Jump to content

sodekcz

Uživatel
 • Content Count

  406
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

sodekcz last won the day on April 14

sodekcz had the most liked content!

About sodekcz

 • Rank
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Brno
 • UPC Internet
  Internet 300
 • UPC televize
  TV Start
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  TC7200 (bridge)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Protože prakticky NEMAJÍ jinou volbu. Dokud nesleze jeden operátor, nepovolí ani další. Zahraniční tarify nám moc nepomůžou. Jen máme, což je dobře, srovnání, kolik by to mohlo stát, kdyby nás nedojili. Jako soukromá osoba jim na takové ceny kašlu a žádný takový drahý tarif nepoužívám. Hledám nejlevnější a nejvhodnější variantu toho, co chci nebo potřebuji. Když se mi to nelíbí, prachy ze mě nedostanou. Nedovedu si ale představit, že by zatlačila nějaká větší skupina uživatel a dokázala dát výpověď, nebo nějakým jiným způsobem podstatně zatlačit na razantní snížení cen. Ne že bych neuměl rozhazovat, ale dokážu si užít své peníze za jiné věci, než je volání a internet v mobilu.
 2. Spekulace, spekulace. Vlastník je jasný. Co bude nevíme, ale už se můžeme strhat. Ať je to jak je to, stejně můžeme reagovat až na konkrétní kroky.
 3. HaWe - nebude jedno fórum, bude jiné. To by mě mrzelo až jako poslední. Důležitější je, jak se budou vyvíjet služby a ceny.
 4. Uvidíme, co na nás vymyslí. Kabelový internet není mobilní ani LTE tarif. Jestli dojde k nějakým balíčkům, nechť si každý zváží, zda se mu hodí. Já se hlavně modlím, aby nezprasili samotný internet jako takový. To by bylo kontraproduktivní.
 5. Na jedné straně nemám ojebávky tohohle typu v lásce, na druhé od počátku smlouvy vím, že to tak u UPC zkrátka je. Takže bych to vyčítal sobě. Nakonec by tě asi vyšlo levněji platit do konce období, kdy by mělo dojít k prodloužení internet a podat výpověď ke konci období. Je potřeba se o svoje smlouvy zajímat.
 6. Variant bude vždycky několik a rozhodnout se musíš sám. Možná těch kroků stejně budeš muset udělat víc, kvůli té slabé WiFi. Každý špás něco stojí. Musíš zvážit, nakolik potřebuješ zvednout rychlost po kabelu a jestli by placená výměna routeru nebyla jednodušší cestou. Pokud chceš navýšit rychlost, není důvod toho nevyužít a nevzít s tím novější router od UPC. Mikrotik se vyplatí, jen když víš proč a skutečně ho potřebuješ. Já bych šel cestou zvýšit rychlost + nechat si vyměnit router, nějakou dobu to nechal sednout. Teprve potom bych uvažoval o svém routeru (třeba Mikrotik), nebo o jiné/další WiFině. Jestli měříš na kabelu 42 Mbit a stačí ti to, možná by stačila jen slušnější WiFina, nebo kabel do místa se slabým signálem a druhá WiFina. Je to pořád několik variant v kruhu, musíš stanovit nějaké své priority a k tomu zvážit náklady.
 7. Ivo Mašek - tohle téma je "širokospektrální". Mnohá lokální zastoupení moc dupat nemůžou. Nechci obhajovat chování ambiciozních jedinců "papežštější než Papež" tam je to vcelku jasné. Ale korporáty většinou urýpanou zemi nějakým způsobem upozadí, nebo v ní vymění lidi. Samozřejmě jako klient vnímám, jak nás třeba mobilní operátoři dokážou ojebat, když u sousedů můžeš mít coby soukromá osoba do určité míry neomezený tarif na data i hlas za cca 120 Kč, případně o kousek vedle 1000 minut a 30 GB dat za nějakých 180 Kč aniž bys musel na operátory nějak tlačit (platí vždy v zemi prodané služby, v roamingu se to účtuje jinak). Já bych ceny srovnatelné s těmito u nás bral. Co se tady děje je neskutečné.
 8. Tady až tak úplně nesouhlasím. Noty jsou často napsány od matky. Takže Čech má jen dvě možnosti - na přání matky ojebávat Čecha, nebo jít někam jinam. Ne vždy se Čechovi podaří prosadit u matky, že takhle to nejde.
 9. To je úplně normální situace. Navíc může nastat problém s odesláním mailů, když jsi v zahraničí. Typicky severy centrum.cz nepovolují odeslat poštu ze zahraničních IP adres. Takže když máš na dovolené např. noťas připojen někde v zahraničí, případně do mobilu vrazíš zahraniční SIM, můžou ti blokovat odeslání pošty.
 10. Takovým laikům vůbec nemá smysl posílat nějaké návody a postupy. Škoda času. Nejjednodušší je řešení na místě. Zmapovat situaci, buď uznat reklamaci a napravit, pokud je problém na straně klienta tak se pokusit pomoct s řešením a nechat si vše zaplatit.
 11. Evzene - operátoři to vidí na vlastním provozu, že hovory jdou do háje. Proto se snaží to napálit někde jinde, jako balík a předhodit nám to jako fantastickou věc.
 12. Není špatný - pro začátek do diskuze ano, ale na jako hotové řešení pro veřejnost:) Možná jsme v naší rodině šáhlí, ale nikdo neomezené podmínky pro soukromé použití nepotřebuje. Kolik je takových lidí, co skutečně potřebují soukromě neomezeně telefonovat a datovat?
 13. Slamb - ne každá soukromá osoba potřebuje neomezená data s neomezeným tarifem (rychlostně přiškrcená a omezená dalšími kikotskými podmínkami). Možná že pro uživatele skutečně s neomezenými potřebami se to vyplatí. Já čekám na variantu, bližší mým představám. Jinak mi to přijde, že nám statečně kálí na hlavu a my si k tomu výskáme, jak nás to hezky hřeje. Operátoři jsou parchanti, my bychom v tomto smyslu měli být větší. Ne jim za tu bídu tleskat. Jsme rodina s jednou služební kartou a dali bychom dohromady cca 7 privátních karet, z toho 3 - 4 s potřebou dat. Ale ne za ty prachy. Ty se mají utápět v zájmových činnostech, což u nás není ani telefonování, ani datování v mobilu.
 14. Ta nabídka je přesně taková, že mám sto chutí se na všechny internety a operátory z vysoka .... Bohužel to v naší rodině až tak úplně nejde. Ať vydělávají, ale jako soukromá osoba stále nejsem ochoten tohle platit. Podotýkám, že nejsem žádná socka, která musí každou korunu třikrát obrátit. Tohle kdybychom systematicky dělali v našem výrobně obchodním prostředí našim zákazníkům, tak mi na ten soukromý život rychle dojdou kačáky. No nic, nemá smysl se nasírat. Kdo to nepotřebuje, vyčká. Nevím, jestli nějaký radikální posun, pro spotřebitele k lepšímu, nastane. Pro mě a moji rodinu přibližně rozumný tarif by byl někde kolem toho, co jsem psal výše.
 15. Tvl, viděls ty ceny? To je teda "pecka". A ta rychlost, to někdo spadl z jahody na záda. Smyslem je zákazníka nas..t a podojit.
×
×
 • Create New...