Přejít na obsah

Oval

Uživatel
 • Počet příspěvků

  19
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Oval

 • Hodnost
  Nováček

Služby Vodafone

 • Vodafone pevný internet
  -
 • Vodafone mobilní internet
  -
 • Vodafone televize
  Jiná služba
 • Vodafone zařízení
  EPC3925, KCF-SA700, TG7200FX.
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Praha 4

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Oval

  EPG

  Nejen ČT, ale i např. stanice Retro music pořad RENTGEN v 17:00 již druhý měsíc uvádí stále stejného interpreta Eric Clapton (pokud si správně pamatuji). http://retromusic.cz/program/ Popisy u seriálů jsou v naprosté většině naprosto žalostné, dokonce i neaktualní i několik řad kdy hlavní postava již odešla, ale v epg ji stále uvádí. O tom, že stanice Novy a Primy hlavně dopoledne a někdy i v noci vysílají programy i o půl hodiny dříve než uvádí i na svých stránkách, škoda psát, dělají to několikrát do roka již několik let. O prasárnách médií by se dalo psát hodně dlouho.
 2. Oval

  Jak naladit ČT3

  Nesmyslné číslování dílů se děje i na jiných stanicích ČT.
 3. Snad budete mít víc štěstí. Kdysi 10-15let zpět jednou nestrhli sipo, upozornil jsem je a zaplatil jinak. Příští měsíc si sipo strhli dvakrát a od té doby jen slibovali vrácení nebo odečtení pro další období. Nereagovali ani na předžalobní výzvy a tak asi po třičtvrtě roku mi nezbylo nic jiné, než dát kompletní výpověď, pak to teprve srovnali. Inet mám jinde, ale časem zjistíte, že je naprosto jedno u jakého ISP jste.
 4. Oval

  Výpadek signálu

  Tak na analogu přestal jít zvuk u CTSport. Jen tak dál.
 5. Oval

  Výpadek signálu

  Teď by mělo jet CT Déčko, je jednodušší napsat art, než správně :D. Obojí je na stejném kanálu.
 6. Oval

  Výpadek signálu

  Prý blbnou i telefony, tak jen aby jste se zbytečně nerozčilovali, že zvoní nebo naopak nezvoní. https://www.idnes.cz/mobil/mobilni-operatori/vodafone-vypadek-sluzeb-mobilni-data-hlasove-sluzby-televize-internet-operator.A200528_155601_mobilni-operatori_oma
 7. Oval

  Výpadek signálu

  Tak u nás zatím DVB-C nejde, pouze na displeji stb svítí ON a na tv tma, přepnutí kamkoliv bez odezvy, pouze menu stb. DVB-T Většina programů jede, nejde Nova, všechny Barrandovy tv, Polar TV, SD programy CT2, CTArt, CTSport. Dovolat se na jejich telefony, též nejde, buďto obsazeno nebo číslo neexistuje. Tak snad později a zas naviděnou při dalším výpadku, pokud tento uvedou do provozuschopného stavu. A pokud vypnou i inet, diskutujících tady ubyde.o)
 8. Oval

  Výpadek signálu

  To je jasné, ale když firmu ani nejde kontaktovat na jimi udávaných tel. číslech, to není už normální! A to že i dvě hodiny po výpadku jejich web výpadky služba hlásí že je vše v pořádku, to je taky v pořádku, aneb zaplať a buď zticha.
 9. Oval

  Výpadek signálu

  Výpadek nastal kolem 14 hodiny. Na analogu mám zmrzlé obrazy programů, které se v té době vysílali. Na analogu jde kromě CT24 a CTSport i CT1 a na DVBT jde pouze CT24 a CTSport. Na DVBT mi ukazuje epg programy všech stanic na 8 dní dopředu, ale program jde jen CT24 a CTSport. DVB-C vůbec nenaběhne, hlásí že se nemůže připojit. Zajímavé je, že Vodafone nabízí v TV https://www.vodafone.cz/televize/klasik/ i program Sport5 v SD a na UPC ho k 1.5 zrušil, o důvodech se jen spekulovalo, ale pokud ho Vodafone nabízí, pak smlouvu s S5 zrušenou nemá. No a vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby informace na webech UPC/Vodafone byli nepravdivé. A na https://www.vodafone.cz/upc/ si můžete přečíst co vše vám převzetí upc přinese, ať se můžete zasmát či plakat.
 10. Oval

  Neúplná instalace

  Nepodepisovat předání, reklamovat nedokončenou instalaci a samozřejmě požadovat snížení platby za nedodané, nezapojené služby (TV). Bude to těžké, protože donutit UPC téměř k čemukoliv je problém, já to kdysi po třičtvrtě roku musel nakonec vyřešit kompletní výpovědí aby se tím začali zabývat. Do té doby jen slibovali.
 11. 2 nat. Čekat na UPC akci pro nové zákazníky nemá smysl, jedině že si chceš počkat aby ti na lince sdělili že nejsi nový zákazník, pokud máš či jsi měl něco od UPC v minulosti.
 12. Dnes opět zdarma http://www.giveawayoftheday.com/advance ... 1-0-rerun/
 13. 2 Pepe: Když jsem byl kdysi u upc, stejně tam už mnoho let nešlo přispívat bez registrace. Kdysi to zdůvodňovali, že kvůli několika .pííp. co tam sprostě nadavají, ale .pííp. se zaregistrovali a uráží atp... dodnes, takže registrací se nevyřešilo vůbec nic. To nevadí, kdysi jsem chtěl pomoci nicku marka, prosila o hrnky Douwe Egberts jako vzpomínku po zesnulé, mohl jsem poslat, ale nešlo zapsat příspěvek. Též někdo, už si nepamatuji nick, sháněl myš Genius NetScroll Optical, též ji mohl mít, ale taky nešlo jak ho upozornit. A tak se nedá nic dělat, nemám potřebu podstupovat obstrukce registrace a pak čelit urážkám .pííp., ale i jednomu jsem mohl poradit s diabetem. Tak jsem si říkal, že potřetí už zveřejním příspěvek na tomto fórum, protože to z žumpy tady někteří čtou. Přesto díky za radu.
 14. Pokud ano, prosím do příspěvku http://portal2.dkm.cz/phorum/read.php?f ... &t=1723224 dopište odkaz na tento příspěvek, díky. Pro Autor: @$^ (Exploited) Promeškal jsi http://www.giveawayoftheday.com/advance ... are-9-0-3/
 15. Všechny služby přestali fungovat asi 20 minut po půlnoci i na JM a ještě v 2:00 nic nefungovalo tj. DVB-T, DVB-C a inet.
×
×
 • Vytvořit...