Přejít na obsah

revengeboy

Uživatel
 • Počet příspěvků

  20
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli revengeboy

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Brno
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  Telefon 30 minut
 • Zařízení od UPC
  CA modul
 1. Zdravím všechny, posledních pár dní vypadává HbbTV při přehrávání z archivu Primy a to vždy v pravidelném intervalu cca 15-20 minut. Většinou je potřeba vypnout a zapnout televizi. Nemá někdo podobné problémy? Mám podezření, že to nějak souvisí s vloženými reklamními bloky, které údajně Prima začala vkládat i do HbbTV .
 2. revengeboy

  opakované vyskakování loga HBBTV

  Potvrzuji, asi dva týdny už to zase vyskakuje. Jak Prima, tak Nova, myslím, že i ČT. Nedovedu si vysvětlit, v čem může být problém. Co máme všichni společné? Podle mě jen to UPC.
 3. revengeboy

  opakované vyskakování loga HBBTV

  Musím zaťukat, ale zdá se, že zatím funguje.
 4. revengeboy

  opakované vyskakování loga HBBTV

  Vyzkouším, pár dní budu sledovat.
 5. revengeboy

  opakované vyskakování loga HBBTV

  Nenapadá mě - po technické stránce - jak by mohla TV Seznam souviset s s HbbTV na Primě, popř. ČT. Ale každopádně Seznam začal vysílat teprve před několika dny, jestli se nepletu.
 6. revengeboy

  opakované vyskakování loga HBBTV

  A změnilo se něco?
 7. revengeboy

  opakované vyskakování loga HBBTV

  Taky mám dojem, že to souvisí s reklamami. Na druhou strau je zvláštní, že to dělá i ČT. Ale jsem přesvědčen, že to začalo blbnout, jakmile spustila své zkušební HBBTV právě Prima. Z UPC mi neporadili - tam ani pořádně technik nevěděl, co je to HBBTV a když jsem řekl, že PING je v pořádku, zeptal se, jak to myslím "ping"? Z Primy se neráčili odpovědět a z předchozích zkušeností vím, že je naprosto zbytečně psát na Samsung. Takže s tím asi nenaděláme nic
 8. revengeboy

  opakované vyskakování loga HBBTV

  To s tím továrním nastavením se mi moc nezdá, i když samozřejmě za pokus to stojí.
 9. revengeboy

  opakované vyskakování loga HBBTV

  Jen doplním - taktéž mám Samsung.ˇ Tohle nebude forma reklamy to BMW je opravdu reklama, ale to, co mám na mysli já, je jen klasické "červené tlačítko".
 10. Zdravím všechny, v poslední době se mi stává, že se opakovaně v intervalu několika vteřin objevuje logo "červeného tlačítka". Vždy se objeví, po chvíli zmizí. Konkrétně na Primě, někdy i na ČT. Musím odpojit LAN kabel, abych se toho zbavil. Druhý den kabel připojím a je vše zase OK. Zkoušel jsem monitorovat ping a na nějaké výpadky na LAN (router) to nevypadá. Měl by někdo tip, v čem by mohl být problém?
 11. revengeboy

  STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Z Tebe teda fakt musí mít UPC radost
 12. revengeboy

  STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Přemýšlím, jak souvisí Horizon a konkrétní lokalita. Ten snad pojede všude, ne? Samozřejmě, až bude spuštěn.
 13. revengeboy

  Televizní program

  A co jako? To je nutný zakládat vlákno jen proto, že jsi objevil nějaký soft?
 14. revengeboy

  UPC přidává několik programů :)

  Asi Vás zklamu, ale nesCHodneme se asi v ničem. Zřejmě jsem sportovní barbar, ale na rozdíl od zbytku národa, já opravdu u fotbalu v televizi nesedím. Ale jak říkáte, jinak všichni ostatní sledují fotbal či jiný podobný sport. Ale budiž, sport v televize je dle Vás oblíbený OK. Ale nevěřím, že právě kvůli tomu odchází - jak Vy říkáte "drtivá většina" zákazníků. To opravdu ne.
 15. revengeboy

  UPC přidává několik programů :)

  Takt to by mě naopak zajímalo, z čeho vychází Vaše tvrzení, že drtivá většina odchází od UPC kvůli sportovnímu balíku. A rád bych věděl, ke komu od UPC přejdete Mimochodem, proč jste nepřešel dávno, když s tím vyhrožujete už jak dlouho?
×