Přejít na obsah

urbanb

Uživatel
 • Počet příspěvků

  8
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli urbanb

 • Hodnost
  Nováček
 1. urbanb

  LG 50LF652V

  To jsou nesmysly. Mám dvě televize LG - jednu 55" UHD a jednu 36" HD. U obou jde v nastaveni ladění určit zda kabel nebo anténa. Nevím přesně při které volbě se naladí jen DVB T - tj asi 34 kanálů a asi 4 analogové, tedy u mne v Litoměřicích. Na té malé tv jsem vyzkoušel také volbu naladit vše a protože ne všechny kanály jsou zakódované, tak je zde celkem asi 50 kanálů volných ke sledování. (třeba AXN, STV1 a 2, Markiza a některé další)
 2. urbanb

  Wi-fi síť UPC Wi-Free

  nevim , na co bych jinde poreboval wifinu venku, doma ji mam v praci taky , cestou v aute do prace asi 1km asi na nic, tel. mam nokii 6310i,nejakej internet k flat tarifu mam, ale jeste jsem ho nepouzil, do hospody kdyz jdu tak, se radeji bavim s lidmi, krom toho je tam maji taky, tak na co ?? no a jeste k tomu zrusení tarifu , kdyz jich tu mam 5 a na kazdy muze byt 5 vychazi mi to , ze by to muselo zrusit 25 lidi , a taky hromade lidi by 10M nestacilo. no a kdyz budu nedej boze porebovat na cesty tak si koupim LTE dobry rozbor zde http://www.zive.cz/clanky/tyden-zive-ry ... fault.aspx Musím jen smutne konstatovat - Kotasko, Kotasku, vy jste ale v......
 3. urbanb

  Kaon KCF-B3001 HD PVR

  Objednáno včera přes telefon. Zítra přijde technik. Dners volali z UPC a současně poslali mail, že mi zapoměli říci, že pokud jde o výměnu, musím zaplatit technikovi 302,- Kč. Tak jsem souhlasil.
 4. urbanb

  Kdy přibudou nové kanály ?

  Včera jsem si všiml, že na pozici Film+ vysílají nějaké promo na kanál Fishing and Huting, že by nějaké změny?
 5. Mám podobnou sestavu, tedy Handan CV 7000 a Panasonic TH-42PX70AE a propojení HDMI kabelem od Panasonicu. Vše funguje bez problémů, až na problémy, které se týkají Handanu. Tedy po delší době provozu zpomalení pohybu v menu nebo po jednoltivých kanálech, občasný restart STB, nebo snížený datový tok, který se projeví trháním obrazu. Uvidíme co nový firmware.
 6. urbanb

  HBO HD odstartuje v dubnu

  Dostal jsem tuto sms : Dnes byl do kabelové sítě UPC přidán digitální kanál HBO HD. Pro jeho přidání do STB, je nutno provést automatické ladění. Vaše UPC.
 7. omylem jsem to poslal jako nové téma.
 8. Takže včera se dostavil technik a přinesl nový STB. Instalace bez problémů, jen se čekalo víc jak 30 minut než se načetly kanály. Po prvním spuštění se objevil stejný problém jako zde výše popisovaný, t.j. zpomalení STB. Stačilo jen vypnout a zapnout. Mám ho připojený k TV Panasonic plasma 42 PX 70AE kabelem HDMI, který technik neměl, prý jim je nedodali, ale měl jsem svůj jeden navíc, takže žádný problém. K obrazu, díky přepočítávání STB do vyššího rozlišení, se výrazně zlepšil na všech kanálech při připojení HDMI, při připojení Scartem je obraz hruba stejný jako u C 5000. HD kanály oba obraz vynikající, přostože nemám full HD TV. Mám jen jeden problém a to zvuk, protože STB mám výstup zvuku pouze SPDIF optika a já mám na receiveru pouze jeden optický vstup a dva coax, nevím jak zapojit, protože DVD recordér Panasonic má také pouze optický výstup. Kupovat nový AV receiver se mi nechce, tak uvidím. Jinak je STB rychlejší a to včetně prohledání pásmem při ladění a i při pohybu v menu. Stalo se mi jednou jak to tu je také popisováno, že po delším sledování HD NGC nešlo přepnout jinam. Stačilo vypnout dálkou a zapnout. Jinak v určité době sledování se asi snižil datový tok a při švenkování kamerou byl pohyb trhavý. Tak to jsou zatím první poznatky.
×