Přejít na obsah

David - UPC

Administrátor
 • Počet příspěvků

  1318
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  79

David - UPC naposledy vyhrál Březen 17

David - UPC má nejvíce líbivý obsah

3 Sledující

O uživateli David - UPC

 • Hodnost
  Správce webu
 • Datum narození Srpen 15

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Praha
 • UPC Internet
  Internet 500
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Compal, CA Modul, HD DVR Mediabox

Návštěvy profilu

4562 zobrazení profilu
 1. @Jack_6428 pokud Vás mohu požádat, pak vyplňte prosím hlášení o chybě
 2. Zkoušel jsem odezvu na několika PC (Chrome, IE) a mobilech - vše v pořádku.
 3. Nestačím se divit, co za konspirační teorie se rozjelo o mě a ČT. Než abych tu do detailu vysvětloval zákony, vysílací práva a další, dávám za pravdu Technikovi. Já jsem, na základě vašich žádostí, zjišťoval aktuální situaci a bavil se o možnostech zařazení na Slovensku. Určitě jsem nepřišel a neřekl "hele vypněte ČT Sprot těm a těm SK společnostem, my to mít nemůžeme tak nikdo". Věc druhá - nejsem kompetentní pro vyjednávání s ČT, celou věc jsem konzultoval s kolegou zodpovědného za televizní stanice. Je čistě na ČT, jestli bude situaci řešit nebo ne. Znovu opakuji, že UPC bude nadále dodržovat zákony České republiky, podle kterých se také řídí.
 4. @Medvěd takže se snažíme přijít na to, kde jsou a jaké chyby konkrétně, ty nasimulovat a udělat vše proto, abychom je odstranili. V tuto chvíli k tomu nemám nic víc.
 5. @dodo Oslovili jsme ČT, aby si zjednalo nápravu. Nikdo ze společností nemá právo tento program šířit. Stejně tak to nebudeme dělat ani my, jako UPC.
 6. @notizia Zdravím, zatím platilo, že RiK byl určen pouze pro Slovensko a pro klienty UPC Česká republika není dostupný. Podobně jako další produkty MAC TV/JOJ: JOJ, JOJ plus a WAU. Pokud ale nastala změna, to ověříme na JOJce. Senzi je jiná kapitola. Ano, máme nabídku pro klienty UPC, ale nemůžeme ji jednoduše akceptovat. 1) Senzi je už mix slovenské a české šlágrové hudby. Koncept možná funguje na Slovensku, ale nemusí nutně fungovat pod českou vlajkou. 2) Máme tu Šlágr TV a Šlágr 2 a českého provozovatele podporujeme. Obě možnosti znovu prověříme a případné změny v programové nabídce odkomunikujeme..
 7. @Medvěd Děkuji za Vaší zpětnou vazbu. I když se Vám to možná zdá trochu na hlavu, služba se chová "u každého jinak" jak píše Tomus. Proto potřebujeme znát přesné informace, abychom mohli co nejvíc situaci nasimulovat a následně vyhodnotit. @marena ano, máte pravdu. Nejvíce chyb registrujeme ve večerním peaku, tedy od cca 20 - 22 hodin.
 8. @Jant Já děkuji za vyplnění. Hodně nám to pomůže při identifikaci problému.
 9. Zkuste znovu napárovat Chromecast s telefonem, pokud to půjde.
 10. Formulář bude otevřený do konce března. Tedy stále můžete psát chyby, které sledujete ve zpětném zhlédnutí.
 11. Vážení uživatelé fóra, děkujeme za vaše zpětné vazby. Protože vám chceme poskytovat opravdu kvalitní služby, rádi bychom vás poprosili o pomoc při identifikaci konkrétních problémů funkce Zpětného zhlédnutí a videotéky MyPrime. Vnímáme vás jako technicky zdatnější uživatele, proto jsme pro vás připravili formulář, do něhož můžete zapisovat problémy, které při využívání registrujete. Pokud se do projektu zapojíte, snažte se prosím být co nejvíc konkrétní, tedy popisovat chybu do posledního detailu: - kdy se chyba stala, - na jaké platformě, - jaká vaše činnost mohla vést k zaseknutí nebo poruše, - název a čas konkrétní nahrávky nebo název titulu ve videotéce My Prime. Pokud nám po omezenou dobu tyto faktické informace poskytnete, pomůžete nám s rozklíčováním problémů a my budeme moci udělat konkrétní a účelné kroky pro jejich odstranění. Děkujeme za vaši pomoc, velmi si jí važíme. Formulář pro hlášení chyb naleznete ZDE David - UPC
 12. V rámci reportážního seriálu Na návštěvě se máme možnost podívat na různá zajímavá místa. Od vysílačů na vrcholech hor až do podzemních štol. Tentokrát jsme dostali možnost přihlížet instalaci rádiového spoje ze střechy pražského hotelu Ametyst. Ten sice leží v centru města na Vinohradech, ale optika sem nevede. Celý článek ZDE
 13. Díky! Musím mít něco konkrétního v ruce, což teď mám. Posílám na kolegy. Dám vědět s odpovědí.
×
×
 • Vytvořit...