Přejít na obsah

brozmb

Uživatel
 • Počet příspěvků

  7
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli brozmb

 • Hodnost
  Nováček
 1. brozmb

  CV-6000 - Nový FW 1.17 - změny?

  Já jsem Liberec, stahoval jsem to v neděli..
 2. brozmb

  CV-6000 - Nový FW 1.17 - změny?

  V menu, aktualizace S/W
 3. Dnes jsem náhodně a ručně ručně stáhl FW 1.17. Nevíte někdo, jaké obsahuje opravy případně změny? Zatím příliš krátká doba na hodnocení, na nic zásadního jsem zatím nenarazil..
 4. brozmb

  EPG nejde?

  48 hodin od toho, co závada existuje bez žádného řešení je opravdu síla... Proto jsem si pořizoval HDD recorder, abych si v klidu, když mám čas nastavil co chci vidět později off-line.. Bohužel opravdu si od té doby (29.02.2008) připadám jako betatester jakéhosi noname zařízení a nedotažených služeb (je mi jasné, že za tento problém nemůže Handan, je to jen další potíž.... ) BTW: Není nějaká informace o tom, kdy bude konečně uvolněn nový FW pro Handan 6000???
 5. brozmb

  EPG nejde?

  Tak jsem to nevydržel a volal na infolinku, protože to je stále stejné, spíš horší - u některých programů to je už jen na další dva pořady, maximum je do 28.05. a to jsem poctivě nechal načítat všechny streamy. Mají to nahrané hned po obvyklých hlášeních poruch - "Omlouváme se klientům za nefunkční služby digitálního programového průvodce". V pořádku, chápu, stát se to může, ale přece jen od neděle večer je to téměř 48 hodin a to je za peníze, které UPC za jejich služby platíme přece jen poněkud moc
 6. brozmb

  EPG nejde?

  U mě včera večer také stejné (Liberec). Dnes nevím, uvidím, až přijdu domů.
 7. DVR mám doma 2 měsíce a přes tady průběžně diskutované problémy (hlášky s nahráváním, chyby v EPG atd..) jsem s ním při poměrně silném využití spokojen). Problémy se stahováním a dalším zpracováním v PC mě příliš netrápí, DVR slouží především pro pohodlí při sledování vybraných programů podle vlastní potřeby a hlavně s možností přeskočení reklamy (pokud ji nahrávaný kanál obsahuje), ne jako zdroj pro archivaci nahraných pořadů.. Nicméně tady ve fóru zmiňovaný postup jsem úspěšně vyzkoušel a i přes otřesnou pomalost USB 1.1 je plně funkční. Dnes jsem se rozhodl vyzkoušet i další možnosti tohoto zařízení - tj. upload foto a MP3. Koneckonců jedná se o celkem rozumné využití rezervovaného prostoru a leckdy se může hodit bez hledání patřičných datových médií ukázat nějaké fotky nebo přehrát nějakou muziku. Na tyto účely v DVR rezervovaný prostor cca 3GB s několika FAV se jeví jako dostačující. Nicméně získané zkušenosti s přenosem jsou naprosto otřesné. Při pokusu přehrát více souborů najednou dochází k vytuhnutí přenosu (samozřejmě pouze při spuštěném DVR v režimu STB, při jakékoliv jiné činnosti ať už REC nebo DVR odmítá komunikovat s PC - STB is busy..). Při vytuhnutí je jediná pomoc vytáhnout USB z PC, tlačítko STOP je k ničemu, způsobí pouze pouze pád i jinak strašlivého programu na komunikaci s DVR (HANDAN USB Downloader). Toto se mi stává jak při uploadu fotek, tak i mp3, naprosto náhodně (někdy se povede uploadnout i 5-6 souborů najednou, někdy spadně několikrát po sobě při jednom souboru. Podotýkám, že se jedná o vlastní foto a mp3 vytvořené z vlastních originálních CD, vše jinde plně funkční tj. nepoškozené soubory.. Perličkou je, že při těchto opakovaných chybách se čas od času stane, že při opětovném připojení DVR napíše disc is full a hlášku o nějakých cca 52000 souborech (jeden FAV přitom umožňuje pouze 500).. Jediným řešením je pak odpojení od PC a vypnutí DVR. Zajímalo by mě, jeslti i další s tím máte stejné zkušenosti. Vzhledem k mé důvodné nedůvěře k podobným noname šmejdům se domnívám, že toto vše je vlastnost tohoto číňáckého krámu, který nám UPC nutí za 150,- měsičně.
×