Přejít na obsah

David - UPC

Administrátor
 • Počet příspěvků

  1209
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  55

David - UPC last won the day on July 11

David - UPC had the most liked content!

2 Sledující

O uživateli David - UPC

 • Hodnost
  Správce webu
 • Datum narození August 15

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Praha
 • UPC Internet
  Internet 500
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Compal, CA Modul, HD DVR Mediabox

Návštěvy profilu

3586 zobrazení profilu
 1. David - UPC

  Internet od UPC je ten nejlepší pro online hráče

  @mrzic díky, zkusím se doma taky na něco podívat a pozeptám se na technické podpoře, zda-li se s tím už od klientů setkali.
 2. David - UPC

  Internet od UPC je ten nejlepší pro online hráče

  @mrzic zatím jsem se s tímto problémem od klientů nesetkal. Je to nějaký konkrétní live přenos nebo se Vám tak děje u všech?
 3. David - UPC

  HBO OD, Titulky u zpetneho zhlednuti

  @Standa :))) to naštěstí ne, jen jsem se upsal :)) díky za upozornění, opraveno
 4. Nejvyšší průměrné rychlosti stahování dat ve službě Steam v České republice dosahují zákazníci společnosti UPC. Společnost UPC poskytuje v České republice online hráčům ve službě Steam nejvyšší rychlost stahování dat, která dosahuje v průměru až 52,5 Mb/s. To je víc než dvojnásobek celkové průměrné rychlosti stahování dat ve službě Steam v České republice, která představuje 23,4 Mb/s. Tiskovou zprávu si můžete přečíst ZDE
 5. David - UPC

  Výpadky televize

  Výpadek ve Stodůlkách aktuálně nevidím. Zkuste prosím následující https://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/sluzby/poruchy-rady-a-tipy/televize/HD-Mediabox/nemam-zadny-obraz-ani-zvuk/navod-chybova-hlaska-zarizeni-se-nenacita/ pokud ani to nepomůže, pak mi pošlete do zprávy číslo Vaší smlouvy. Díky
 6. David - UPC

  Výpadky televize

  @labonjan@gmail.com Zdravím, z jaké jste lokality? Jakou hlášku máte na TV stanicích?
 7. @ritchi Vodafone a Tmobile ano, při aktivaci video pasu. O2 ne :)
 8. David - UPC

  HBO OD, Titulky u zpetneho zhlednuti

  Zdravím. HBO OD zatím není v plánu, aktuálně máme v nabídce HBO GO, které, myslím, plně dostačuje. Aktuálně jednáme o přidání některých vybraných titulů na archivu v sekci videotéka. Jakmile se tak stane, budu zákazníky zde informovat. Co se titulků týče, pokud jej film obsahuje, je vysílán s jak s originální, tak s českou zvukovou stopou.
 9. David - UPC

  Horizon Go

  Žádné :) Jakmile nějaké dostanu, UPC Zone bude první, kam to oznámím :) První vlaštovka - vypadá to na říjen :)
 10. David - UPC

  Prima comedy central

  Otázkou je, jakou máte nabídku? TV Start k internetu nebo Klasik, Komfort, Komplet?
 11. David - UPC

  Vypadky internetu - Praha 11, Jizni mesto

  @Noizzy Pošlete mi do zprávy číslo smlouvy. Předám to na technickou, ať se na to podívají.
 12. David - UPC

  Nové stanice

  @ladcafa@seznam.cz plánujeme nejpozději do konce roku, nejdřív září /říjen
 13. David - UPC

  Nové stanice

  @petrmet Souhlasím s @William_ - stávající stav je vyhovující, pokud chcete konkrétní informace o nějaké stanici, klidně se zeptejte mě nebo komunity :)
 14. David - UPC

  Nové stanice

  UPC samozřejmě sleduje vývoj. Zprávy z Markízy a JOJky napovídají, že obě stanice přistoupí k ráznějším krokům a budou vyžadovat ukončení vysílání programů, které jsou vysílány bez jejich souhlasu.
 15. David - UPC

  Nové stanice

  Programové změny na Slovensku: Prima KRIMI HD - do ponuky bol pridaný kanál Prima KRIMI HD - kanál je zaradený na programovú pozíciu 56 a frekvenciu MUX 108, 530 MHz (pôvodná pozícia Golf Live Extra HD) - je dostupný pre všetkých zákazníkov s DTV službou Klasik, Komfort a Komplet - v priebehu dnešného dňa bude kanál pridaný do Horizon GO a taktiež bude sprístupnený TV archív Prima MAX HD - do ponuky bol pridaný kanál Prima MAX HD - kanál je zaradený na programovú pozíciu 58 a frekvenciu MUX 122, 498 MHz - je dostupný pre všetkých zákazníkov s DTV službou Klasik, Komfort a Komplet - v priebehu dnešného dňa bude kanál pridaný do Horizon GO a taktiež bude sprístupnený TV archív Seznam.cz TV - do ponuky bol pridaný kanál Seznam.cz TV - kanál je zaradený na programovú pozíciu 55 a frekvenciu MUX 106, 514 MHz (pôvodná pozícia Travel Channel SD) - je dostupný pre všetkých zákazníkov s DTV službou Klasik, Komfort a Komplet - v priebehu dnešného dňa bude kanál pridaný aj do Horizon GO vypnutie Golf Live Extra HD a Travel Channel SD - v našej sieti sme ukončili vysielanie kanálov Golf Live Extra HD a Travel Channel SD a uvoľnený priestor sme využili pre nové kanály - zákazníci majú aj naďalej k dispozícii kanál Travel Channel HD (programová pozícia 167, MUX 112, 546 MHz) Promo vysielanie Golf Channel HD: - rovnako ako aj minulý mesiac, aj tentokrát sprístupníme počas turnaja U.S. Open kanál Golf Channel HD pre všetkých zákazníkov - Golf Channel HD je tak od dnes až do 17.6.2018 dostupný pre všetkých zákazníkov s DTV službou Klasik, Komfort a Komplet
×