Přejít na obsah

tomt

Uživatel
 • Počet příspěvků

  4
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 1. Děkuji, ach jo, už mne ta posedlost bezpečností také dostihla a donutila uvažovat jako d...la
 2. Chci na HTC Desire (android gingerbread 2.3.3) spustit Wi - Free. Podle návodu stáhnu na kartu certifikát, a dále Nastavení -> Poloha a zabezpečení - > Instalace z SD karty ... a tady končím s hláškou "Na kartě SD nebyl nalezen žádný certifikát" 1. Zkoušel jsem vyměnit karty (3 různé), ale kartou to není. 2. Zkoušel jse mkartu vyjmout a bez ní to nejde. 3. Vyplnění formuláře pro technickou podporu nemá smysl to je kapitola sama pro sebe. 4. Návštěva 2 stánků UPC v obchoďáku - to my neumíme, nejme na to školeni (c oty lidi teda umí?) Poradíte prosím někdo?
 3. tomt

  Samovolmné přeladění stanic UPC

  Děkuji, už jsem si to nastavil. Nicméně červík vrtá - čím je to přepisování kanálů způsobené? Když dělá UPC nějakou aktualizaci či co?
 4. Máme kabel původně od Interkom, pak Karneval nyní tedy UPC na telce LG 32LS5600 s kartou v CI slotu. Bydlíme v Brně, signál dobrý, spokojenost. Automatické ladění uložilo nalezené programy do předvoleb. Protože mi jejich pořadí nevyhovovalo, přeskládal jsem si volby podle svého. A nyní problém: cca jednou za měsíc, nepravidleně se naladěné kanály vrátí do původního pořadí. Co je na vině? Telka nebo snad dobráci z UPC?
×