Jump to content

revengeboy

Uživatel
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

About revengeboy

 • Rank
  Nováček

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 100
 • UPC telefon
  Telefon 30 minut
 • UPC televize
  TV Komfort
 • Zařízení od UPC
  CA modul
 • Místo odběru služeb UPC
  Brno
 1. Zdravím všechny, posledních pár dní vypadává HbbTV při přehrávání z archivu Primy a to vždy v pravidelném intervalu cca 15-20 minut. Většinou je potřeba vypnout a zapnout televizi. Nemá někdo podobné problémy? Mám podezření, že to nějak souvisí s vloženými reklamními bloky, které údajně Prima začala vkládat i do HbbTV .
 2. Potvrzuji, asi dva týdny už to zase vyskakuje. Jak Prima, tak Nova, myslím, že i ČT. Nedovedu si vysvětlit, v čem může být problém. Co máme všichni společné? Podle mě jen to UPC.
 3. Nenapadá mě - po technické stránce - jak by mohla TV Seznam souviset s s HbbTV na Primě, popř. ČT. Ale každopádně Seznam začal vysílat teprve před několika dny, jestli se nepletu.
 4. Taky mám dojem, že to souvisí s reklamami. Na druhou strau je zvláštní, že to dělá i ČT. Ale jsem přesvědčen, že to začalo blbnout, jakmile spustila své zkušební HBBTV právě Prima. Z UPC mi neporadili - tam ani pořádně technik nevěděl, co je to HBBTV a když jsem řekl, že PING je v pořádku, zeptal se, jak to myslím "ping"? Z Primy se neráčili odpovědět a z předchozích zkušeností vím, že je naprosto zbytečně psát na Samsung. Takže s tím asi nenaděláme nic
 5. To s tím továrním nastavením se mi moc nezdá, i když samozřejmě za pokus to stojí.
 6. Jen doplním - taktéž mám Samsung.ˇ Tohle nebude forma reklamy to BMW je opravdu reklama, ale to, co mám na mysli já, je jen klasické "červené tlačítko".
 7. Zdravím všechny, v poslední době se mi stává, že se opakovaně v intervalu několika vteřin objevuje logo "červeného tlačítka". Vždy se objeví, po chvíli zmizí. Konkrétně na Primě, někdy i na ČT. Musím odpojit LAN kabel, abych se toho zbavil. Druhý den kabel připojím a je vše zase OK. Zkoušel jsem monitorovat ping a na nějaké výpadky na LAN (router) to nevypadá. Měl by někdo tip, v čem by mohl být problém?
 8. Přemýšlím, jak souvisí Horizon a konkrétní lokalita. Ten snad pojede všude, ne? Samozřejmě, až bude spuštěn.
 9. A co jako? To je nutný zakládat vlákno jen proto, že jsi objevil nějaký soft?
 10. Asi Vás zklamu, ale nesCHodneme se asi v ničem. Zřejmě jsem sportovní barbar, ale na rozdíl od zbytku národa, já opravdu u fotbalu v televizi nesedím. Ale jak říkáte, jinak všichni ostatní sledují fotbal či jiný podobný sport. Ale budiž, sport v televize je dle Vás oblíbený OK. Ale nevěřím, že právě kvůli tomu odchází - jak Vy říkáte "drtivá většina" zákazníků. To opravdu ne.
 11. Takt to by mě naopak zajímalo, z čeho vychází Vaše tvrzení, že drtivá většina odchází od UPC kvůli sportovnímu balíku. A rád bych věděl, ke komu od UPC přejdete Mimochodem, proč jste nepřešel dávno, když s tím vyhrožujete už jak dlouho?
×
×
 • Create New...