Přejít na obsah

redroker66

Uživatel
 • Počet příspěvků

  14
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli redroker66

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Litvínov
 • UPC Internet
  Internet 300
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  Telefon 100 minut
 • Zařízení od UPC
  HD Mediabox,Telefon

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. redroker66

  Vypoved UPC

  Mohu potvrdit, že vypovědět službu(y) je opravdu problematické. V ponděli jsem kontaktoval zákaznickou linku a sdělil, že chci zrušit telefon a snížit nabídku internetu a TV. Paní mi sdělila,že ona úpravu směrem dolů dělat nemůže a že to můžou jiní kolegové,kteří mě budou kontaktovat v nejbližších dnech (do teď nic). Jak už zde bylo napsáno,výpověď služby lze jen písemně a vrátit zařízení buď poštou,nebo osobně u smluvní firmy na sdělené adrese.Tuto firmu jsem ale na netu na této adrese nenašel,ale jinde. Sem jsem poslal i informační e-mail,jestli opravdu mohu u nich zařízení vrátit. Ještě ten den večer, mi znovu volala stejná paní,že dostala políček, že prý ona mi sdělila tuto adresu (rozuměj, tam kam jsem posílal e-mail, asi jim odtamtud do UPC volali,že u nich asi ne).Paní mě upozornila,že pobočka je opravdu na té adrese,co mi sdělila a že si to mohu ověřit na UPC stránkách v sekci Všeobecné dotazy - Kde vrátit zařízení. Tam jsou kraje a města kde lze zařízení vrátit. Ale jak nečekané! Zde jsem se dozvěděl, že pobočka je na té MNOU nalezené adrese (rozuměj, tam kam jsem posílal e-mail). Takže pár klacíků pod nohy....
 2. redroker66

  Kostičkování obrazu

  Rozhodně by jsme to neměli řešit my, klienti, ale UPC a AMC (Sport.cz)!😤
 3. redroker66

  Kostičkování obrazu

  Vyjádření Sport TV: Dobrý večer, UPC má patrně problém s vysílačem HD signálu pro Sport2 (na Sport1 je vše v pořádku). Sport2, který není šířen v HD, je rovněž v pořádku.
 4. redroker66

  Kostičkování obrazu

  Napsal jsem jim přes Facebook SZ .Ale předem si asi odpovím "Kontaktujte svého poskytovatele".
 5. redroker66

  Kostičkování obrazu

  Je zajímavý,že za tu dobu na to ještě nepřišli!
 6. redroker66

  Kostičkování obrazu

  Do háje, toto někdo sabotuje nebo co? Zase se to seká!
 7. redroker66

  Kostičkování obrazu

  Jak Vám jede Sport 1,2 ? Koukám na Ligu národů a je to nepoužitelné ,neustálé trhání/kostičkování obrazu. Díky!
 8. redroker66

  Pomalý internet přes WiFi na starším notebooku

  Je pravda,že HP je jeden velkej šmejd. Můj synovec měl před pár lety notebook a po 2,5 letech mu odešel. V servisu mu řekli,že se oprava nevyplatí. Já mám 3 roky G3 250 a rovněž po cca 2,5 letech uhnila wifi.Nyní mi NT jede na externí USB adaptér a žádný zázrak to není.😖
 9. redroker66

  Vypoved UPC

  Zdravím! Smlouvu na služby (TV,internet,telefon) mám do 2/2019 a zajímalo by mne,pokud bych chtěl smlouvu vypovědět dříve,konkrétně k 9/2018, jaká bude cca výše odstupného (nyní platím cca 1100kč/měs)? Děkuji!
 10. redroker66

  UPC od 1.1.2015 zvyšuje ceny služeb

  Všichni si zdraží, že rostou náklady a bla bla.Jak jednoduché.Občane chceš bydlet,žrát,čučet na kabelovku,připlať si. V zaměstnání mi už cca 10 nezvedli plat,naopak hrozí se snížením platu a koho to zajímá! UPC?
 11. redroker66

  Zapojení rádia

  IEC nemá např. z těch levnějších (kolem 3 tis.) tyto : Philips HTD3510, Sony DAV-TZ140,Samsung HT-E350 .O třídu výš (s Blue ray) např. Sony BDV-EF1100 (5-6 tis.).Stačí mrknout na PDF online manuály.
 12. redroker66

  Zapojení rádia

  I když jak se to vezme,tedy co se toho levného šrotu týče. Obvykle je rozdíl mezi strojem za cca 3 tis a 6 tis. jen ve výbavě,tedy levný nemá např. blue ray a je vybaven jen pidi reprákama,jinak samotný přístroj je dobrý,zvláště od zaběhnutých značek (SONY,PHILIPS,PANASONIC atd.). Dal jsem si menší práci a na netu jsem našel kino konkr. od SONY za 6tis. který konektor IEC měl,ale druhý za 7 tis. jen obyč. zdířku,kterou jsou osazeny právě levné typy.
 13. redroker66

  Zapojení rádia

  Taky si myslím, že takto jsou vybaveny jen dražší stroje!
 14. redroker66

  Zapojení rádia

  Řeším jiný problém se zapojením kabel. rádia.Mám cca 15 let staré domácí kino,který je vybaven klasickým vstupem, konektorem IEC (koax).Brzy chci zakoupit nové kino do 3 tis. ale na webu jsou modely s různými konektory,jen ne IEC.Je nějaká možnost,jak kabelové R připojit přes různé konektory?
×