Jump to content

hupkydupky

Uživatel
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

About hupkydupky

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Upřesňuji lokalitu o výpadcích - Pardubice. (Nikde v nastavení účtu jsem nenašel možnost editace a tím i upřesnění lokality.) Co na to David z UPC?
 2. Emočná nestabilita nieje tým problémom, čo sa tu rieši. Rieši sa tu technický problem. Vieš?
 3. "Občas se tohle bohužel stane. " Ano, s tím naprosto souhlasím a vím, že se to stát může. Stává - li se to každý den, už cca tři týdny za sebou, nepřipadá mi to normální. Jak může překopnutý kabel přenášet data malou rychlostí? Je překopnutý a s připojením je šlus - OK, rozumím a chápu. Ale jak to děláte, že překopnutý OPTICKÝ kabel dál přenáší data, sice velmi nízkou rychlostí, ale přenáší? To je tím bagrem? Děkuji za reakci, budu usínat s vědomím, že se opět nic nedozvím.
 4. To se asi díváme každý na jiné HBO GO. Mám dost velký monitor na to, abych to musel sledovat z 10cm. Přiznám se, že po vyzkoušení to nesleduji vůbec, jelikož se to ani sledovat nedá. Jakožto -náctiletý geek (dle tvého vyjadřování) to asi nevidíš. Žiješ si v pokojíčku u rodičů a nonstop přisátý na net oblažuješ svět svými názory. Nebo se mýlím?
 5. 2.7.2017 - dnes (19.7.2017) výpadky internetu pokračují stále, takřka každý den. Připojení buď spadne úplně, nebo je v řádu 2Mbit/ DL a 0,2Mbit/UL. Za hodinu, dvě, tři, pět, to zase naskočí. Jak už jsem psal na UPC: Řekněte tomu bagristovi, že vám každý den trhá kabely a jestli by nechtěl raději odjet! Ty "překopané kabely" mu určitě účtujete a chudák chlap bude za červenec totálně v mínusu! Za co nakrmí děti a zaplatí nájem? Pravdu a případné avízo asi nezveřejníte, co? Je to prostě překopnutý kabel.
 6. Neke, fakt? Rozdílné služby to sice jsou, to ano. Jednu nabízí HBO a druhou UPC. Což ale nic nemění na faktu, že HBO GO jede v ubohé kvalitě, kdežto Horizon Go, kde (dle tarifu zákazníka) můžeš sledovat i všechny tři programy HBO v kvalitě HD.
 7. Na HBO GO se raději nepřihlašovat a ani si ho nezřizovat. Tak příšerná kvalita obrazu je až do nebe volající. HORIZON GO je oproti tomu super.
 8. Po dvou letech končící věrnostní období na služby TV komplet, net 200MB a telefon 100. Veškerý HW v mém vlastnictví. Asi dvě minuty chatu s operátorkou a obě strany spokojené. Cena? - Za ty služby suprová. Nikomu jsem nevyhrožoval, "že u nich skončím a že chci lepší cenu a že jinde to maj levnější a že chci spojit na retenční, atd" Prodloužené na další rok. Nikde nefňukám, jak se dostat na retenční a co jim tam říct a co kdyby a jak dál.... Edit: S UPC není problém! Problém je s blbama, co chtějí všechno nej a zadarmo! Ku*va, kde najdete někoho, kdo vám dá tytéž služby levněji než UPC? To Kohy: Budoucnost není v optice, jak zde nepravdivě uvádíte. Budoucnost je v aluminiu!
 9. Já ho ale od toho nezrazuji. Ať si dělá co chce. Máme demokracii a smluvní ceny. Jen je třeba si uvědomit, že tu máme kapitalismus a ten je postaven primárně na tvorbu zisku. A pokud všichni chceme vyšší platy, stejně jako i zaměstnanci UPC, tak se na ty platy někde musí najít prostředky. Proto ruku v ruce s inflací stoupají ceny, aby na ty platy bylo, a také na investice do rozvoje. Každou chvíli tu máme nové telefony, nové CPU atd,atd... za které platíme také stále víc a víc. Teď, "napodruhé", jsem u UPC už 8 let a od roku 2009 se hodně změnilo. Několikanásobně rychlejší internet, programy v HD, mnohem pestřejší a větší nabídka, a ceny vzhledem ke kvalitě služeb a inflaci až zas tolik nevzrostly... UPC berte jako distributora. Pokud provozovatelé TV stanic požadují po distributorech stále větší poplatky, tak se to musí projevit i do cen UPC! Shrnu to asi takhle: Pokud nechcete platit za "nadstandart", čímž rozhodně kabelová UPC TV+NET je, tak si nalaďte na své TV vysílání DVB-T a tam to máte všechno úplně zadarmo. S netem stačí přejít ke komunálním providerům, kteří ani zdaleka nedosahují rychlosti UPC (alespoň u nás v Pardubicích) a za 30mbit připojení chtějí stejné peníze, jako UPC za 200mbit.. Naprostý souhlas. Ještě bych k tomu výčtu "kanálů" přidal Barandovské TV stanice. To je hnus velebnosti! Tam tok úžasných reklam pořád přerušujou nějakým pořadem!! Ale rozhodně vede JOJ, tuším Family - tam je na 90 minutový film - 90 minut reklam! Naštěstí v ČR máme i rychlý internet a download multimédií je stále povolen, takže si lze vybrat na mnoha share serverech mnoho verzí filmů a nemusíme na ně čumět s reklamou na stupidních národních kanálech. Srdce mi plesá....
