Jump to content

Pavelkon

Uživatel
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. Tak to je můj případ. Dřív jsem se snažil limit využít celej. A teď stahuju tak polovinu dřívějšího objemu.
 2. Taky mám statickou IP adresu. Minulý týden jsem koukal že mám jinou neš tu statickou. Na muj.karneval.cz jsem jí taky neměl zobrazenou. Asi za dva,tři dny tam zase naskočilla. Teď je to opět OK. Mají v tom prostě bordel a občas jim něco vypadne.
 3. Myslím že máš smůlu. S tarifem Light máš pouze jednu IP adresu a proto ani druhý počítač nepřipojíš. Já už dávno koupil router a je vystaráno. Někdy mám připojeno i 5 počítačů(3× notebook přez wifi a dva desktopy)
 4. Mě ho měnily před 14 dny. Sice je hnusnejší než ten předchozí, ale jde zase přidělat na zeď
 5. Já už se na odchod připravuju. Kvůli mejlum sem si založil vlastné doménu. Zas tolik to nestojí a můžu kdykoliv přejít jinam. Lepší než freemaily seznam a spol. Internet od Karnevalu asi ještě během tohoto čtvrdletí budu rušit. Leda že by se stal zázrak. A to nehrozí.
 6. Možná se zkuspodívat po NetLimiteru, sice je komerční, ale nějaká verze byla snad free http://www.netlimiter.com/ najdeš i na Slunečnici, Stahuj, a tady o něm cosi psali.. http://www.zive.cz/h/Uzivatel/AR.asp?ARI=113584 více ti řekne google No ten prave nechci. Je dost narocny na pamet a neda se pouzit u DC. Co by nešel použít Netlimiter u DC? Já používám StrongDC a jde jednoduchou úpravou programu docílit toho aby o NetLimiteru nevěděl.
 7. Ne, s tím příplatkem je to těch 7000kbps a FUP40/40. Je to ale jen na 6 měsíců a pak když si to nesnížíš tak platíž plnou cenu. Už sem se informoval a jdu do toho. A za půl roku se uvidí.
 8. No já mám veřejnou IP cca rok. Za tu dobu sem nezaznamenal jedinej problém. Používám AVG antivir a Kerio firewall. Velká výhoda je snažší stahování přes P2P sítě. Mám na počítači web a ftp server.
 9. Já jim poslal na internet@karneval.cz. Tam sem napsal jaké adresy bych si přál. Jaké je moje klientské číslo atd. Druhý den mi poslaly zprávu kde bylo nastavení nových schránek.
 10. To mě s tím samým volaly v pátek. A to mám veřejnou IP teprv od minulého pondělka a už jí budou měnit. Jinak nové nastavení máš na home.karneval.cz v "Nastavení TCP/IP"
×
×
 • Create New...