Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
  • David - UPC

   Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

   Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 

Jata

Uživatel
 • Počet příspěvků

  8
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 1. Rychlost

  Takže teď už je to konečně všechno v pořádku, jenom opět ze mě dělali debila, doufam, že se problém vyřešil i vám, pokud ne, je třeba na ně naléhat, řekl bych, že pomohla kontrola konfiguračních soubrů na modemu, ale je to jenom můj dojem. Stejně je to jedna velká záhada.
 2. Rychlost

  No opět mě UPC nezklamalo: Vážený pane, byla provedena kontrola Vašeho připojení, signálu i konfiguračních souborů na modemu a všechny hodnoty zcela odpovídají normě EuroDocsis a Vámi odebírané službě. Testy rychlosti prováděné prostřednictvím webových měřičů jsou optimalizovány do rychlostí v řádu jednotek Mbps. Při vyšších rychlostech linky je výsledek zatížen hodně velkou chybou a do velké míry záleží na nastavení počítače. Pokud si chcete prověřit rychlost Vašeho připojení doporučujeme provádět test prostřednictvím přenosu datového souboru. Za tímto účelem jsme pro klienty připravili na adrese ftp.chello.cz (v adresáři pub\test rychlosti) kalibrované soubory (názvem vždy odpovídají rychlosti služby), jejichž doba stahování by měla být cca 30 sekund. Pokud Vámi popisované potíže přetrvávají kontaktujte nás, prosím, v době jejich trvání přímo od počítače na níže uvedeném čísle, abychom mohli celou situaci společně prověřit. No jasně, aby to potom taky nedosahovalo těch rychlostí, když ten jejich FTP server je napojenej přímo na tu linku. Ale jde mi o to, že se reálná rychlost zmenšila 5x, což prostě najednou neni do prdele možný!
 3. Rychlost

  Opět stejná odpověď, už mě pan Kolman začíná značně s*át. Evidentně není chyba u nás, ale u nich!
 4. Rychlost

  Mam takovej dojem, že prostě někde v naší ulici museli udělat chybu, jinak to prostě nevidim, jestli neni někde překopnutej drát nebo něco takovýho.
 5. Rychlost

  Nezateplujou vám teď náhodou panelák? Jinak mi odpověděli z UPC: Byla provedena kontrola Vašeho připojení i signálu na modemu a všechny hodnoty zcela odpovídají normě EuroDocsis. Pokud Vámi popisované potíže přetrvávají kontaktujte nás, prosím, v době jejich trvání přímo od modemu, abychom mohli celou situaci společně prověřit.
 6. Rychlost

  Hele, a odkud přesně seš? Stačí ulice.
 7. Rychlost

  Jj, taky Plzeň-Košutka. Psal jsem na UPC, ale asi odpoví až v pondělí už mě ta rychlost nebaví, to je hrůza.
 8. Rychlost

  Od včerejška se mi v Plzni snížila rychlost víc jak pětkrát. Zkoušel jsem restart modemu i routeru. Předtim to běželo naprosto normálně. Nevíte, kde by mohl bejt problém? Díky
×