Přejít na obsah

m30

Uživatel
 • Počet příspěvků

  4
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 1. m30

  Rychlost downloadu

  Děkuji za rady. Tak je to asi tak Ještě zavolám na upc, jestli si sami neaktivovali wifi free. Pokud dále nebude problém, nechám to tak. Hezkou neděli!
 2. m30

  Rychlost downloadu

  Ano je to přes wifi. Jen mě mate, že když jsem měl rychlost 60 / 5 tak ty rychlosti byly přesně to samé. A teď, když mám více jak 3x větší rychlost, je to pomalejší. Jinak nejsem odborník a nevím, jestli mám GbE port apod. Mám notebook Sony Vaio VGN-SR39VN. http://www.czc.cz/sony-vaio-vgn-sr39vn-s/63122/produkt
 3. m30

  Rychlost downloadu

  ještě upřesňuji, že přes kabel jsem se připojil a rychlost je max 90 mb
 4. m30

  Rychlost downloadu

  Dobrý den, potřeboval bych poradit. Před 2 týdny jsem prodlužoval smlouvu s UPC. Dříve jsem měl internet 60 Mb, poté chvíli 120 Mb a nyní mi zrychlili na 200 / 20 Mb. Modem mám Cisco EPC3925. Modem i cam do TV jsem si odkoupil. To že modem sem tam píská již neřeším. Horší je, že s rychlostí se dostanu na max 55Mb / 19 Mb a internet je poslední dobou dost nestabilní a někdy se mi nenačítají stránky. Bydlím 10 let v "novostavbě", kde se rozvody dělaly nové a za celou dobu co jsem měl internet od UPC bylo vše OK a byl jsem spokojený (při rychlosti 60/5 jsem opravdu měl tyto rychlosti - přes Wifi!!!). Problémy nastaly až nyní. Nepředpokládám, že by to mohlo být rozvody nebo zásuvkami v bytě, jelikož s těmi jsem nic nedělal. Napadla mě možnost wifi free, ale jelikož mám veškerý HW od UPC zakoupený a na myupc nemám wifi-free aktivované, tak by to také neměl být problém. Ale někde jsem tu četl, že když svítí na modemu wireless / link tak je aktivní. (mně svítí). Má někdo stejné zkušenosti? Raději než na infolinku se obracím raději sem, jelikož tam na technickém (když jsem volal kvůli jiné věci) ze mě dělali buď "blbce", nebo si mysleli, že jsem super odborník. Děkuji moc. (jsem lokalita Brno - Židenice - Bělohorská)
×