Přejít na obsah

computerboy

Uživatel
 • Počet příspěvků

  120
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli computerboy

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Praha
 • UPC Internet
  Internet 30
 • UPC televize
  TV Start
 • UPC Telefon
  Starší služba
 • Zařízení od UPC
  Cisco
 1. computerboy

  Nová rychlost inetu a změna cen.

  Určování cen podle lokality je prasečina, která by se měla vymýtit. Pokud se jedná o totožnou službu, která nemá na lokalitu vliv, tak by měla být cena stejná. Je potřeba toto dostat do médií, prohnat to přes ČOI atd., aby se tohle začalo řešit. UPC tohle nemůže procházet.
 2. computerboy

  Nová rychlost inetu a změna cen.

  Nejsou náhodou dvojí ceny podnětem pro ČOI a další orgány? Doba, kdy byly v restauracích dvojí ceny pro Čechy a cizince jsem myslel, že už je dávno pryč.
 3. computerboy

  Zkušenost s retenčním oddělením UPC :-)

  Díky za zkušenost. Jde o to, jestli někdo neví zda na pobočce mají větší možnost stáhnout cenu dolů oproti operátorům na lince. A za druhé mi jde o to, že pokud bych podal výpověď, tak aby jí šlo případně ještě stáhnout zpět. Někdo tady kdysi psal, že automaticky podá výpověď a to na ně platí a jdou s cenou dolů. Takovéto napsání nebo zavolání, že bych chtěl snížit cenu už prý na ně moc neplatí.
 4. computerboy

  Zkušenost s retenčním oddělením UPC :-)

  myslím, že si spoustu operátorů oddychlo, že můžou v retencích pokračovat. A v podstatě i klienti můžou dál zkoušet vyjednávání Mimochodem, v minulosti jsem zkoušel domluvit s retencí lepší podmínky, ale nepodařilo se - prý mi nic lepšího nemohou nabídnout. Teď mi bude končit věrnostní období. Myslíte, že má cenu zajít přímo na pobočku? -mají tam větší pravomoce než operátoři? A nebo zkusit podat výpověď a doufat, že se ozvou se zajímavou nabídkou?
 5. computerboy

  Nové obchodní podmínky

  Asi si tu dost dobře neuvědomujete, co tímto Roger v podstatě dělá pro většinu klientů UPC. Má odahu a sílu upozorňovat na jejich praktiky, které nejsou v pořádku a bránit se dostupnými prostředky. Drtivá většina z vás(včetně mě) si v případě zdražení zanadává, ale nakonec stejně "vyměkne" a přistoupí na jejich "hru". To, že se jedná o pár korun tady ani tak nejde - jde o princip. Protože pokud UPC zjistí, že jim toto chování bude nadále procházet, tak mi věřte, že ho bude v budoucnu při každé příležitosti využívat. A proto je chvályhodné, že se najde někdo, kdo si to nenechá líbit a snaží se UPC v těchto praktikách zastavit. Měli by jste mu minimálně poděkovat.
 6. computerboy

  Nová rychlost inetu a změna cen.

  378 200+Klasik Hodně slušný. Je vidět, že kdo umí tak umí. Je v tom i pronájem modemu?
 7. computerboy

  Nová rychlost inetu a změna cen.

  retron: Mohu se zeptat kolik teď platíš za jakou rychlost ? díky
 8. computerboy

  Nová rychlost inetu a změna cen.

  JirkaH: Kolik teď platíš za 30MB? Bucky Kid: No nevím, když si vezmeš, že před pár dny nabízeli 100MB za 299 Kč včetně modemu pro nové zákazníky. To se skoro vyplatilo zrušit 30MB a stát se novým zákazníkem.
 9. computerboy

  Nová rychlost inetu a změna cen.

  No, spíš prostě cenu nezvyšovat vůbec. U mne pravidelně každý rok to zvedají vždy tak o cca 25 Kč a rád bych toto zvyšování zastavil.
 10. computerboy

  Zkušenost s retenčním oddělením UPC :-)

  Zdravím, na jakou cenu se dá stáhnout Internet 30/3 ? díky za info
 11. computerboy

  Nová rychlost inetu a změna cen.

  Zdravím, podařilo se tady někomu uhájit cenu při přechodu z 10+ na 30/3 ? Nebo alespoň snížit zdražení? díky za info
 12. computerboy

  Wi-fi síť UPC Wi-Free

  Retiree: Přesně tak. Tvoje reakce je naprosto mimo a vůbec nesouvisí s problémem tazatele.
 13. computerboy

  Wi-fi síť UPC Wi-Free

  Proč by nedalo?
 14. computerboy

  Nová rychlost inetu a změna cen.

  Takhle UPC ty ceny nikdy nesjednotí, když bude každému nabízet jinou cenu a slevu. Ale asi ani nechce to sjednocovat a zřejmě jim to takhle vyhovuje, že každý si cenu musí vyjednat dle svých schopností.
 15. computerboy

  Zkušenost s retenčním oddělením UPC :-)

  Matthew1122: Jak jsi docílil nabídky 30Mbit za 280 Kč ? Máš nyní 100Mbit a chtěl bys ponížit? Nebo již máš 30Mbit a chceš jen snížit cenu? díky za info
×