• David - UPC

   Vítejte na webu UPCZONE   19.7.2017

   UPCzone je nezávislé internetové fórum zaměřené na uživatele služeb UPC. Fórum UPCzone (tehdy ještě "Karnevalzone") bylo založeno v roce 2004, uživatelem Tomus. Po spojení firmy Karneval s UPC v roce 2007 se web přejmenoval na nynější název UPCzone. UPC fórum slouží pro komunikaci klientů UPC mezi sebou navzájem. Zákazníci zde mohou mezi sebou diskutovat, sdělovat si zkušenosti, navzájem si radit a aktivně se tak i účastnit vývoje společnosti UPC. Kritické příspěvky zde nejsou cenzurovány.

David - UPC

Administrátoři
 • Počet příspěvků

  641
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  7

David - UPC last won the day on 18. srpna

David - UPC had the most liked content!

O uživateli David - UPC

 • Hodnost
  Pokročilý
 • Datum narození 15. srpna

Osobní údaje

 • Bydliště
  Praha
 • Internet
  300+
 • Televize
  Komplet

Návštěvy profilu

461 zobrazení profilu
 1. Nové stanice

  Napište kolegům přes kontaktní formulář, ozvou se Vám https://app.upc.cz/klpoz/cz/ContactForm.aspx
 2. Nové stanice

  Co Vám přesně na podpoře řekli? Ve Svitavách aktuálně nevidím žádný výpadek.
 3. Nové stanice

  O program Markíza Intrnational zájem nemáme, tedy do programové nabídky ho nebudeme zařazovat.
 4. UPCZONE v novém

  Už je opět dostupná možnost hodnocení příspěvků.
 5. UPCZONE v novém

  Včera proběhl konečně update přímo na IPB. Už pracujeme na obnově TapaTalku. Napíšu, až bude ready.
 6. CA Modul

  Uzavřu tuto debatu o CA Modulech. V případě, že byl CA Modul zakoupen v přes Lycu, tak Vám zařízení spárujeme. Nové objednávky nejsou již možné. Prodej CA Modulů UPC ukončilo a zatím se k němu vracet nebude. Aktuálně nabízíme dva set - top boxy, kde klient může využívat služeb videotéky My Prime, zpětného zhléndutí a dalších aplikací. Jediná cesta, jak si zakoupit CA Modul je přes bývalého klienta, který služeb již nevyužívá. V případě pronájmu CA Modulu je stále možnost přes UPC.
 7. Nové stanice

  Přesnul jsem příspěvky o CA Modulu do tématu CA Modul. Nové programy Chápu to správně, že se ti položka "poslední téma" zasekla?
 8. Nové stanice

  Přesunu veškeré příspěvky s CA Modulem do tématu CA Modul, tak se prosím nelekněte
 9. Nové stanice

  @ritchi řeš prosím CA Modul v tématu pro CA Modul tady
 10. Nové stanice

  Ano, rádi bychom zreplikovali balíček německých programů (https://www.upc.sk/televizia/programove-balicky/?bp=Deutsch) , který máme na Slovensku i tady. Časově to vidím spíše až na začátek příštího roku, kvůli kapacitě. Tak jako tak budeme muset asi vypnpout jeden multiplex SD programů.
 11. UPCZONE v novém

  Jsem rád, že to všichni vnímáme stejně. Nerad bych, aby se to tady zvrtlo v nesmyslnou diskuzi o ničem, ve které se ještě budeme navzájem urážet. Nick dyndawan dostal BAN na fórum. Několikrát dostal napomenutí, které nerespektoval. Fórum - proběhla velká aktualizace (na verzi 4.1), která měla bohužel velký dopad na custom styl, který pro UPCzone využíváme. Čekáme na nový relase přímo od podpory. Omlouvám se za to, v těch specifikacích před aktualizací o tom nebyla ani zmínka
 12. UPC v období Q2/2017

  Tady ještě oficiální tisková zpráva za UPC https://www.upc.cz/o-upc/pro-novinare/tiskove-zpravy/rok2017/upc-ve-2-ctvrtletni-vyzmany-rust-sluzeb-a-expanze-infrastruktury/
 13. UPCZONE v novém

  Tapatalk řešíme, s novou aktualizací nějak vypadla podpora
 14. UPCZONE v novém

  Administrátor webu jsem já (je to také uvedeno v sekci kontakt) Slamb a Tomus jsou moderátoři, kteří mi pomáhají. Tvůj příspěvek jsem skryl pro porušení pravidel, kdy si urážel všechny zde diskutující. Ne za to, že se ti nové fórum nelíbí, to plně resleptktuji a je to tvůj názor, který nikterak pravidla neporušuje.
 15. Megasilné WiFi routery od UPC využívá již 100 000 českých domácností

  To bezpečností issue se týkalo jen Technicolorů. Šlo zjisti heslo na Wi-Fi, když si měl nastavené defaultní od výrobce. Tohle se u Compalů neděje. Viz třeba https://www.zive.cz/clanky/mnozi-zakaznici-upc-stale-riskuji-jejich-wi-fi-modemy-jsou-casto-spatne-zabezpecene/sc-3-a-181708/default.aspx