Přejít na obsah

ludekfilm

Uživatel
 • Počet příspěvků

  52
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli ludekfilm

 • Hodnost
  Nováček

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 300
 • Vodafone telefon
  -
 • Vodafone televize
  -
 • Vodafone datový limit na mobilu
  -
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  -
 • Vodafone zařízení
  modem Compal
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Praha

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. ludekfilm

  Odezva

  U mne záleží přes který prohlížeč a jaký test provádím. Obvykle nejlepší hodnoty mám s prohlížečem Google chrome a http://speedtest.cesnet.cz/
 2. KIno svět je snad už CS Mystery? Nevím jestli je to jen pro Prahu ale je tady ještě Praha TV?
 3. Už jsem se tam (do zóny 5) dostal, ale šipkou až z nabídky následujícího oprávnění (dva krát po sobě). I tak děkuji za návod použití šipky (zkoušel jsem jí pak použít ve všech nabídkách až se ten správný rok objevil). Nevím jestli si na ten postup za měsíc vzpomenu.
 4. Tak mi poraďte jak se do Zóny 5 dostanu ????
 5. Ukazuje mi to ZONE 1 !!!!!!!
 6. Modul CI+ se stále ještě neaktualizoval na prosinec. Navíc i předchozí měsíce mi ukazují předplatné s rokem 2015 ???
 7. Musím se připojit. Na některých HD programech např Prima nebo Barrandov se někdy objeví velmi kratičké "škubnutí" obrazu (ve zvuku prakticky nepostřehnutelné) a to během hodiny až třikrát. Na obrazovce se to projeví např tak, že se asi uprostřed jakoby v řádku objeví několik "kostiček" (těžko se jev popisuje, ale dříve to nedělalo a když už se nějaký problém objevil byl doprovázen podstatně větším a delším zakostičkováním).
 8. ludekfilm

  Artefakty v obraze

  Něco podobného mi dělala TV Sony a teď i výjimečně LG. Bylo to ale u mne krátkodobé "stříbrné sněžení" jakoby šum, které se objevilo na tmavších plochách pozadí např u scén které se obvykle vracely zpátky v čase (vzpomínky někoho) a celý obraz měl v té scéně takový jako by mlžný opar (nevím jak to jinak popsat). Potom to stříbrné šumění se dělalo také na černých plochách u starých restaurovaných čb filmů (na ČT1).
 9. Zpětné shlédnutí mi funguje ale zvuk je o několik vteřin zpožděn za obrazem.
 10. Můj původní modem EPC3208 nikdy nedal 300 Mb/s ale jen max 260 Mb/s, co bylo podle techniků UPC v povolené toleranci 15%. Až modem Compal uměl těch 300 Mb/s.
 11. ludekfilm

  Hlasitost reklam

  S tou stížností jsem to myslel trochu jinak. Pokud si bude pár posluchačů stěžovat ať už na Radu nebo přímo provozovatelům nebude to mít takovou váhu jako kdyby se do toho zapojilo UPC. Nesouhlasím že to není věc UPC (neříkám že za to můžou nebo s tím můžou něco přímo dělat tzn nemůžou/nesmí měnit úroveň zvuku), ale na druhou stranu já jako zákazník UPC si od nich kupuju určitou službu a nejsem třeba s ní plně spokojen, tak bych očekával od UPC trochu větší angažovanost.
 12. ludekfilm

  Hlasitost reklam

  Bohužel někteří provozovatelé obchází nedokonalý zákon tak, že reklamu vkládají za tišší pasáž a navíc úvod reklamy je mnohdy výrazně hlasitější než potom její obsah. Na fóru někdo tvrdil, ža na Slovensku mají přísnější podmínky pro hlasitost reklamy která nesmí být (už si nepamatuji o kolik) hlasitější než předchozí úroveň filmu/pořadu. UPC vždy odkáže stěžovatele aby se obrátil na Radu RRTV případně na provozovatele pořadu, tam ale naprosto nemůže uspět neb takto podaný zákon neporušují. Jenom doplním, co už jsem asi kdysi psal, že rozdíl hlasitosti některých stanic např Primy oproti ČT bývá někdy až 8 dB (co je už výrazně slyšet ale opět asi neodporuje nařízení), částečně pomůže u TV povolit auto dorovnání hlasitosti programů.
 13. Já místo 300 Mb/s opakovaně měřím cca 260 Mb/s (zkoušen restart, připojení přímo na modem, měření mimo špičku), podle UPC je to v pořádku (prý povolená tolerance - 15% tj jiná než je uvedeno v ceníku). Podivné ovšem je, že před tímto zrychlením jsem měl 240 Mb/s a takovou rychlost jsem mimo špičku prakticky vždy naměřil, proč je ale teď zrychlení tak nepatrné? Jde mi hlavně o to jestli nemám něco špatně nastaveno nebo jestli ten modem 3208 ve skutečném provozu víc neumí?
 14. Zatím žádné zrychlení z 240 na 300 Mbps nezjišťuji
 15. Napadlo Vás, propagátory satelitu, že mnozí nemají balkon, nebo jsou otočeni na nevhodný směr nebo že u paneláků nejde bez povolení správce nic montovat na vnější zdi (otázka pojištění atd). Nemluvím ani o finanční náročnosti pro seniory atd. Jinak bych třeba taky rád měl satelit nebo alespoň tu možnost ho mít.
×
×
 • Vytvořit...