Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

sir_thomas

Uživatel
 • Počet příspěvků

  9
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli sir_thomas

 • Hodnost
  Nováček
 1. koupím UPC modem bez wifi

  Při čtvrtém telefonátu jsem si říkal to samé, jestli není chyba na mé straně. Každopádně živím se už spoustu let jako IT Administrator, takže si myslím, že dokážu po telefonu srozumitelně vysvětlit, že chci vyměnit jednu krabičku co bliká za druhou .
 2. koupím UPC modem bez wifi

  Mimochodem, jen pro zajímavost, popíšu Vám své zkušenosti (dosud stále aktuální) s připojováním zakoupeného UPC modemu do sítě. Vzhledem k tomu, že už jsem byl poučen z mého neúspěšného připojení předchozího modemu, tak jsem před zakoupením kontaktoval prodejce, zda by mi ještě před prodejem napsal MAC adresu modemu v inzerátu. Takže ve středu 17.12 jsem zavolal na UPC s dotazem, že si chci zakoupit starší modem přes inzerát, s touto MAC adresou a jestli mi mohou ověřit, že je opravdu prodaný a jestli nebude problém jej do sítě připojit. Byli velice ochotní, našli modem v databázi a potvrdili, že je vše v naprostém pořádku. V pátek 19.12. jsem jej koupil a v sobotu 20.12. večer jsem volal UPC s požadavkem o připojení. Dovolal jsem se na technické oddělení, kde mi bylo sděleno, že mi nemohou v tomto případě pomoci, že si musím zavolat přes den na klientské oddělení. V neděli 21.12. ráno jsem volal na klientské oddělení. Vše jsem vysvětlil a pán mi sdělil, že toto dělají na technickém oddělení a že se mi od nich někdo ozve. Pro jistotu zkontroloval mé telefonní číslo. Nikdo se neozval. Tak jsem odpoledne opět volal na klientské oddělení, opět jsem vysvětlil, že jsem koupil starší modem a chci jej připojit do sítě, místo stávajícího. Pán mi velice ochotně sdělil, že to dělají na technickém oddělení a ihned mě tam přepojil. Na technickém oddělení pán vůbec netušil co po něm chci, tak jsem mu vše vysvětlil. Dostalo se mi odpovědi, že modem zakoupený jinak než od UPC do jejich sítě připojit nelze. To už jsem poprvé zvýšil hlas, a důrazně jsem popsal svůj středeční telefonický rozhovor. Pan technik pochopil co po něm chci, řekl něco jako ahaaaa vy chcete připojit náš UPC modem, který jste koupil od někoho jiného. To my ale neděláme, to dělá klientské oddělení. Tak mě tam přepojil. Zvedl to lehce koktající pán, který se mnou mluvil před pár minutami, omluvil se, ale to už jsem na něj mluvil opravdu velice důrazně! Po krátké poradě se svým nadřízeným mi vysvětlil, že připojení modemu není žádný problém, a že to zadá do systému ke zpracování. Abych nemluvil jen negativně, jako omluvu jsem dostal HBO balíček na měsíc zdarma. To bylo včera. Dnes mi volal ten samý pán, že si technici všimli, že žádám o připojení kabelového modemu, ačkoliv můj současný modem je wifi a jestli jej tedy opravdu chci připojit. 3x jsem jej ujistil, že ano. A čekám co bude dál.....
 3. koupím UPC modem bez wifi

  Díky moc za odpověď, ale už jsem zakoupil modem viz inzerát výše.
 4. koupím UPC modem bez wifi

  Díky moc, na bazoši jsem hledal taky, ale dal jsem do vyhledávání "UPC modem". Takže tenhle to minulo. Už jsem prodejci napsal....
 5. koupím UPC modem bez wifi

  Moc díky za radu, modem už jsem rozdělaný měl a vše vypadá ok. Raději bych přece jen koupil nějaký jiný, trochu nám jde diskuze jiným směrem . Takže nemá někdo na prodej? Mimochodem UPC mě sdělilo, že ed2 modemy zatím na jejich síti běží a že "mají v plánu" tuto technologii zrušit. Ale to může trvat ještě roky.
 6. koupím UPC modem bez wifi

  Ne už dlouho není. Každopádně to pískalo hned od začátku, ale jen občas. Nedokázal jsem se s UPC domluvit jak to vyřešit, protože samozřejmě když to chtěl technik vidět tak to nepískalo. Navíc to bylo tak 1x za měsíc, takže jsem se už na řešení vyprdnul, než se to dostalo do stádia pískání každý den .
 7. koupím UPC modem bez wifi

  Já mám EPC3925 odkoupený taky. Bohužel jsem měl smůlu a téměř od začátku doby co ho mám píská. Už mě to neskutečně leze na nervy. Proto jsem měl nápad koupit starou Motorolu, dle mého nejlepší a nejstabilnější modem co kdy UPC mělo a k němu wifi. Nedomyslel jsem, že mi ho UPC už nepřipojí. Zase nechci kupovat za 2000,- wifi modem, když můžu koupit starší Cisco za 500,- a účel to splní identický. Stejně jako by splnila ta Motorola.
 8. koupím UPC modem bez wifi

  To byla první věc, který mě napadla kontaktovat UPC. Bohužel UPC už nabízí pouze modemy s wifi, jenže já chci použít wifi svou, proto sháním zde.
 9. koupím UPC modem bez wifi

  Dobrý den, sháním UPC modem bez wifi modulu (například Cisco EPC3208). Modem musí být od UPC zakoupený, jinak mi ho nepřipojí a bude mi ležet doma jako Motorola 5101 co jsem zakoupil před 14ti dny . Nejlépe osobní předání Praha.
×