Přejít na obsah

David - UPC

Administrátor
 • Počet příspěvků

  1,273
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  67

David - UPC last won the day on 16. listopadu

David - UPC had the most liked content!

2 Sledující

O uživateli David - UPC

 • Hodnost
  Správce webu
 • Datum narození 15. srpna

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Praha
 • UPC Internet
  Internet 500
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Compal, CA Modul, HD DVR Mediabox

Návštěvy profilu

4,094 zobrazení profilu
 1. David - UPC

  Nové stanice

  Ještě jsme tu řešili ČT Sport pro SK trh. Zde mám od kolegů vyjádření. Spoločnosť UPC nemá oprávnenie zaradiť stanicu ČT4 Sport do programovej ponuky, a podľa doteraz medializovaných vyjadrení českej verejnoprávnej televízie, rovnako ani iní operátori na Slovensku. Aktuálne zisťujeme, či prišlo k zmene daného postoja. Predpokladáme však, že prípadné zaradenie ČT4 Sport do programovej ponuky operátora na Slovensku, by z dôvodu vysielacích práv vyžadovalo časté tzv. black-outy, t.j. väčšia časť vysielania tejto stanice by pre slovenských divákov bola zneprístupnená
 2. David - UPC

  Nové stanice

  @Evzen Opravdu Vám to za to stojí urážet ostatní? Vy jako zkušený profesionál, co má hodně za sebou (tak se tu prezentujete) byste se nad tím měl povznést a raději nekomentovat. Ostatní Vás taky neuráží za to, že máte rád počítače a programování.
 3. David - UPC

  Nové stanice

  @fetko mohu potvrdit, že o ničem takovém neuvažujeme a není to naší strategií. Upřímně - ceny za práva na sportovní meetingy jsou přemrštěně drahé a návratnost těchto investic je nulová, až prodělečná. Myslím, že ani pro zákazníka to nemůže být komfortní - jeden sport u této společnosti, druhý u této a třetí u této. Doufám, že časem se situace změní a poskytovatelé začnou exkluzivní programy prodávat dál.
 4. CZ Společnost UPC Česká republika, která je součástí Liberty Global, největšího světového mezinárodního poskytovatele TV a širokopásmových služeb, evidovala na konci 3. čtvrtletí výrazný růst počtu poskytovaných služeb (RGUs). Celkový počet televizních, internetových a telefonních služeb na konci září 2018 dosáhnul 1 224 800, což je až o 58 700 služeb více v porovnání se stejným obdobím v roce 2017. Výrazný růst počtu služeb byl podpořen pokračujícími investicemi do rozšiřování sítě a zkvalitňování služeb, včetně pravidelného zvyšování rychlosti internetového připojení pro všechny zákazníky, výměny modemů za špičkové WiFI routery, přidávání nových HD stanic, jako i dalšími kroky vedoucími ke zkvalitňování péče o zákazníky. Celá tisková zpráva ZDE
 5. David - UPC

  HBO GO přihlášení

  Zkuste prosím smazat cache, přihlášení funguje bez problémů
 6. David - UPC

  V Chrome se nejde přihlásit na Moje UPC

  Díky všem za upozornění, kolegové to již řeší.
 7. David - UPC

  V Chrome se nejde přihlásit na Moje UPC

  @Milav Zdravím, ověřoval jsem to jak na PC, tak na mobilu / tabletu a vše je v pořádku. Připojení je zabezpečené a certifikáty aktuální. Děje se Vám to i nyní?
 8. David - UPC

  Nové stanice

  @William_ zatím nemohu dát víc detailů 😞 Balíček by ale měl kopírovat slovenskou nabídku, respektive balíček, které je na dostupný na Slovensku
 9. David - UPC

  Kaon 700 hrozne pomaly

  Všichni, kdo máte zpomalené zařízení mi, prosím, pošlete číslo smlouvy do zprávy. Předám vaše požadavky na technickou podporu.
 10. David - UPC

  Horizon Go blokace

  @jiri.tyrolt omlouvám se, Vaší zprávu jsem přehlédl, registraci máte smazanou. Zkuste prosím nyní. Co se pirátství týče, já nejsem ten, kdo Vaše údaje dal někomu dalšímu :)))
 11. David - UPC

  Nové stanice

  @c12345 zatím to není aktuální, balíček RUSSIA je pro tuto chvíli výjimka. Jakmile se bude dít něco dalšího, dám vědět.
 12. David - UPC

  Nové stanice

  @c12345 ano, aktivovat si ho budete muset... Ale můžete mi napsat sem nebo na Facebook. Nebo si budete moci balíčky aktivovat v MOJE UPC.
 13. David - UPC

  Nové stanice

  @c12345 pokud balíček Russia aktivně využíváte, pak nic dělat nemusíte :)
 14. David - UPC

  Nové stanice

  Dobrá otázka :) Klient si může balíček objednat za 0 Kč a předpokládáme, že podobě budeme řešit také Německý balíček a další novinky. Domníváme se, že je v reálu lepší ponechat cenovku za KOMPLET stejnou a nezvyšovat jí
 15. David - UPC

  Nové stanice

  Současný obchodní model nedovoluje přidávat nové národní programy do KOMPLETu, ani nové balíčky (německý). Důvody jsou dva: 1. Programové společnosti vyžadují konkrétní poplatek za klienta měsíčně, bez ohledu na to, zda klient a divák dané programy sleduje nebo ne. Každý nový program a nový balíček tak zvyšuje celkový náklad za službu KOMPLET. 2. Služba KOMPLET získala za poslední 2 roky na obrovské popularitě a počet klientů se zdesetinásobil. Užívání národních balíčků je ale plus mínus stejné. Například podíl aktivních domácností se službou KOMPLET sledujících ruské programy je cca 8%. Řešení (kromě rezistence) jsou dvě: i) Platit za diváky a klienty, kteří dané programy skutečně užívají; to je ale stále neprůchozí na straně Programových společností. ii) Nabídnout programy a balíčky za nulu těm, kteří programy sledují a/nebo kteří projeví zájem v budoucnu. Doobjednání přes Moje UPC je jednoduché.. Opravdu za tím není žádný jiný záměr.
×