Přejít na obsah

cb18prahalocal

Uživatel
 • Počet příspěvků

  10
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Vše od uživatele cb18prahalocal

 1. Informací mě ani neposlali na e-mail ani o tom nevěděl že budou měnit bankovní účet ČSOB moc radost nemám ale peníze sem jím poslal nevím jestli to peníze dojdou ještě na starou banku?
 2. tady se píše o 10 Gb/shttp://business.upc.cz/velkoobchod/datove-sluzby/ Myslím že 10GB Internet bude dost dráhy ale může se to dovolit jen firmy ale osobní klient to asi ne !
 3. Četl jsem na internetu jaky článek že v Plzní běží internet rychlostí na 1GB.
 4. Ono rychlost je dobrý ale router když mám přípojení tak ukazuje jen půlku rychlostí 60 / 20 MB...
 5. hpfunny >>>>>> nepoužívám no to určíte.
 6. Vím že tuto služba jde lze Brno,Zlín,Opava,Jihlava, Havličkův Brod ale momentální v Praze není dostupností... Společnost Netbox nikde sídlí v Brně. Slyšel sem o internetu + tv+ telefon i na mobilní operátora virtuální. samostatní internet rychlost 150 Mb za cenu 550 Kč..
 7. Už ho mám doma je super ?
 8. You Tube je to hrozný lezou mí na nervy tí reklam používám na to už blokování reklam. Programem AdBlock je to super program ...
 9. Máte s tím nikdo zkušeností s UPC Wi-Free s přípojení k wifi. Ale jsem od UPC užívátel ale četl sem že si musím příhlasít do účet moje upc a kde je tam na tuto manuál jak to nastavit kroky sem udělal a funguje to dobře ale někdy občas ztratím signál podlé počasí + vzdáleností . Vím to dobře že wifi od UPC mají jen maximální dosah od 300 metru a signál není na přípojení.
 10. Kabelový operátor UPC od září zrychlí internet. Současné tarify 40, 120 a 240 Mb/s nahradí srozumitelnější a atraktivnější rychlosti 100, 200 a 300 Mb/s Ale zaleží pouze u nové modem UPC HD DVR Mediabox které už má sobě všechno televize+Internet a wifi+Telefon .... Prosím funguje to pouze u nový modemu ta určena rychlost by to nešlo !
×
×
 • Vytvořit...