Přejít na obsah

gesor

Uživatel
 • Počet příspěvků

  10
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli gesor

 • Hodnost
  Nováček

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 200
 • Vodafone telefon
  -
 • Vodafone televize
  TV Komfort
 • Vodafone zařízení
  wifi modem, KAON HD PVR
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Sokolov
 1. V Sokolově už TV opět funkční.
 2. Už déla jak 2 h TV v Sokolově vůbec nejde. Nevíte někdo proč???
 3. gesor

  Výpadky v surfingu

  Předpokládám, že to musím udělat na všech připojených PC, že? Asi by to mělo jít i přímo v routeru, ale tam nemohu najít, kde to lze přepsat .....
 4. gesor

  Výpadky v surfingu

  Tak dnes jsem provedl upgrade routeru na novější verzi firmware 1.02 (stránky D-link Austrálie). - http://files.dlink.com.au/products/DIR-120/REV_A/Firmware/Firmware_1.02/DIR-120_v1.02.bix Cca po 3 hodinách se to zase zaseklo. Zkusil jsem pingnout www.seznam.cz - žádný výsledek. Když jsem zkusil pingnout přímo adresu sseznamu - 77.75.76.3 - tak to makalo normálně. Stejně tak i ping na router (192.168.0.1) maká v pořádku. Z toho plyne, že problém je v DNS serveru. Dá se s tím něco dělat? Já vůbec nevím .... Poradíte někdo?
 5. gesor

  Výpadky v surfingu

  No k němu nemám nějak důvěru - abych tam pak neměl azbuku. To angličtina mi sedí více
 6. gesor

  Výpadky v surfingu

  To bych rád - kdyby někde existoval. Mám poslední dostupnej z roku 2007
 7. Zdravím. Mám tento problém. Připojení od UPC - Fiber Power 25, modem Motorola, za ním router D-Link dir-120. Stále častěji se mi stává následující případ - surfuji, mám puštěné stahování, ICQ. najednou přestane fungovat surfování, ale stahování jede dál, ICQ také. Jen surfování ne. Dříve se to stávalo 1x za 2 měsíce, nyní i 2x týdně, někdy i 2x za den. Pomáhá vypnutí routeru nebo modemu z elektriky. Dříve jsem vypínal modem, nyní pouze router. pak to zase najede. Co myslíte, je router v čudu nebo čím to může být? Děkuji za všechny rady.
 8. Připojil jsem STB DVR k PC celkem bez problémů pomocí downloaderu - ale nejde mi přetáhout film do PC. Vždy po nějakém čase - třeba po 1 hodině se přenos přeruší a nelze znovu navázat. Musím vypnout DVR přijímač a spustit znova a to se opakuje stále dokola. Nevíte co s tím?
 9. Má někdo stejný postřeh - zkušenost jako já? Když na programu National Geographic běží reklama, tak film přesto pokračuje i když není možné ho sledovat. Poslední případ, kdy jsem si toho všiml, bylo dnes při pořadu Tutanchamon - při reklamách běžely normálně titulky filmu a po skončení reklamy běžel dál pořad bez přímé návaznosti na chvilku před reklamou. PRoč? Proč to dělají? Všimli jste si toho také někdo??? Dá se s t ím někde něco dělat? Asi ne, co.
 10. gesor

  DVR rekordér

  I já mám chuť si pořídit tento DVR. Jelikož mám už i DVD rekordér, zajímalo by mne, (a předpokládám kladnou odpověď), že budu moci z DVR přetahovat filmy do DVD rekordéru za účelem vypálení na DVD klasicky přes SCART. A jak je to prosím s placením? Těch 150 Kč je navíc nebo od toho odečtou 90,- za vrácený obyčejný STB? Asi blbá otázka, co - asi se vrátí STB a platí se plná cena - jak jinak, že. Díky za odpověď.
×
×
 • Vytvořit...