Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

altarus

Uživatel
 • Počet příspěvků

  11
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli altarus

 • Hodnost
  Nováček
 1. Nova HD v dvb-t síťi u UPC

  jj to já mám taky nastavené v přijímači na 1080p na 60hz a je mi jasné že tím hd kvality nedosáhnu u novy spíš se divím že si v té vyšší kvalitě upc nějak nepřevádí do té normy dvb-t samo i když nevím jestli to nedělá u ostatních stanic v téhle normě nebo jen přebírá stream.
 2. Nova HD v dvb-t síťi u UPC

  myslel sem tím že ta kvalita není v 1920x1080 v dvbt u novy v upc to je prostě vidět že to je nějaké 480p z bídou
 3. Nova HD v dvb-t síťi u UPC

  aha ale tak jak to přijímám tak je to jen sd verze na arive t650i takže to jen převádějí z hd do sd do jejich dvbt ale název stanice jak si zapoměli změnit
 4. Nova HD v dvb-t síťi u UPC

  Já ji tam právě v naladědém seznamu tak mám název je nova hd ale obsah není ale ostatní ty co mají být podle názvu tak jsou.
 5. Zdravím měl bych jeden dotaz připojil sem na rozbočku v síťi UPC kabel abych moch sledovat kromě normální nabídky kterou mám i na druhém přijímači dvb-t s této sítě ale po naladění je mi divné že nova jako jediná se ukazuje v seznamu s názvem Nova HD ale obsah vysílá v kvalitě SD a u ostatních stanic které tam jsou v hd tak v tom vysokém rozlišení skutečně vysílají může někdo osvětlit proč tomu tak je díky.
 6. První faktura za tv službu komfort+

  )nevěděl sem jak to bude při první platbě víš tak tak mě ta částka vyděsila
 7. První faktura za tv službu komfort+

  jj jasně ještě je tam v tom vyučtováni napsané na tu službu v těch dvou období 20 procent sleva ta dělá za obě dvě asi 86kč
 8. První faktura za tv službu komfort+

  A cenu v moje upc mám nějakých 608kč za tv komfort+
 9. První faktura za tv službu komfort+

  já to vím tak že platím za část listopadu a celý prosinec
 10. První faktura za tv službu komfort+

  tak je to tam takhle Zúčtovací období 20.11.2014 - 14.12.2014 CELKEM K PLATBĚ (včetně DPH) 1 560,49 Kč včetně koupě modulu a Zúčtovací období 15.12.2014 - 14.01.2015 CELKEM K PLATBĚ (včetně DPH) 302,48 Kč
 11. Zdravím vysvětlí někdo když mi přišla první faktura za tv službu komfort+ s věrnostní slevou objednával sem koupi modulu a samoninstalaci a faktura je napočítaná jako kdybych měl službu bez slevy tedy za bez mála 600kč a to byla spuštěna 20.11. a ted k 15.12. je už faktura vystavená v moje upc vysvětlí někdo pls díky.
×