Jump to content

murder

Uživatel
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

About murder

 • Rank
  Nováček

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 200
 • UPC telefon
  -
 • UPC televize
  TV Komfort
 • Zařízení od UPC
  HD DVR mediabox cihla
 • Místo odběru služeb UPC
  Praha 5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. murder

  UPC Zone v novém

  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.quoord.tapatalkpro.activity
 2. murder

  UPC Zone v novém

  Asi tak, chodím na víc různých diskuzních fór. Používají stejný systém a problém s Tapatalkem není. On totiž Slamb zastává názor "já to nepoužívám, tak mě to nezajímá", kecy o tom v systému je vše OK, tak to musí fungovat, jinak je problém u nich, ale nikdy ne u mně, jsou vcelku o ...... . Slambe sorry, ale od tvého nástupu se začal Tapatalk kazit, není to aktualizacemi, je to nechutí problém řešit.
 3. Nahrané lze sledovat normálně. Zpětné shlédnutí je že si můžeš pustit 7 dnů zpět nenahrané pořady.
 4. murder

  UPC Zone v novém

  Dělalo se prosím opět něco s Tapatalkem? Už několik dní mi nic nezobrazí, pouze prázdné záložky s textem "nenalezeno " Aha, tak po doplnění zařízení do profilu přes webové rozhraní vše naběhlo, už je vše Ok.
 5. murder

  UPC Zone v novém

  Díky za Tapatalk, doufám že to nerozhodí ostatní věci.
 6. murder

  UPC Zone v novém

  Už ne, ráno ve 4:00 chodil, psal jsem to z tapatalku, teď už zase nechodí. Aha, takže odpornici to neumí, tak to vypnou. Taky řešení, hloupé ale řešení.
 7. murder

  UPC Zone v novém

  Chodí Tapatalk, super, konečně uvidím co se v Upc děje.
 8. Omlouvám se, ale router jsem nikomu nedodával, to bude asi omyl... To je fakt takový problém rozlišit "podporu poskytovatele" a "fórum fanoušků/ zákazníků"???
 9. Listování v EPG pomocí tlačítek Program +/- je velmi rychlé, přetáčí se po celých stránkách, stejně tak pomocí tlačítek přetáčení vpřed / vzad se zase přeskakuje o 24 hodin. Nevím jestli tady ta informace proběhla. Pokud zase zmáčknu OK, tak pak podržím šipku nahoru dolu a rychle přetáčím seznam programů. Nemám už zapotřebí zatěžovat hlavu čísly programů a jejich řazení jsem už přivykl, ano byl jsem donucen, ale nakonec mi to vyhovuje. Mimo jiné rodiče u Skylink používají jejich FastScan a taky se naučili na jejich řazení, není to tudíž doména jen UPC.
 10. Funguje a funguje dobře, spíš bude problém s kapacitou sítě, když to pustili všem síť nestíhala... Jinak v testovací verzi jsem opravdu spokojený. Ps. Jde jen o moji doměnku.
 11. YABAKA: říkal jsem si že na tebe nemá cenu reagovat, ale jednu reakci přeci jen napíšu. Ne jde o to, že ceny musí být oficiálně zveřejněné. Ano dojde ke zdražení služeb, zde u UPC ne tak znatelnému, ale u telefonních operátorů se zrušení retenčních cen projeví velmi výrazně, tudíž bude velký cenový rozdíl, zákazníci budou remcat a dojde k narovnání trhu, slevy z retenčních nabídek se rozpustí mezi všechny zákazníky = výsledek zlevnění pro obyčejné zákazníky bez příbuzných v korporacích, kterým nyní služby dotuje právě běžný zákazník. Nebo tobě a ostatním přijde normální, no jo no ty nám chceš odejít, tak OK zdražíme Lojzovi abychom Pepu udrželi??? O to tady jde a díky tomuto platíme za služby tolik kolik platíme. Pokud bude v ceníku Bez úvazku měsíc 1000,-, s úvazkem na 24m 800,-, s úvazkem na 100m 300,-, je vše zcela v pořádku, dosáhnou na ty ceny všichni, bez nějakého handrkování. To s určováním cen nemá nic společného, jde pouze o zprůhlednění nabídek. Jinak na Mládka mám podobný názor, ale tohle se náhodou povedlo a mělo to být dávno, ale je to málo, chce to o hodně víc zásahů a pravidel, určování cen, není úplně košer, ale v současné rozežranosti operátorů díky nenažraným volům ve vládách není jiné cesty. A ještě poslední tržní prostředí není, že ti jeden obchodník dá slevu na úkor jiného zákazníka. Tržní prostředí je, že těch obchodníků je xy a ty si můžeš vybrat z přehledných nabídek toho kterého chceš. To tady dnes není.
 12. Jakou máte hlasitost u zpětného shlédnutí? Já ji mám tak na 20% živého.
×
×
 • Create New...