Jump to content

cb18prahalocal

Uživatel
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. Informací mě ani neposlali na e-mail ani o tom nevěděl že budou měnit bankovní účet ČSOB moc radost nemám ale peníze sem jím poslal nevím jestli to peníze dojdou ještě na starou banku?
 2. tady se píše o 10 Gb/shttp://business.upc.cz/velkoobchod/datove-sluzby/ Myslím že 10GB Internet bude dost dráhy ale může se to dovolit jen firmy ale osobní klient to asi ne !
 3. Četl jsem na internetu jaky článek že v Plzní běží internet rychlostí na 1GB.
 4. Ono rychlost je dobrý ale router když mám přípojení tak ukazuje jen půlku rychlostí 60 / 20 MB...
 5. hpfunny >>>>>> nepoužívám no to určíte.
 6. Vím že tuto služba jde lze Brno,Zlín,Opava,Jihlava, Havličkův Brod ale momentální v Praze není dostupností... Společnost Netbox nikde sídlí v Brně. Slyšel sem o internetu + tv+ telefon i na mobilní operátora virtuální. samostatní internet rychlost 150 Mb za cenu 550 Kč..
 7. You Tube je to hrozný lezou mí na nervy tí reklam používám na to už blokování reklam. Programem AdBlock je to super program ...
 8. Máte s tím nikdo zkušeností s UPC Wi-Free s přípojení k wifi. Ale jsem od UPC užívátel ale četl sem že si musím příhlasít do účet moje upc a kde je tam na tuto manuál jak to nastavit kroky sem udělal a funguje to dobře ale někdy občas ztratím signál podlé počasí + vzdáleností . Vím to dobře že wifi od UPC mají jen maximální dosah od 300 metru a signál není na přípojení.
 9. Kabelový operátor UPC od září zrychlí internet. Současné tarify 40, 120 a 240 Mb/s nahradí srozumitelnější a atraktivnější rychlosti 100, 200 a 300 Mb/s Ale zaleží pouze u nové modem UPC HD DVR Mediabox které už má sobě všechno televize+Internet a wifi+Telefon .... Prosím funguje to pouze u nový modemu ta určena rychlost by to nešlo !
×
×
 • Create New...