Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
  • David - UPC

   Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

   Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 

ludekfilm

Uživatel
 • Počet příspěvků

  36
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli ludekfilm

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Praha
 • UPC Internet
  Internet 200
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  modem 3208
 1. Horizon Go

  Předností je, že jdou seřadit programy (možná to dřiv šlo také, nevím?). Jedině co mi zarazilo, že jsem musel změnit adresu odkazu do záložek. Na původním odkazu mi to zobrazilo úvodní stránku s popisem "EROR jejda něco se pokazilo" nebo tak nějak, ale nabídka na boku "obrazovka" chodila.
 2. Nové stanice

  Jen pro zajímavost dnes po půlnoci program Prima HD (a ještě asi dva další HD programy) hlásil kódováno, ale SD verze chodily. Dopoledne už tyto programy bez problémů. Pozn TV je LG a ještě v záruce a tak problém musel být zřejmě na straně UPC? Pokud někdy TV výjimečně zahlásila "zakódováno" tak po chvilce nebo po přepnutí programů bylo už vše OK.
 3. Horizon Go

  Na PC s W10 v prohlížeči Firefox 56 mi Horizon nejde, v prohlížeči Firefox 57 (64bit) příp Google chrome a IE Horizon funguje netušíte někdo proč?
 4. Horizon Go

  Můžete mi někdo poradit jestli na TV LG 49UF7704 s WebOS 2.0 lze Horizon používat, abych k tomu nemusel používat připojení přes PC (kde mi tato služba funguje). Na TV mi ale Horizon nejde spustit.
 5. Horizon Go

  Také jsem měl problém s přihlášením na Firefox (OS W10), přitom IE i Google bez problémů, ale už to chodí i na Firefox. Nevíte někdo kde byl problém ?
 6. Ultra HD: Jak to vidí šéf česko-slovenské UPC

  Musíte ovšem doplnit, že záleží na vzdálenosti od obrazovky.
 7. 5.1 na CT1 HD, CT2 HD, CT D...

  Jednou, před několika lety, jsem psal ČT, že jejich pořady nejsou v 5.1 a oni mi odkázali na jeden přímí přenos v 5.1, jednalo se o období asi tří měsíců!!! Nechápu také to, že některé filmy (příp. pohádky) jsou natočeny v surroundu ale v TV jdou jen stereo, to platí i pro Novu, která má pořád informaci o 5.1 ale nic v tom prakticky nevysílá. Prima sice pouští 5.1 jen individuelně ale nějak divně, protože prostorový efekt je zanedbatelný. Ohledně Dolby tvrdí UPC, že se zvukem ani obrazem nic nedělají a předávají ho tak jak to dostávají od poskytovatelů, ale asi to tak stejně není, protože jednou přiznali že od některých zdrojů dostávají signál po optice v nějakém profesionálním formátu a převádí ho sami na DVB-C, tak jak to tedy je ?
 8. Horizon Go

  Praha, už mi to také funguje. Jen mi zajímá kde byla chyba ?
 9. Horizon Go

  Připojení kabelem do modemu, v PC nejde resp zasekne se Horizon přes prohlížeče Firefox, Google, IE i EDGE. Praha Záběhlice
 10. změna hesla pro přihlášení

  Tak snad se to povedlo, děkuji
 11. změna hesla pro přihlášení

  Nevím jak změnit přihlašovací heslo, poradí mi někdo ?
 12. Potíže s rychlostí internetu

  Tak problém (malá rychlost stahování a neuvěřitelně dlouhý čas zpoždění - několik vteřin) je stále na testu Cesnet při měření přes Firefox a Google, prohlížeč IE ale měří obvyklé hodnoty. Nevíte někdo proč jsou tak rozdílné výsledky?
 13. Potíže s rychlostí internetu

  Praha Záběhlice večer problém s rychlostí místo 240 Mbps jen 30-40 a strašně dlouhé časy, uvidíme v noci.
 14. Horizon Go

  Přihlašuji se přes https://www.horizon.tv/cs_cz/live-channels.html , heslo si IE pamatuje viz předchozí příspěvek, ale následující den se mnohdy musím přihlásit znovu, díky zapamatování hesla je to jen o jedno kliknutí navíc.
 15. Horizon Go

  V IE (W10 OS) si Horizon Go přihlášení pamatuje, alespoň do doby než provedu "čištění" pomocí Wise care nebo CCleaner, pak si IE pamatuje heslo ale musím se přihlásit. Roztažení na celou plochu monitoru funguje znakem v pravém dolním rohu a návrat je klávesou ESC. V IE jede plynule i na notebooku s pomalejším připojením.
×