Jump to content

romandolce

Uživatel
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 1. Dobrý den chci se vás zeptat používal jsem Horizon GO na pc ,ale jak jsem se přestěhoval tak jsem musel odejít od kabelové UPC,protože zde u mě na vesnici není signál na kabelové připojení.Chci se vás zeptat jestli tuhle službu myslím hlavně TV v pc pomocí Horizon využívá a jestli by mě někdo za nějaký poplatek nepůjčil login a heslo?Když tak soukromé zprávy dobře bych platil každý měsíc.
 2. Poslední příspěvek jsem nepochopil takže by to šlo nějak udělat?
 3. Takze ho nepouziju ,aby jsem nejak propojil se stavajicim routerem?
 4. Dobrý den chci se vás zeptat zda jde nějak z tohoto routeru udělat wifi přestěhoval jsem se a nemám dosah kabelového připojení.Myslím to tak,že to nějak propojím se svým routerem od jiné společnosti šlo by to nebo mě od upc router je k ničemu?
 5. Dobry den chci se zeptat zda jde router od upc pouzit na jine poskytovatele internetu,abych si udelal wifi doma?
 6. Dobrý den chci se vás zeptat když nejsem poblíž signálu na kabelovku tak bez toho mě přijimač Kaon KCF-SA700 kde je aktualizovaný na nejnovější verzi tak nepůjde spustit ukazuje mě to chyba s připojením antény jde to nějak obejít?Abych se dostal do nastavení?
 7. Dobrý den chci se vás zeptat jestli Kaon 700 jde použít i na digitální pozemní vysilani?Stěhují se mimo dosah kabelové televize,tak jestli bych přijímač využil aspoň na digitální pozemní vysílání. Dekuji
×
×
 • Create New...