Jump to content

P_V

Uživatel
 • Content Count

  132
 • Joined

 • Last visited

About P_V

 • Rank
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Praha
 • UPC Internet
  -
 • UPC televize
  -
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Cisco EPC3212, Kaon SA700

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podle hotline je výpadek pro oblast Česko, vyřešen prý bude zítra. Pochopil jsem to tak, že něco pokazili v poslední aktualizaci firmware a makají na nápravě.
 2. Ono to zní jako hraběcí rada, ale problémy s Vistou se vyřeší přeinstalací na Windows 7. Dají se sehnat za pár stovek i s originálním štítkem s kódem, a ovladače co chodily ve Vistě, půjdou i tady.
 3. P_V

  UPC Zone v novém

  bugy ve fóru, bugy v settopboxu, tak i ta moje ikonka má nějak rozhozenou snímkovou synchronizaci
 4. P_V

  UPC Zone v novém

  Nebo ještě lépe, aby šlo bbcode používat i nadále. Tohle udělátko toho umí méně, třeba neumí citovat příspěvek s citací.
 5. marena: Mně to při snaze o použití timeshiftu i tak hlásí, že váš disk je plný. Není ani trochu plný, ale jinak to reagovat neumí. Takže se to sice nahrává ale je mi to k ničemu. Asi to ještě není doděláno, ale proč to tedy aktivovali... Ano, uznávám že instantní timeshift (až bude fungovat ) je skvělá užitečná funkce, ale ne vždy, proto bych ji rád chtěl mít možnost vypnout popř. i nastavit kvótu. Pepe: Tenhle přístup mi jaksi nevyhovuje, že když se to rozbije, tak bude náhrada, tak to nemusím šetřit. Ale data fuč (nemusí zmizet hned, ale třeba za určitou dobu nepoužívání), nutnost to někam posílat, být 4 týdny bez toho... to je na takové flashce za pár stovek to nejdražší.
 6. A největší prča je, že toto JE oficiální fórum. Možná už bylo v době psaní příspěvku. Máte z toho legraci, ale vemte si třeba to, co jsem psal v jiném threadu. Změnili fw v mediaboxu tak, že nyní neustále nahrává právě sledovaný program, asi za účelem timeshiftu, aniž by to někde šlo vypnout. (nebo to je velmi dobře schované). Kdybych tam tu flashku nechal připojenou, tak za pár týdnů-měsíců bude v křemíkovém nebi, protože flash paměti nedělá dobře opakované přepisování. Možná už je načatá, protože jsem si toho chování všiml až teď, a nevím jak dlouho už to tak je. No a kdo mi ji proplatí...
 7. Funguje vám nahrávání? Mně to při snaze o naplánování nahrávání ukáže zprávu, že Váš disk je plný, a to i bezprostředně po naformátování z menu. Ovšem v informacích o mediaboxu to ukazuje Nahrávání připraveno a zaplnění 1%. Disk je v pořádku, v PC je čitelný i zapisovatelný, a je to pořád ten samý disk se kterým to kdysi fungovalo. edit: Dnes patrně došlo k aktualizaci fw. edit 2: Všiml jsem si že aniž bych něco nastavoval, po zapnutí STB na disku neustále bliká kontrolka aktivity a ve složce /liveB se nahrává aktuálně sledovaný program, WTF? Kde se to dá vypnout? Flashce to nebude dělat dobře. Zajímavé že pro tohle "nahrávání" flashka plná není.
 8. Je tam takový bug, že STB po prvním zapnutí na tohle nastavení dlabe. Musí se vypnout do standby (do toho co vlastně není standby ale jen vypnutý obraz) a zapnout.
 9. Konec retenčních nabídek v Česku http://byznys.lidovky.cz/cco-je-v-ceniku-to-plati-konec-podpultovych-nabidek-operatoru-puj-/moje-penize.aspx?c=A170215_213341_moje-penize_ele
 10. TroubiCZ: Pomohlo by před nahráváním toho co chceš, nastavit nahrávání minuty něčeho jiného plonkového, aby se přístroj řádně probudil?
 11. Neomezený tarif nemůže existovat z fyzikálních důvodů. Nemůžete provolat víc minut než kolik jich v měsíci je.
 12. warman: Kaon veřejnou adresu snad nepotřebuje.
 13. Nahrávka na tomto přístroji obsahuje soubory .rec, .001, .002 ... Jak je spojujete, stačí prosté binární spojení?
 14. Pozor, u asus routerů to blokování správy zvenčí funguje jen jako pravidlo firewallu, i když je to matoucně umístěno v jiné části menu. Takže pokud v routeru máš nezapnutý firewall, nic se neblokuje. Taky v těch routerech byla taková blbá chyba, že v errorové stránce prozrazovaly heslo. (to vše se týká továrního firmware, jak je to s merlinem, to nevím) https://blog.nic.cz/2015/06/25/jak-jsme ... it-router/
×
×
 • Create New...