Přejít na obsah

turboleon

Uživatel
 • Počet příspěvků

  3
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli turboleon

 • Hodnost
  Nováček
 1. turboleon

  Vyřazení zásuvky před STB

  Díky, to o terminátorech vím ještě z doby kdy jsem dělal do výstavby LAN sítí. Čili pokud jsme vyřadil zásuvku na svém kabelu, který vede jen ke mě, a dal tam koncovku (F) a do ní kabel do STB (M-F), čili mám na konci zapojený STB, je vše O.K.
 2. Po naprosto úděsných zkušenostech se "službami" UPC jsme se rozhodl dát výpověď. Vím, že se to musí přes formulář, máte někdo zkušenost jak to udělat tak ,aby to bylo co nejrychlejší a jak to probíhá? Mám hlavně obavy z toho, že mám placení přes SIPO, tak aby mě ty K...y ještě na závěr neodrbaly......
 3. Mám kabel od roku cca 94, po přechodu na digitál /UPC/ občasné kostičky. Poslední věc, která byla původní byl kabel od zásuvky, ta byla schovaná vzadu za obývací stěnou, tu jsem tedy o víkendu rozebral a při výměně kabelu se ukázalo, že byl v zásuvce doslova zamrzlý, nakonec se urval i s kusem zásuvky. Udělal jsme to tak, že jsem na konec UPC kabelu dal místo zásuvky jen koncovku (F) a do ní nový kabel do Handanu. Mám svůj kabel, podotýkám, tažený ze sklepa. Čili hvězda. Úroveň a kvalita stejná, obraz subjektivně možná lepší. Vidíte zde nějaký problém? Mám tam dát mezi rozvod UPC a svůj zase nějakou zásuvku? Není to zbytečné?
×