Přejít na obsah

dvbtshop

Uživatel
 • Počet příspěvků

  4
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli dvbtshop

 • Hodnost
  Nováček
 1. Jj, to máš vlastně pravdu. Pro režim 2xDVB-C teda ISIO asi fakt moc velkou konkurenci mít nebude.
 2. Jasně, já jsem s tím smířený. Neprotestuju, neberu No, za polovinu ceny asi ne (to je asi blbost), ale za srovnatelnou cenu by snad nějaké řešení bylo. VU+ DUO2 bude v konfiguraci 2xDVB-T2/DVB-C tuším o něco dražší, ale zatím nevidím nic, co by z toho co umí Technisat ISIO neuměl. Možná levnější varianta je třeba Xtrend ET 8000 (až 3 tunery), ale nevím jestli jde k němu sehnat i ten plugin pro DVD player (je to enigma, SW je fůra, tak snad ano) a nejspíš celá řada linuxových mašin, které ani neznám. Další možnost je nějaký Dreambox, ale ten bude asi ještě dražší než VU+. Naštěstí zatím DM8000 drží (klepu na dřevo), takže v mém případě bych do něj při přechodu na kabel jenom vrazil dva DVB-C tunery + dva CAM UPC a jelo by se dál... P.S. Samozřejmě je mi jasné, že každý DVD-ISO nemá anebo si archiv teprve zakládá, takže pak je jednodušší přizpůsobit formát přehrávači a ne naopak. V mém případě je to škoda pro obě strany, ale nedá se nic dělat.
 3. Díky za info. Toho jsem se obával. Je sice moc pěkné, že to umí VOB a MKV, ale já mám plný NAS (cca 2TB) archivu v DVD-ISO a jiným přehrávačům (vesměs noname šmejdy za patnáct stovek) to nedělá problémy, takže převádět se s tím fakt nebudu a až nám odejde DM8000 (ten DVD-ISO samozřejmě umí), asi půjdu do VU+ DUO2 (nebude-li do té doby něco lepšího). P.S. Připojit externí DVD mechaniku přes USB a moci v ní přehrávat originální DVD nějak porušuje autorská práva? A už vůbec nechápu v čem by měl být archiv v ISO více "zlodějský" než ve VOB. DVDDecrypter a podobné rippery přece umějí bez jakéhokoli konw-how oboje (některé i ten MKV). Stejně tak lze z VOBů zpětně vyrobit kompletní kopii DVD (pravda, z MKV už je to složitější, bude to asi bez kapitol a bez menu). Vidím to tak, že se jim to prostě nechce "prgat" . Ty levné šmejdy to mají asi přímo v čipu (hardware), takže to umějí "zadarmo".
 4. Umí tenhle přístroj přehrávat DVD-Video archivované jako .ISO (ať už z NAS nebo z USB), případně z externí DVD mechaniky připojené přes USB? Prostě obdoba pluginu DVD-Player pro Dreamboxy nebo VU+. Díky.
×
×
 • Vytvořit...