Přejít na obsah

murder

Uživatel
 • Počet příspěvků

  89
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli murder

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Praha 5
 • UPC Internet
  Internet 200
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  HD DVR mediabox cihla

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. murder

  UPC Zone v novém

  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.quoord.tapatalkpro.activity
 2. murder

  UPC Zone v novém

  Asi tak, chodím na víc různých diskuzních fór. Používají stejný systém a problém s Tapatalkem není. On totiž Slamb zastává názor "já to nepoužívám, tak mě to nezajímá", kecy o tom v systému je vše OK, tak to musí fungovat, jinak je problém u nich, ale nikdy ne u mně, jsou vcelku o ...... . Slambe sorry, ale od tvého nástupu se začal Tapatalk kazit, není to aktualizacemi, je to nechutí problém řešit.
 3. murder

  STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Nahrané lze sledovat normálně. Zpětné shlédnutí je že si můžeš pustit 7 dnů zpět nenahrané pořady.
 4. murder

  UPC Zone v novém

  Dělalo se prosím opět něco s Tapatalkem? Už několik dní mi nic nezobrazí, pouze prázdné záložky s textem "nenalezeno " Aha, tak po doplnění zařízení do profilu přes webové rozhraní vše naběhlo, už je vše Ok.
 5. murder

  UPC Zone v novém

  Díky za Tapatalk, doufám že to nerozhodí ostatní věci.
 6. murder

  UPC Zone v novém

  Už ne, ráno ve 4:00 chodil, psal jsem to z tapatalku, teď už zase nechodí. Aha, takže odpornici to neumí, tak to vypnou. Taky řešení, hloupé ale řešení.
 7. murder

  UPC Zone v novém

  Chodí Tapatalk, super, konečně uvidím co se v Upc děje.
 8. murder

  STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Omlouvám se, ale router jsem nikomu nedodával, to bude asi omyl... To je fakt takový problém rozlišit "podporu poskytovatele" a "fórum fanoušků/ zákazníků"???
 9. murder

  STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Listování v EPG pomocí tlačítek Program +/- je velmi rychlé, přetáčí se po celých stránkách, stejně tak pomocí tlačítek přetáčení vpřed / vzad se zase přeskakuje o 24 hodin. Nevím jestli tady ta informace proběhla. Pokud zase zmáčknu OK, tak pak podržím šipku nahoru dolu a rychle přetáčím seznam programů. Nemám už zapotřebí zatěžovat hlavu čísly programů a jejich řazení jsem už přivykl, ano byl jsem donucen, ale nakonec mi to vyhovuje. Mimo jiné rodiče u Skylink používají jejich FastScan a taky se naučili na jejich řazení, není to tudíž doména jen UPC.
 10. murder

  STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Funguje a funguje dobře, spíš bude problém s kapacitou sítě, když to pustili všem síť nestíhala... Jinak v testovací verzi jsem opravdu spokojený. Ps. Jde jen o moji doměnku.
 11. YABAKA: říkal jsem si že na tebe nemá cenu reagovat, ale jednu reakci přeci jen napíšu. Ne jde o to, že ceny musí být oficiálně zveřejněné. Ano dojde ke zdražení služeb, zde u UPC ne tak znatelnému, ale u telefonních operátorů se zrušení retenčních cen projeví velmi výrazně, tudíž bude velký cenový rozdíl, zákazníci budou remcat a dojde k narovnání trhu, slevy z retenčních nabídek se rozpustí mezi všechny zákazníky = výsledek zlevnění pro obyčejné zákazníky bez příbuzných v korporacích, kterým nyní služby dotuje právě běžný zákazník. Nebo tobě a ostatním přijde normální, no jo no ty nám chceš odejít, tak OK zdražíme Lojzovi abychom Pepu udrželi??? O to tady jde a díky tomuto platíme za služby tolik kolik platíme. Pokud bude v ceníku Bez úvazku měsíc 1000,-, s úvazkem na 24m 800,-, s úvazkem na 100m 300,-, je vše zcela v pořádku, dosáhnou na ty ceny všichni, bez nějakého handrkování. To s určováním cen nemá nic společného, jde pouze o zprůhlednění nabídek. Jinak na Mládka mám podobný názor, ale tohle se náhodou povedlo a mělo to být dávno, ale je to málo, chce to o hodně víc zásahů a pravidel, určování cen, není úplně košer, ale v současné rozežranosti operátorů díky nenažraným volům ve vládách není jiné cesty. A ještě poslední tržní prostředí není, že ti jeden obchodník dá slevu na úkor jiného zákazníka. Tržní prostředí je, že těch obchodníků je xy a ty si můžeš vybrat z přehledných nabídek toho kterého chceš. To tady dnes není.
 12. murder

  STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  V testovacím fw mazání bez problémů.
 13. murder

  STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Já to reportoval dnes.
 14. murder

  STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Jakou máte hlasitost u zpětného shlédnutí? Já ji mám tak na 20% živého.
×