Jump to content

Martycz

Uživatel
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 1. Děkuji ti za ochotu a trpělivost. 1) ano bylo, ale na tu dobu mazec Hlavním důvodem je kabel připojený k Pc !! Když na něj šáhnu (lehce zahýbam drátem téměř u koncovky) tak nemám připojení. Prostě špatnej drát k pc. Budu muset reklamovat. To jsem zvědavej za jak dlouho to dají do pořádku. Podle referencí na netu se mám asi na co těšit. Dám vědět. Ještě jednou díky. Dnes naměřeno ::
 2. Promin. Ale to snad musí na.rat každého !! Pc v tom samém stavu (vypn. akt. atd..) jaku u UPC. Stahuji aktual. nvidia na graf. kart. 292Mb !!!Centrio už 20min.!!!! UPC max. 5min ani né. Tak mi prosím moc, moc, moc vysvětlete kde je chyba???? Děkuji. Jooo,bomba po 30min. staženo 292Mb asi přejdu na rychlost Internetu 1000/500 Mbit/s a pak to zvládnu za 15min.
 3. Stahuju video 166mb a hlasí to zhruba 15min. U UPC jsem to dal zhruba 5 min. ani né Co to je pro BOHA za rychlost?? ( aktual. vypnuté atd... nic jiného nestahuju ) Pomoc. Díky
 4. Omlouvám se trochu jsem to zblbnul. Srovnání rychlosti stb nemohu posuzovat jelikož jsem neměl žádný stb od UPC ale Ca modul. Podívám se zda se dá na stb aktualizovt fw. Pokud najdu manuál
 5. Tak to jsi asi měl jen tyto dva typy stb, inak od UPC je rozhodně svyžnější. (přepínání progr.,pohyb v menu atd...) To je přesně ono, otázka k přístupu k práci. Předpokládám že instalační technik ne jen že zapojí drátky k sobě ale snad poradí co a jak. (tedy pokud to není mudla z jiného řemesla, což většina je ) Snad mu může vysvětlit že tam nebo tam není vhodné z toho či onoho důvodu. Ale co bych chtěl za tu cenu Stejně mám pocit že jsi s Centria. Máš nějaký negat. posudek co se týče Centria?
 6. hrozně pomalej, dlouho načítá a neohrabaný dálk. ovladač oproti samsungu Ten net u UPC jsem měl nejakých 50 nebo 60 a neukazovalo mi to vytíženost tolik procent to je divné (vůbec se v tom neviznám ) Nejsi ty náhodou z fir. Centrio?? ale díky za argumenty. Jo ještě s čím mě nasr.ly technici od Centria: Dají Wifi za postel, snad na nejhorší možné místo v celém bytě.!!! Místo toho aby to tátovi rozmluvily kvůli signálu tak přiblbě odkývali.
 7. To ano, ty 200kyla byly rozhodující ve výběru. I když UPC nám nabídlo slevu cca 150Kč. Zdá se mi že UPC sprominutím se.e na staré zákazníky. Bez displeje jen taková černá krabička jak od cigaret Ne že by na velikosti záleželo, teda jak kdy Ze spodu je napsáno Model : Z121 Zkoušel jsem stahovat přes torrent. A využítí sítě jsem měl kolem 95%, u UPC jsem nikdy tak vysoké využití neměl. Jak to?
 8. tAK MÁME " Vím co chci 100 za 499Kč " setobox musíš odkoupit za 500Kč !!! " Wifi Gateway " co je to zač nevím Setobox k TV vypadá jako z druhé světové. Nechápu proč nenabízejí CL modul. (je nějaká možnost zbavit se toho šíleného setoboxu a ovladače a přitom využívat Centrio)??? Co se týče netu tak zatím nemůžu srovnávat jelikož jsem ho nevyužil naplno (zatím).
 9. Sorry, Chtěl jsem jen porovnat tyto dvě konkrétní nabýdky. Jaký je rozdíl mezi optickým a metalickým připojením ?
 10. Dobrý večer. Potřebuji poradit. Lokalita : Praha Řepy Používám internet na hraní her. K internetu se připojuji: 1x PC 1x notebook přes Wifi 1x TV Wifi (málo kdy) 1x mobil Wifi, 1x Tablet Wifi Tv vyůžívají rodiče. Do ted využívám UPC balíček Kombi plus, celkem platím zhruba kolem799Kč TV progr. + internet 40mb/ 5mb nebo tak nějak. ( CA modul v pronájmu, wifi v pronájmu ) Přišla nám nabýdka od Centria: Vím co chci 100 za 499Kč (76 TV programů v digitální kvalitě,připojení k internetu rychlostí až 100/100 Mbit/s. set-top box ZDARMA, Wifi) 500Kč odkoupení. Když nebudu hledět na zákaznické centra , podporu atd.. Kterýho poskytovatele mi doporučíte? Který internet je vhodnější na hraní her? Díky
×
×
 • Create New...