Přejít na obsah

ludekfilm

Uživatel
 • Počet příspěvků

  39
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli ludekfilm

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Praha
 • UPC Internet
  Internet 200
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  modem 3208

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Já místo 300 Mb/s opakovaně měřím cca 260 Mb/s (zkoušen restart, připojení přímo na modem, měření mimo špičku), podle UPC je to v pořádku (prý povolená tolerance - 15% tj jiná než je uvedeno v ceníku). Podivné ovšem je, že před tímto zrychlením jsem měl 240 Mb/s a takovou rychlost jsem mimo špičku prakticky vždy naměřil, proč je ale teď zrychlení tak nepatrné? Jde mi hlavně o to jestli nemám něco špatně nastaveno nebo jestli ten modem 3208 ve skutečném provozu víc neumí?
 2. Zatím žádné zrychlení z 240 na 300 Mbps nezjišťuji
 3. ludekfilm

  Nové stanice

  Napadlo Vás, propagátory satelitu, že mnozí nemají balkon, nebo jsou otočeni na nevhodný směr nebo že u paneláků nejde bez povolení správce nic montovat na vnější zdi (otázka pojištění atd). Nemluvím ani o finanční náročnosti pro seniory atd. Jinak bych třeba taky rád měl satelit nebo alespoň tu možnost ho mít.
 4. ludekfilm

  Horizon Go

  Předností je, že jdou seřadit programy (možná to dřiv šlo také, nevím?). Jedině co mi zarazilo, že jsem musel změnit adresu odkazu do záložek. Na původním odkazu mi to zobrazilo úvodní stránku s popisem "EROR jejda něco se pokazilo" nebo tak nějak, ale nabídka na boku "obrazovka" chodila.
 5. ludekfilm

  Nové stanice

  Jen pro zajímavost dnes po půlnoci program Prima HD (a ještě asi dva další HD programy) hlásil kódováno, ale SD verze chodily. Dopoledne už tyto programy bez problémů. Pozn TV je LG a ještě v záruce a tak problém musel být zřejmě na straně UPC? Pokud někdy TV výjimečně zahlásila "zakódováno" tak po chvilce nebo po přepnutí programů bylo už vše OK.
 6. ludekfilm

  Horizon Go

  Na PC s W10 v prohlížeči Firefox 56 mi Horizon nejde, v prohlížeči Firefox 57 (64bit) příp Google chrome a IE Horizon funguje netušíte někdo proč?
 7. ludekfilm

  Horizon Go

  Můžete mi někdo poradit jestli na TV LG 49UF7704 s WebOS 2.0 lze Horizon používat, abych k tomu nemusel používat připojení přes PC (kde mi tato služba funguje). Na TV mi ale Horizon nejde spustit.
 8. ludekfilm

  Horizon Go

  Také jsem měl problém s přihlášením na Firefox (OS W10), přitom IE i Google bez problémů, ale už to chodí i na Firefox. Nevíte někdo kde byl problém ?
 9. ludekfilm

  Ultra HD: Jak to vidí šéf česko-slovenské UPC

  Musíte ovšem doplnit, že záleží na vzdálenosti od obrazovky.
 10. ludekfilm

  5.1 na CT1 HD, CT2 HD, CT D...

  Jednou, před několika lety, jsem psal ČT, že jejich pořady nejsou v 5.1 a oni mi odkázali na jeden přímí přenos v 5.1, jednalo se o období asi tří měsíců!!! Nechápu také to, že některé filmy (příp. pohádky) jsou natočeny v surroundu ale v TV jdou jen stereo, to platí i pro Novu, která má pořád informaci o 5.1 ale nic v tom prakticky nevysílá. Prima sice pouští 5.1 jen individuelně ale nějak divně, protože prostorový efekt je zanedbatelný. Ohledně Dolby tvrdí UPC, že se zvukem ani obrazem nic nedělají a předávají ho tak jak to dostávají od poskytovatelů, ale asi to tak stejně není, protože jednou přiznali že od některých zdrojů dostávají signál po optice v nějakém profesionálním formátu a převádí ho sami na DVB-C, tak jak to tedy je ?
 11. ludekfilm

  Horizon Go

  Praha, už mi to také funguje. Jen mi zajímá kde byla chyba ?
 12. ludekfilm

  Horizon Go

  Připojení kabelem do modemu, v PC nejde resp zasekne se Horizon přes prohlížeče Firefox, Google, IE i EDGE. Praha Záběhlice
 13. ludekfilm

  změna hesla pro přihlášení

  Tak snad se to povedlo, děkuji
 14. ludekfilm

  změna hesla pro přihlášení

  Nevím jak změnit přihlašovací heslo, poradí mi někdo ?
 15. ludekfilm

  Potíže s rychlostí internetu

  Tak problém (malá rychlost stahování a neuvěřitelně dlouhý čas zpoždění - několik vteřin) je stále na testu Cesnet při měření přes Firefox a Google, prohlížeč IE ale měří obvyklé hodnoty. Nevíte někdo proč jsou tak rozdílné výsledky?
×