Jump to content

David R.

User
 • Content Count

  1,425
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  92

Posts posted by David R.

 1. Pamatuji si, když jsme tehdy převáděli fórum do zelené z původní Tomusovi modré verze, taky bylo hodně řevu 😃 Ale nakonec jsme si všichni zvykli, takže s novou červenou to určitě nebude jinak. Jen to chce čas 😉

  • Agree 4
 2. Trochu se divím, že to sem nikdo nedal, tak to udělám já :) 

  A JE TO TADY!

  Spojili jsme se s předním tuzemským mobilním operátorem, společností Vodafone, a umožnili tak mimo jiné vznik první GigaSítě v Česku. Naše společná síť je teď větší, rychlejší a kvalitnější.

  Více ZDE

 3.  @Farkpoint Zdravím. Okamžikem sloučení ještě nedochází k žádným změnám. Do budoucna se můžete těšit na nové nabídky kombinující mobilní služby, pevný internet a kabelovou televizi. Zákazníci UPC budou moct v budoucnu využívat také prodejny Vodafonu a další výhody. Současné podmínky služeb, které máte uzavřeny ve smlouvě, se nezmění. Stejně tak se na nás můžete obracet stále tak, jak jste byl zvyklí. O případných změnách vás budeme včas informovat.

 4. @Michal F. Spíš jsem tu reklamaci směřoval k samotné výpovědi. Pokud tedy chcete ukončit smlouvu z důvodu častých výpadků, nejdřív bych to nechal posoudit reklamace s tím, že bych dotaz reklamace uvedl - z důvodu častých výpadků chce klient na uvedené adrese ukončit smlouvu bez sankce.

  Záleží na Vás. 

 5. @beepee Zdravím, důvodem je pouze to, že máme určité závazky vůči klientům, kteří mají SD boxy a také závazky vůči programovým společnostem, kteří nám nadále SD signál poskytují. Ale prioritou je tyto SD kanály postupně eliminovat a vytvářet tak prostor pro případné nové programy nebo úsporu místa v DVB - C. 

  • Agree 1
×
×
 • Create New...