v mém věku nezajímají.
 12. V každém případě to chce se neukvapit a vyčkat, než preventivně nakupovat nějaké "boxy". Nic to nemění na kecech v článku, ze kterých se nedá nic vyčíst.
 13. Ty kokos, to je PR jak vyšité. O tom, jak to bude konkrétně s DVB-T / DVB-T2 po technologické stránce ani čárka... Takže jsme se nic nedozvěděli. No nic, např u TV Start se držím současného poznatku, kdy lze ladit jak v DVB-T, tak v DVB-C, jen se po naladění liší několika málo programy. Pokud DVB-T zaříznou, DVB-C snad zůstane beze změny. Už se mě na to docela dost lidí se základní TV Start ptalo (např. důchodci v rozšířené rodině).
 14. Dragokazov - a není ta nízká rychlost uploadu jen zkrátka "aktuální technické řešení", které závisí spíš na jiných prvcích sítě, něž na koaxové poslední míli? Nevím, ptám se.
×
×
 • Create New...