Jump to content

Albert

Uživatel
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

  1. No oni nejprve přišli a vyměnili modem a potom jsem tam volal ohledně změny služby, tak by to tomu i odpovídalo. Protože v době, kdy ten modem měnili, jsem tu službu ještě neměl a slečna na telefonu mi jenom řekla, že to aktivujou a na víc se neptala. Tak jsem myslel, že ok. A které modemy jsou na to určeny? Technicolor?
  2. Aha, no tak to je dobré. Já si říkal jestli to v tom nebude, jelikož v té jejich nabídce měli uvedený nějaký technicolor, ale moc jistý jsem si nebyl. Tak díky moc ! A.
  3. Zdravím, mám takový dotaz resp. problém s rychlostí internetu, která není taková jaká by měla být. Tak jsem si řekl, že napíšu zde a potom se případně obrátím přímo na UPC. Ke konci listopadu nám měnili modem, dali modem Cisco EPC 3925. Službu využíváme Upc KOMBI KOMFORT 240+ (internet Fiber power 240+ a Tv komfort+). Tv je ok, ale rychlost netu se mi nezdá. Pokud je to 240Mbit/sec. Teoreticky bych měl dosahovat downloadu ideálně kolem 30MB/sec. Avšak, ať dělám cokoli jsem zhruba na polovině rychlosti. Když se zadaří tak je to cca 15MB/sec. Ve většině případů se moje rychlost pohy
×
×
  • Create New...