Jump to content

redroker66

Uživatel
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

About redroker66

 • Rank
  Nováček

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 300
 • UPC telefon
  Telefon 100 minut
 • UPC televize
  TV Komfort
 • Zařízení od UPC
  HD Mediabox,Telefon
 • Místo odběru služeb UPC
  Litvínov

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mohu potvrdit, že vypovědět službu(y) je opravdu problematické. V ponděli jsem kontaktoval zákaznickou linku a sdělil, že chci zrušit telefon a snížit nabídku internetu a TV. Paní mi sdělila,že ona úpravu směrem dolů dělat nemůže a že to můžou jiní kolegové,kteří mě budou kontaktovat v nejbližších dnech (do teď nic). Jak už zde bylo napsáno,výpověď služby lze jen písemně a vrátit zařízení buď poštou,nebo osobně u smluvní firmy na sdělené adrese.Tuto firmu jsem ale na netu na této adrese nenašel,ale jinde. Sem jsem poslal i informační e-mail,jestli opravdu mohu u nich zařízení vrátit. Ještě ten den večer, mi znovu volala stejná paní,že dostala políček, že prý ona mi sdělila tuto adresu (rozuměj, tam kam jsem posílal e-mail, asi jim odtamtud do UPC volali,že u nich asi ne).Paní mě upozornila,že pobočka je opravdu na té adrese,co mi sdělila a že si to mohu ověřit na UPC stránkách v sekci Všeobecné dotazy - Kde vrátit zařízení. Tam jsou kraje a města kde lze zařízení vrátit. Ale jak nečekané! Zde jsem se dozvěděl, že pobočka je na té MNOU nalezené adrese (rozuměj, tam kam jsem posílal e-mail). Takže pár klacíků pod nohy....
 2. Rozhodně by jsme to neměli řešit my, klienti, ale UPC a AMC (Sport.cz)!😤
 3. Vyjádření Sport TV: Dobrý večer, UPC má patrně problém s vysílačem HD signálu pro Sport2 (na Sport1 je vše v pořádku). Sport2, který není šířen v HD, je rovněž v pořádku.
 4. Napsal jsem jim přes Facebook SZ .Ale předem si asi odpovím "Kontaktujte svého poskytovatele".
 5. Je zajímavý,že za tu dobu na to ještě nepřišli!
 6. Do háje, toto někdo sabotuje nebo co? Zase se to seká!
 7. Jak Vám jede Sport 1,2 ? Koukám na Ligu národů a je to nepoužitelné ,neustálé trhání/kostičkování obrazu. Díky!
 8. Je pravda,že HP je jeden velkej šmejd. Můj synovec měl před pár lety notebook a po 2,5 letech mu odešel. V servisu mu řekli,že se oprava nevyplatí. Já mám 3 roky G3 250 a rovněž po cca 2,5 letech uhnila wifi.Nyní mi NT jede na externí USB adaptér a žádný zázrak to není.😖
 9. Zdravím! Smlouvu na služby (TV,internet,telefon) mám do 2/2019 a zajímalo by mne,pokud bych chtěl smlouvu vypovědět dříve,konkrétně k 9/2018, jaká bude cca výše odstupného (nyní platím cca 1100kč/měs)? Děkuji!
 10. Všichni si zdraží, že rostou náklady a bla bla.Jak jednoduché.Občane chceš bydlet,žrát,čučet na kabelovku,připlať si. V zaměstnání mi už cca 10 nezvedli plat,naopak hrozí se snížením platu a koho to zajímá! UPC?
 11. IEC nemá např. z těch levnějších (kolem 3 tis.) tyto : Philips HTD3510, Sony DAV-TZ140,Samsung HT-E350 .O třídu výš (s Blue ray) např. Sony BDV-EF1100 (5-6 tis.).Stačí mrknout na PDF online manuály.
 12. I když jak se to vezme,tedy co se toho levného šrotu týče. Obvykle je rozdíl mezi strojem za cca 3 tis a 6 tis. jen ve výbavě,tedy levný nemá např. blue ray a je vybaven jen pidi reprákama,jinak samotný přístroj je dobrý,zvláště od zaběhnutých značek (SONY,PHILIPS,PANASONIC atd.). Dal jsem si menší práci a na netu jsem našel kino konkr. od SONY za 6tis. který konektor IEC měl,ale druhý za 7 tis. jen obyč. zdířku,kterou jsou osazeny právě levné typy.
 13. Taky si myslím, že takto jsou vybaveny jen dražší stroje!
 14. Řeším jiný problém se zapojením kabel. rádia.Mám cca 15 let staré domácí kino,který je vybaven klasickým vstupem, konektorem IEC (koax).Brzy chci zakoupit nové kino do 3 tis. ale na webu jsou modely s různými konektory,jen ne IEC.Je nějaká možnost,jak kabelové R připojit přes různé konektory?
×
×
 • Create New...