Přejít na obsah

Leosek

Uživatel
 • Počet příspěvků

  11
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Leosek

 • Hodnost
  Nováček
 1. Zase se ozval někdo, kdo tomu vůbec nerozumí.
 2. Mán v současnosti PVR Handan a plazmu jen HD Ready. Myslíte si, že má smysl přejít na Kaon HD? Bude rozdíl ve kvalitě obrazu výrazně lepší?
 3. Leosek

  EPG nejde?

  Včera EPG jelo dobře, ale večer se to "zaseklo" na 18 hod. Dneska rano to bylo v pořádku. Praha
 4. To Katoda: Já to mám na CT, Nově i Primě. Stává se to tak 2x za večer. Jinak mě těší, že UPC tyto příspěvky čte, protože oznamovat problémy přímo na UPC je nadlidský výkon a po telefonu i pěkný záhul na peněženku.
 5. Leosek

  Nový SW

  To UPC: Omlouvám se, že jsem si bez vyzvání dovolil použít funkci Aktualizace SW a jsem rád, že jsem byl za tuto opovážlivost potrestán smazáním nahraných pořadů, která jsem na disk neměl nahrávat, ale stahovat si je na PC nebo si kupovat DVD. Slibuji, že po dobu mé dovolené na HD již nebudu nahrávat a stále rád budu platit 150 Kč za používání STB s nevyužitým HD. Promiňte, že jsem Vámi propagovaný výrobek kritizoval.
 6. Leosek

  Nový SW

  To Standa: Vám obraz pravidelně nezamrzá. Pokud ne, asi je problém jen u mého DVR.
 7. Leosek

  Nový SW

  Vážený pane anonymní, pokud jste z UPC, pak vyřiďte, že do manuálu k DVR je třeba uvést: "V žádném případě neprovádějte aktualizaci SW pokud k tomu nejste vyzváni UPC" nebo tuto volbu rovnou zablokovat. Pokud bude DVR šlapat jak má, nebude třeba SW aktualizovat vůbec. Pokud ne, nájemci přístroje (za 150 Kč měsíčně) budou čekat na opravu chyb v SW jako na smilování.
 8. Leosek

  Nový SW

  Nejsem technik, ale pokud se po volbě "Aktualizace SW" objeví hláška "Nalezen nový SW. Chcete aktualizovat?", předpokládám, že se jedná o novou, uvolněnou verzi a aktualizuji.
 9. Leosek

  Nový SW

  V pátek jsem zaktualizoval SW. Na HD se smazaly všechny nahrané pořady. Zůslaly jen fotky. Nazvy pořadů se zobrazují stejně zmateně jako předtím. Tak nevím co nový SW "vylepšil"?
 10. Leosek

  DVR rekordér

  Mám stejný problém. Před 2 týdny jsem poslal dotaz na UPC a dodnes mi nikdo neodpověděl. Volal jsem technikovi, co mi DVR instaloval a ten nevěděl.
 11. Leosek

  DVR rekordér

  S prechodem na dig. kabel jsem cekal na prichod tohoto DVR. Mam ho od zacatku ledna. Pozitiva prevazuji: Obraz je daleko lepsi nez analog Nahravani je skvela vec. Byl jsem 3 tydny pryc a manzelce nahral pres 20 dilu ruznych serialu. Negativa: Obcas EPG ukazuje jiny program Pri rychlem preskakovani po programech obcas zamrzne Komplikovane pojmenovavani FAV nebo nazvu nahravek Zvuk u HBO v AC3 nekdy nejde vubec, nekdy jen v AJ a je dost slaby a jedna perlicka: nikdo v UPC nevi jak zobrazit zpravu od UPC (obálka)- jejich odpoved, ze stiskem "?" na ovladaci se zrejme tyka starsiho modelu. Pri stisku "?" se meni zvukova stopa a hlasitost.
×
×
 • Vytvořit...