Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

David - UPC

Administrátor
 • Počet příspěvků

  1 030
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  37

David - UPC last won the day on 26. února

David - UPC had the most liked content!

1 Sledující

O uživateli David - UPC

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Praha
 • UPC Internet
  Internet 500
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Compal, CA Modul, HD DVR Mediabox

Návštěvy profilu

2 735 zobrazení profilu
 1. Nové stanice

  Tak já to upřesním, neb nám to generuje XY dotazů (díky Pavel m) Řiďte se jediným a oficiálním dokumentem PDF, tedy frekvenčním přehledem digitální kabelové televize, který je ZDE Žádné jiné dokumenty nebudeme již nadále uvolňovat, ani tady na fóru.
 2. Nové stanice

  Pro kolegy ze Slovenska řazení programů zde @quadra2030
 3. Nové stanice

  @mirij list TV Start a ty frekvence, to je DVB - T
 4. Nové stanice

  @mirij zeptal jsem, zda-li vám toto https://www.upc.cz/content/dam/www30-upc-cz/pdf/prog_2018_razeni_CZ.xlsx stačí v této podobě. Samozřejmě je tu i možnost řídit se dle oficiálních materiálů UPC, tedy mít jen to PDF.
 5. Nové stanice

  @quadra2030 zařídím a postnu ho sem
 6. Nové stanice

  Posílám finální verzi http://www.upc.cz/content/dam/www30-upc-cz/pdf/content/dam/www30-upc-cz/pdf/prog_2018_razeni_CZ.xlsx
 7. Nové stanice

  Soubor jsem ještě stárnul, musíme tam provést některé změny. Pak ho znovu aktivuji.
 8. Doslání zásilky na jinou adresu

  V tomhle případě to bude pravděpodobně tím, že zásilky chodily na klientské centrum na Žižkov, které je uzavřené, ale PO zůstal, protože jsou na to klienti zvyklí. Pak jsou zásilky směrovány na Závišovu.
 9. Chcete s námi zdarma testovat nové zařízení pro lepší příjem Wi-Fi ve vaší domácnosti a jste z Prahy, Brna nebo Bratislavy? WIFI Booster zkvalitní Váš Wi-Fi signál a přivedete ho kamkoli do Vaší domácnosti. Navíc vyřeší problém s umístěním modemu a set-top-boxu v různých místnostech – a vy tak budete moci využívat všechny služby digitální televize, včetně aplikací. Užijte si zesílený Wi-Fi signál, který bude dostupný v různých místnostech či dokonce v různých patrech rodinného domu. Zařízení se postará o přenos dat pomocí elektrické sítě. Ani silné zdi již nebudou překážkou superrychlému připojení kdekoliv u vás doma. Přihlaste se do testování a buďte mezi prvními, kdo vyzkouší schopnosti našeho UPC Wi-Fi Boosteru. Registraci proveďte ZDE
 10. Nové stanice

  @Retiree Zdravím, dobrý komentář avšak v tomto případě zohledňujeme požadavky klientů, kteří vyžadují jednoduchý a přehledný soubor. Excel Vám mohu poslat, ale je stejný jako to PDFko.
 11. Nové stanice

  @mirij do tohoto přehledu konkrétně ne, protože ten je určen je pro DVB - C, ale ťuknu kolegy, aby připravili i seznam DVB - T muxů
 12. Nové stanice

  Aktualizovali jsme frekvenční přehled, který naleznete ZDE
 13. Jak na slevu UPC internet

  Přátelé, trochu to upřesním, ač se vám to možná nebude líbit, ale pro kabelovou TV a pevný internet nepředstavuje celá Česká republika jeden trh jako celek, ale existuje zde více jednotlivých trhů s různými tržními podmínkami, a proto se ceny mohou v jednotlivých lokalitách lišit.
 14. Nové stanice

  Nakonec jsme to stihli už dnes Zde frekvence 778 MHz, SR6900, QAM64, pro Mediaboxy žádná změna, Jednotka a Dvojka zůstává na 21 a 22.
 15. @Evzen slovo AŽ jsme použili proto, protože se jedná o nejlepší čísla za posledních 10 let, co do meziročního srovnání. Takže třeba těch 23% víc, je srovnání s minulým rokem.
×