Přejít na obsah

David - UPC

Administrátor
 • Počet příspěvků

  1,289
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  70

David - UPC last won the day on 17. ledna

David - UPC had the most liked content!

2 Sledující

O uživateli David - UPC

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Praha
 • UPC Internet
  Internet 500
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Compal, CA Modul, HD DVR Mediabox

Návštěvy profilu

4,282 zobrazení profilu
 1. Jak to souvisí? Dozvíte se po přečtení tohoto článku. Budeme porovnávat technologie, které středně velké firmy běžně využívají pro připojení k internetu, a to z hlediska jejich rychlosti a spolehlivosti. Článek naleznete ZDE
 2. David - UPC

  Nové stanice

  @notizia Zdravím, ano, některá ze společností pod Liberty může mít smlouvu. Nutně to ale neznamená, že UPC Česká republika dohaduje podmínky. Často nastává případ, kdy podmínky nejsou pro UPC vyrovnané. Ve hře bývá garance výše plateb bez ohledu na počet klientů apod. Často se satelitní platforma Freesat dostane k programům, o které má zájem je některá ze zemí. Druhá věc, satelit Thor je sdílen s platformou Digi, takže si program objedná Freesat nebo Digi, je pak relativně jednodušší doplnit do programové nabídky. A teď to vezmu ještě postupně. Viasat můžeme doplnit do HD a přidat (resp vyměnit) Viasat Nature. DOQ - program nemá smysl přidávat. Portfolio dokumentárních programů na UPC je zajímavé. Pokud něco nového, tak buď doplnění ke stávajícím programům nebo programy s lokálním obsahem. MTV Music a MTV Hits - znovu raději doplníme nabídku českého Óčka než další variaci hudby. Z portfolia Viacomu (MTV) je nejsledovanější MTV Dance a VH-1 ..a samozřejmě domestikovaný program Prima Comedy Central. Mooz Dance - ano je dokonce HD ..ale jste první, kdo si píše o rumunskou hudební stanici :) Boomerang - tady s Vámi souhlasím. Také bychom raději uvítali Boomerang místo Cartoonu, ale taková je politika programové společnosti. Nejdříve zaplaťte CNN a Cartoon a pak Boomerang. Cartoon máme na zkoušku, jestli se jim podaří získat si českého diváka, pak můžeme pokračovat dále..
 3. David - UPC

  Nové stanice

  @Tommy Kindernay Ahoj Tommy, o óčku black jednáme, top kids spíš ne.
 4. David - UPC

  Nové stanice

  Pro NASA TV nemáme ani my lokálně, ani Liberty žádnou smlouvu. To že je program volně neznamená, že si ho můžeme vzít a zařadit do nabídky. Zkusíme zjistit, co by se s tím dalo dělat a zda-li máme nějaké možnosti, ale dopředu říkám, že ta šance není moc velká.
 5. David - UPC

  Nové stanice

  @Mooonty zatím nebudeme NASA TV přidávat
 6. David - UPC

  Facebook UPC

  Pošlu na FB dotaz, jste druhý, kdo mi to dnes hlásí. Na ostatních stránkách se vám to také děje?
 7. David - UPC

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Celá věc se stále prověřuje a hledá se příčina. Jen doplním, že při včerejším výpadku, cca od 19 do 01:00, nejsou a nebudou nahrávky zpětně dostupné. Aktuálně zpětné zhlédnutí funguje.
 8. David - UPC

  Horizon Go

  Kdybych k tomu měl co říct, určitě vám to řeknu. Ale je to tak, že je SK v testovacím režimu a uvidíme, co bude dál.
 9. David - UPC

  Horizon Go

  @pisek3 na Slovenku je v testovacím režimu, pro ČR zatím nebude k dispozici.
 10. David - UPC

  Horizon Go

  @retron Jaké přesně problémy s HGO máte? Rád Vám se vším pomohu.
 11. David - UPC

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  @stanm3 Zdravím, pokud to končí stále chybou, napište do zprávy číslo smlouvy. Díky!
 12. David - UPC

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Výpadek je nyní odstraněný. Restartujte prosím svá zařízení. Pokud budete registrovat nějaké problémy, napište mi prosím.
 13. David - UPC

  Horizon Go

  @Luky_Kuky je to spíše kvůli autorským právům. Z HDD, který je v set - top boxu vydolujete ten film hůře, než když si to nahrajete například přes obrazovku na telefonu.
 14. David - UPC

  Horizon Go

  Ochrana proti nahrávání je schválně :) Tedy vše je v pořádku. @Luky_Kuky
 15. David - UPC

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Aktuálně registrujeme na HD DVR Mediaboxu možné výpadky zpětného zhlédnutí a videotéky My Prime. V tuto chvíli nedokážu říct, kdy bude problém odstraněný. Dám vědět, jakmile bude výpadek uzavřený. Omlouvám se všem za případné komplikace.
×