Přejít na obsah

P_V

Uživatel
 • Počet příspěvků

  132
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli P_V

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Praha
 • UPC Internet
  -
 • UPC televize
  -
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Cisco EPC3212, Kaon SA700

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. P_V

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Podle hotline je výpadek pro oblast Česko, vyřešen prý bude zítra. Pochopil jsem to tak, že něco pokazili v poslední aktualizaci firmware a makají na nápravě.
 2. P_V

  Horizon Go + Windows Vista

  Ono to zní jako hraběcí rada, ale problémy s Vistou se vyřeší přeinstalací na Windows 7. Dají se sehnat za pár stovek i s originálním štítkem s kódem, a ovladače co chodily ve Vistě, půjdou i tady.
 3. P_V

  UPC Zone v novém

  bugy ve fóru, bugy v settopboxu, tak i ta moje ikonka má nějak rozhozenou snímkovou synchronizaci
 4. P_V

  UPC Zone v novém

  Nebo ještě lépe, aby šlo bbcode používat i nadále. Tohle udělátko toho umí méně, třeba neumí citovat příspěvek s citací.
 5. marena: Mně to při snaze o použití timeshiftu i tak hlásí, že váš disk je plný. Není ani trochu plný, ale jinak to reagovat neumí. Takže se to sice nahrává ale je mi to k ničemu. Asi to ještě není doděláno, ale proč to tedy aktivovali... Ano, uznávám že instantní timeshift (až bude fungovat ) je skvělá užitečná funkce, ale ne vždy, proto bych ji rád chtěl mít možnost vypnout popř. i nastavit kvótu. Pepe: Tenhle přístup mi jaksi nevyhovuje, že když se to rozbije, tak bude náhrada, tak to nemusím šetřit. Ale data fuč (nemusí zmizet hned, ale třeba za určitou dobu nepoužívání), nutnost to někam posílat, být 4 týdny bez toho... to je na takové flashce za pár stovek to nejdražší.
 6. A největší prča je, že toto JE oficiální fórum. Možná už bylo v době psaní příspěvku. Máte z toho legraci, ale vemte si třeba to, co jsem psal v jiném threadu. Změnili fw v mediaboxu tak, že nyní neustále nahrává právě sledovaný program, asi za účelem timeshiftu, aniž by to někde šlo vypnout. (nebo to je velmi dobře schované). Kdybych tam tu flashku nechal připojenou, tak za pár týdnů-měsíců bude v křemíkovém nebi, protože flash paměti nedělá dobře opakované přepisování. Možná už je načatá, protože jsem si toho chování všiml až teď, a nevím jak dlouho už to tak je. No a kdo mi ji proplatí...
 7. P_V

  UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  Funguje vám nahrávání? Mně to při snaze o naplánování nahrávání ukáže zprávu, že Váš disk je plný, a to i bezprostředně po naformátování z menu. Ovšem v informacích o mediaboxu to ukazuje Nahrávání připraveno a zaplnění 1%. Disk je v pořádku, v PC je čitelný i zapisovatelný, a je to pořád ten samý disk se kterým to kdysi fungovalo. edit: Dnes patrně došlo k aktualizaci fw. edit 2: Všiml jsem si že aniž bych něco nastavoval, po zapnutí STB na disku neustále bliká kontrolka aktivity a ve složce /liveB se nahrává aktuálně sledovaný program, WTF? Kde se to dá vypnout? Flashce to nebude dělat dobře. Zajímavé že pro tohle "nahrávání" flashka plná není.
 8. P_V

  UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  Je tam takový bug, že STB po prvním zapnutí na tohle nastavení dlabe. Musí se vypnout do standby (do toho co vlastně není standby ale jen vypnutý obraz) a zapnout.
 9. Konec retenčních nabídek v Česku http://byznys.lidovky.cz/cco-je-v-ceniku-to-plati-konec-podpultovych-nabidek-operatoru-puj-/moje-penize.aspx?c=A170215_213341_moje-penize_ele
 10. P_V

  AB CRYPTOBOX 650 HDC

  TroubiCZ: Pomohlo by před nahráváním toho co chceš, nastavit nahrávání minuty něčeho jiného plonkového, aby se přístroj řádně probudil?
 11. P_V

  Telefon Volám neomezeně

  Neomezený tarif nemůže existovat z fyzikálních důvodů. Nemůžete provolat víc minut než kolik jich v měsíci je.
 12. P_V

  STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox

  warman: Kaon veřejnou adresu snad nepotřebuje.
 13. P_V

  STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox

  Nahrávka na tomto přístroji obsahuje soubory .rec, .001, .002 ... Jak je spojujete, stačí prosté binární spojení?
 14. P_V

  UPC mi blokuje temer vsechny porty

  viewtopic.php?f=8&t=6006
 15. P_V

  Blokace portů od UPC (scan_mdns)

  Pozor, u asus routerů to blokování správy zvenčí funguje jen jako pravidlo firewallu, i když je to matoucně umístěno v jiné části menu. Takže pokud v routeru máš nezapnutý firewall, nic se neblokuje. Taky v těch routerech byla taková blbá chyba, že v errorové stránce prozrazovaly heslo. (to vše se týká továrního firmware, jak je to s merlinem, to nevím) https://blog.nic.cz/2015/06/25/jak-jsme ... it-router/
×