Jump to content

penca

User
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

penca last won the day on November 14 2017

penca had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutrální

About penca

 • Rank
  Nováček

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 150
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  TV Komplet
 • Vodafone devices
  TC7200, CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brno - Žabovřesky

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zkušenost se současným Philipsem nemám, ale nešly by ty naladěné kanály zkombinovat v nějakém editoru na PC? Nejdřív naladit třeba DVB-C, vyexpotrovat na flashku, pak naladit DVB-T2, znovu export a pak ty seznamy dát na PC dohromady?
 2. Souhlasím, přesně tak to mám a měnit to zatím nehodlám 🙂
 3. Tady přece nejde o nějakou elektřinu. Někteří se prostě zajímají o elektroniku, investují do AV techniky a pak jim někdo chce vnutit externí box, který z jejich špičkové televize vytvoří jen drahý monitor. Televizi jsem si, mimo spousty dalších parametrů, vybíral podle operačního systému, kvality dálkového ovladače, provedení EPG a HbbTv a odmítám tyto funkce zahodit a používat místo toho nějaký levný křáp s ovladačem bez tlačítka EPG. Na IPTV klidně přejdu, ale až ta služba dosáhne obrazové kvality DVB-C/S2, až bude plně integrovaná v televizorech, až nepoběží se zpožděním větším ja
 4. Věřím, že nejsem zdaleka jediný, kdo má UPC televizi jen kvůli DVB-C a CA modulům. Jakmile budu potřebovat nějaký externí box, přijde pro mě UPC/Vodafone o největší konkurenční výhodu.
 5. V žádném případě nemá SIPO prodlevu 3 měsíce. Změny v předpisu lze dělat do 25. předchozího měsíce a funguje to naprosto bez problémů, mám s ním zkušenost i jako příjemce plateb. Zkušenost s vracením záloh mám s UPC pohužel velmi špatnou, u mě to bylo na několik telefonátů a mailů a trvalo to půl roku. Vždy slib, že v příštím vyúčtování mi zálohu započtou, tam bohužel nic, tak opět reklamace, znovu příslib a tak stále dokola.
 6. Pokud jsem to pochopil správně, tak německý Vodafone má v DVB-C 47 HD a 98 SD kanálů. Ve 4K zatím nevysílá. CAM tedy nemá ve 4K co dekódovat. Jediný 4K obsah nabízí přes ten jejich box, není to však standardní DVB-C vysílání.
 7. Už čtvrtým rokem to bohužel nejde. UPC ti CA modul neprodá a pokud si ho koupíš jinde (např. tady https://www.dvb-c-shop.cz/produkty/ca-modul-kabelovy/smit-conax-chipset-pairing-cam-ci.htm), tak ti k němu UPC nedodá dekódovací kartu. Jediná šance je koupit si od někoho použitý modul, dřív odkoupený od UPC. Doufám, že se to s přechodem pod Vofafone změní.
 8. Zrovna dnes jsem si chtěl koupit záložní bazarový Technicolor TC7200. Může se k problematice (ne)připojování starších odkoupených modemů vyjádřit někdo kompetentní z UPC?
 9. Nejde zpětně přehrát ani dnešní hokej Sparta - Kometa na ČT sport. Taková nespolehlivá služba je zadarmo drahá.
 10. Na telefonické infolince se už minimálně půl hodiny spouští volajícím hláška o výpadku televize na celém území ČR, webové hlášení výpadků však stále hlásí: "Ve Vaší lokalitě neevidujeme výpadek služeb UPC". Na tom by UPC určitě mělo zapracovat, lidi pak zbytečně přetěžují infolinku a nebo se začnou vrtat ve svých rozvodech.
 11. Potvrzuji výpadek TV v DVB-C, nejede skoro nic mimo ČT1 (HD i SD). U několika stanic jede jen obraz bez zvuku, většinou jde o ostatní ČT stanice. Jinak tma. Na stránkách web.upc.cz/vypadky UPC žádný výpadek neeviduje...
 12. Milé UPC, jsem poměrně trpělivý člověk, ale po třech a půl letech už začínám ztrácet trpělivost s vašim mizerným EPG. Občasné chyby dokážu pochopit, stane se. Nechápu však, proč důsledně odstraňujete čísla sérií u všech seriálů a v Horizon Go dokonce neuvádíte ani číslo dílu. Z Vašeho TV průvodce se tak člověk aktuálně doví, že právě běží Přátelé, po nich budou Přátelé na následovat budou Přátelé. Opravdu velmi "užitečný" programový průvodce. Za naprosto absurdní pak považuji, že veškerá římská čísla mažete i z názvů filmů, takže teď se na ČT2 vysílají Manželé z roku místo Manželé z roku II. S
×
×
 • Create New...