 10. Typické čecháčkovství S každým se snažit vyje*at, získat slevy, a když ten druhý neustoupí, tak stáhnout řiť a dál si jet v kolejích, že jsem vlastně udělal dobře. Slovo "páteř" vám něco říká? Díky ní člověk stojí zpříma, a zpříma se rozhlíží. Vy byste nejraději používali vymožeností globálního světa, měli všechno super, nej a extra bonus, ale platit tak dvacku měsíčně, co?! Pánové a dámy, to ale nejde. Ti, co danou službu nabízejí, také platí nějaké náklady. Vývoj, distribuci, licence, inovace atd... Houska na krámě už také není za 30 haléřů a nevím, jestli byste tuhle cenu někde v hyperextrasupermegatotal marketu uhádali... Ale když máte pocit a "koule" na to, že vás okrádají, tak mějte připravené koule taky na to, že druhá strana to vidí jinak a kvůli odchodu nějakého computerkluka se UPC nepoloží. Buďte soudní!
 11. Bomba! Vy, nás Čechy už ani nepotřebujete. Vy se na Moravě pomlátíte sami! Chlapi, s klidem a bez urážek to jde řešit také! Pro inspiraci: Internetové debaty vypadají asi takhle: http://www.free1.cz/jako-v-diskuzich-na-internetu-26080.html
 12. Určitě s tebou souhlasím. Dnešním mladým nedělá problém angličtina, ale se slovenčinou mají velký problém. Mám 23 letého syna - angličtina v poho, ale dívali jsme se na něco v SK a on nerozuměl ani slovo.?! Jinak je chytrý, pracovitý, vyzná se v technologiích, ale ... Ono porozumět větě: "Jak se máte?" vs "Ako sa máte?" je asi složité. Jednodušší je rozhodně: "How are you?" Filmu dané národní produkce, určitě sedí nejvíc originální dabing. Dokáže někdo z českých dabérů nadabovat pana Štefana Kvietika? Asi ne. Jsem 45+ občan této země, byl jsem v 80´letech dva roky na ZVS (pro mladé - základní vojenská služba) na Slovensku. Nedělá mi problém slovenčina, je to hezký jazyk. Třeba je hezké slovo "cencul". (nechte si to přeložit v Google Translator, pokud jste tak blbí ) Když teď chceme dabing u filmů, kdo pak nadabuje a přezpívá nezapomenutelné songy od Elánu, Tublatanky, Metalindy, Roba Grigorova a třeba i Petera Nagye a Indigo, Roberta Mullera, nebo třeba Teamu ???? Vždyť jim tady už přestávají rozumět!
 13. Jasnačka, Slováci se už trhli a mají svou republiku a SVůJ DABING, Teď se na to chystá i Morava a Slezsko se SVÝM DABINGEM ze studia Ostrava. Ještě bude veselo. EU jde pomalu do haj*lu, z východu útočí matička Rus, a ze západu přijde jako obvykle velký ho*no. Pánové a dámy učme se cizí řeči, jinak nepřežijem! V prvních měsících od invaze prý budou údajně dávat filmy v cz znění s arabskými titulky, pak už jen dabované. Trilogie Slunce, seno je prý v arabštině úžasná
 14. A nenapadlo tě někdy třeba to, že vy Češi si za to můžete částečně sami je jaký názor na vás na Moravě a ve Slezsku za to jak se tu chováte když jsem dojedete. P**o ja su čech, ale fandim baniku! banik jede! Takže jsem dobrý člověk, když fandim baniku i když jsem Čech? Ne, baníku nefandím, celý fotbal mi je u zádi, jen přemýšlím o tom, co tě vede k tomu, že jsi takový nacionalista. Co vám tam děláme, když tam dojedeme? Znásilňujeme vaše slezské a moravské ženy, vypalujeme vám domovy a nutíme vaše děti mluvit česky a ne polsky? Člověče, ty jsi zvláštní případ.
 15. Já jejich zázračný box nemám, takže asi ten problém nevidím. A jestli si něco UPC lepí, nevím. Hlavně mi uniká, co by mělo lepit.? TV jedu už pár let přes svůj CAM, NET přes svůj modem (právě teď Compal) a telefon využívám také svůj. Vše původně koupeno od UPC. S TV absolutně žádné problémy. S Compalem před půl rokem něco málo bylo, ale postupem času se vše srovnalo. Nevím proč, ale modem přestal vypadávat a i spojení v domácí síti začalo z ničeho nic fungovat. Chlapi, já fakt nevidím důvod na držkování. Já s nimi měl poslední problém asi tak před pěti lety, kdy... (což je na dlouhé lokte) a od té doby vše v pohodě! To je nějaká móda, p*čovat, jak je UPC na ho*no a co je to za ha*zly?! Jéžišmarjá, tak když u nich nejste spokojeni, tak běžte od nich pryč a najděte si jiného operátora! Kupte si třeba satelit, "lepší" internet taky někde seženete a přestaňte prudit kvůli píčovinám! Když mi nevyhovují nějaké služby, tak je přeci nevyužívám a najdu si lepší!
×
×
 • Create New...