Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

igor

Uživatel
 • Počet příspěvků

  2
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 1. Mrkni se na http://www.lica.cz, hned v úvodu ve článku k digitalizaci v roce 2008 uvádějí, že se připravují zvláštní karty pro podobná zařízení. Taky mě to štve, ale myslím že stížnosti nezaberou, vymluví se na ochranu proti kopírování...
 2. Zdravím všechny, zatím se zuby nehty držím analogu, byť se mě UPC snaží všemi prostředky vnutit digitál, nicméně si nemyslím, že by tu již byl přístroj, kvůli kterému by se to vyplatilo. Nicméně na stránkách http://www.lica.cz jsem konečně narazil na něco, co by mohlo zvrátit pomyslné misky vah: http://www.lica.cz/clanek-handan-hcx-8000-chd.htm. Nevíte, jestli UPC plánuje uvést v brzké době tento přístroj do své nabídky? Měl by nabízet PVR se 160 GB HDD, dvojitý tuner, MPEG2+MPEG4, příjem HD až do 1080i, HDMI, optický S/PDIF (zvuk) a dokonce i zpětnou interaktivitu přes TCP/IP (pokud to provider využije). Za to bych byl ochoten platit i dvojnásobek dnešního pronájmu, když už si to člověk nemůže sám koupit. Igor G.
×