Přejít na obsah

david.jersak

Uživatel
 • Počet příspěvků

  6
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli david.jersak

 • Hodnost
  Nováček
 1. david.jersak

  Po aktualizaci na Horizon nejde Set-top Box

  V zápalu zuřivosti jsem sem napsal. Nějaké rady dostal . No a dospěl jsem k názoru, že se s tím smířim. Nebo zkusím konkurenci. Tím bych to uzavřel. Děkuji
 2. david.jersak

  Po aktualizaci na Horizon nejde Set-top Box

  Popravdě, nevím zda bylo někde nějaké potrzení aktualizace (je to možné, STB je u rodičů, nepotvrzoval jsem to, řeším problém za ně ). Jen mě štve, že to před aktualizací šlo a už to nejde. Neberte to jako nějaký náš konflikt. Doma mám Conax kartu v TV a jsem spokojený (až na to že se mi zase blbě načítá EPG, budu řešit v jiném vláknu..). TV u rodičů mi kartu Conax neumožňuje Nelíbí se mi také, že se po té aktualizaci na HORIZON Kaon blbě třídí programy. Způsob toho třídění je na... Myslím že se to tu všeobecně řeší. Já, respektive rodiče, byl spokojený s Handanem se zeleným okem. Ten KAON se mi zdá mimo jiné nějaký zpomalený a prostě naprd...
 3. david.jersak

  Po aktualizaci na Horizon nejde Set-top Box

  To: Marek - pokud mi "nevyžádanou" aktualizací zničili stroj oni (já jsem ji neprováděl), měli by mi zařídit náhradu. Ale to už je jedno, nějak nemám už sílu bojovat s větrnými mlýny jako je UPC. Takže tím asi toto vlákno ztrácí smysl . Kdyby měl někdo zájem o STB Kaon kde nejdou placené kanály, jinak je ok, tak nabízím.
 4. david.jersak

  Po aktualizaci na Horizon nejde Set-top Box

  Ještě dotaz, který se netýká přímo tohoto tématu. Ten STB Kaon si rozumí i s DVB-T? Že bych ho použil alespoň na chatě se starou TV? Asi ne.. Jen DVB-C že?
 5. david.jersak

  Po aktualizaci na Horizon nejde Set-top Box

  Já jsem jim volal to je jasný. Poslali nějakou aktualizaci, ale prd. Neobnovuje se tam nějakej kód co byměl. Přišel technik, vrazil mi novej STB a nazdar. No asi se s tím budu muset smířit. Trošku přemýšlím o TV od O2 páč ten přístup UPC mi poslední dobou moc nevyhovuje. Díky za rady.
 6. Dobrý den. Stala se mi nemilá věc. Před dávnou dobou jsem si od UPC zakoupil STB Kaon, abych ušetřil za poplatek za pro nájem. Po nedávné aktualizaci na HORIZON přestal STB fungovat (před tím fungoval absolutně ok). Respektive STB funguje, ale nejdou placené kanály. Technik naznačil že je kaput asi čtečka karty. Bohužel STB je po záruce, a UPC mi navrhlo znovu pronájem nebo koupi nového STB (což je trošku naprd - nestojí to moc, ale už z principu). Jsem z toho trošku v rozpacích, respektive rozmrzelej, páč podle všeho mi ho oddělali oni. Napadá někoho co s tím? Jak se můžu bránit? Stalo se tady někomu něco podobného?
×