Jump to content

sarmen10

Uživatel
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

About sarmen10

 • Rank
  Nováček

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 100
 • UPC telefon
  -
 • UPC televize
  TV Komplet
 • Zařízení od UPC
  HD DVR Mediabox
 • Místo odběru služeb UPC
  Klášterec nad Ohří

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak a jsem úplně v ......! Na Android vydaná nová aplikace HBO GO která není kom. na mém mobilu a ta stará aplikace se ruší. No a ve Windows 7 mě to nejde pořád přihlásit ani v IE11 ani ve Chromu (ani po smazání cokies, všelijakých dat a dokonce jsem zkusila i novou instalaci W7 a nic, pokaždé to skočí na úvodní stránku přihlášení) tak já už nevím co mám dělat , takže sledovat ho nemůžu, ale hlavně že můžu říct že ho mám!!!
 2. Tak bohužel nejde se přihlasit i po promazání cache
 3. Používám prohlížeč Chrome a už nějakou dobu se nemohu přihlásit do HBO GO, no hlavně že ho mám!!!
 4. Vypnuto, vytaženo ze zásuvky a ..... PŘEDPLATIT pořád!!! Tak já nevím.
 5. Zdravím, chci se zeptat jestli už někomu funguje Videotéka a archiv? Já tam mám stále "PŘEDPLATIT".
 6. Zpětné shlédnutí funguje pořád, bez problému. Na UPC řekli, že je problém ve Videotéce a Zpětným shl. o archivu nic. Každému nejde něco jiného.
 7. Tohle jsem už zkoušela a nejde to, mimochodem programy jdou normálně. Nejde Videotéka a Archiv, tam se objevuje "PŘEDPLATIT" a na UPC hlásí že mají nějaké výpadky.
 8. Tak pořád nic, jen "PŘEDPLATIT", zkoušela jsem volat na UPC a hned na začátku hlas. systém hlásí, že mají nějakou chybu a usilovně pracujou na odstranění, hlavně že máme UPC!!! Tak jsem zkusila on-line podporu a je to pravda, nějaká chyba.
 9. Zdravím Vás, mám dotaz, dneska jsem si chtěla pustit film z My Prime a koukám že to chce předplatné tak zkusím další a další a je to všude, tak se chci zeptat jestli to máte i ostatní nebo jestli byla nějaká změna? Děkuji Vám.
 10. Zdravím, dotaz k testerům: Zkoušel někdo dát cihlu do továrního nastavení? Začala mě blbnout - zpomalovalo se načítání v epg a v nahrávkách se někde přestalo objevovat z jakého programu je nahrávka. Vypnuti nepomohlo ani reset tak jsem dala tovární a teď nemůžu jít vůbec do videopůjčovny. Stalo se to někomu? Tak vyřešeno: Volání na technickou a musela se znovu nahrát aktualizace a rada od technika "Během testováni nedávat do továrního nastavení".
 11. Tak s nastavenim jiného jazyka to asi nebude, jelikož jsem zmenila jazyk na tom amc a stejne nic. Ale na Nova Cinrema byl jazyk cesky a titulky jdou normal i skryte, ale jinde menim co se da a nic.
 12. Jdou, které konkrétně? Máte je zapnuté? Mam je zapnute a nejdou všude (teda tam kde jsou nabizene) Uz to mam. Mela jsem je zapnute jen v nastaveni a oni se musí zapínat i v info o poradu. Tak a ted nevim. Zkouseno na Nova Cinema, tam jdou a na amc tam nejdou. Zapnute jsou jak nastaveni tak v infu a oba programy (teda filmy je nabizeji) Tak jak je to? Chyba?
 13. Zdravim, testerka se pta testeru: Jdou Vam titulky? Me jaksi nechteji nikde naběhnout.
 14. A já stále nic, "Program není objednán" asi jak kde to spustí. Upřesnuji: Na Kaonu jdou oba AXN (White a Black) ale na cihle nejdou. jak to? Vlastním oba stb.
 15. To nevim s cim. S nicim jsem nehýbala (draty atd.) Tak cim by to mohlo byt? U me nicim, vse zkontrolovano.
×
×
 • Create New...