Jump to content

ludekfilm

User
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutrální

About ludekfilm

 • Rank
  Nováček

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  300 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komfort
 • Vodafone devices
  modem Compal + CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Možná hloupý dotaz, ale jsem stále u UPC (Moje UPC) a výše uvedenou nabídku (s novou cenou) tam nevidím tzn k této nabídce se nedostanu?
 2. Mám TV LG a CA modul, po zapnutí TV také občas naskočí nějaká hláška o nepřítomnosti nebo nečinnosti modulu, případně při přepnutí na nějaký zakódovaný program hláška že je program zakódovaný a po chvilce vše už OK. Předchozí modul (hodně starý od LICA) jsem si asi také zničil tím, že jsem přes PC spustil obnovení.
 3. Ztráta Nova sportů by byla velmi nepříjemná. Musím se ale vrátit k změně názvů programů MTV, v Horizon TV bohužel došlo jen ke změně Ikon, ale názvy programů jsou stále původní a toto platí i pro některé další programy jejichž názvy byly změněny již dříve!
 4. V rozšíření (Google) Horizon TV jsou již názvy těchto programů přejmenované, ale v DVB-C to zatím nevidím? Jak je to z názvem programu ID Extra HD nebo ID HD?
 5. Výpadky (kostičkování) včera bylo i na jiných programech (Prima, Barrandov atd) mimo ČT, tam jsem problém nezjistil.
 6. U mne záleží přes který prohlížeč a jaký test provádím. Obvykle nejlepší hodnoty mám s prohlížečem Google chrome a http://speedtest.cesnet.cz/
 7. KIno svět je snad už CS Mystery? Nevím jestli je to jen pro Prahu ale je tady ještě Praha TV?
 8. Už jsem se tam (do zóny 5) dostal, ale šipkou až z nabídky následujícího oprávnění (dva krát po sobě). I tak děkuji za návod použití šipky (zkoušel jsem jí pak použít ve všech nabídkách až se ten správný rok objevil). Nevím jestli si na ten postup za měsíc vzpomenu.
 9. Tak mi poraďte jak se do Zóny 5 dostanu ????
 10. Modul CI+ se stále ještě neaktualizoval na prosinec. Navíc i předchozí měsíce mi ukazují předplatné s rokem 2015 ???
 11. Musím se připojit. Na některých HD programech např Prima nebo Barrandov se někdy objeví velmi kratičké "škubnutí" obrazu (ve zvuku prakticky nepostřehnutelné) a to během hodiny až třikrát. Na obrazovce se to projeví např tak, že se asi uprostřed jakoby v řádku objeví několik "kostiček" (těžko se jev popisuje, ale dříve to nedělalo a když už se nějaký problém objevil byl doprovázen podstatně větším a delším zakostičkováním).
 12. Něco podobného mi dělala TV Sony a teď i výjimečně LG. Bylo to ale u mne krátkodobé "stříbrné sněžení" jakoby šum, které se objevilo na tmavších plochách pozadí např u scén které se obvykle vracely zpátky v čase (vzpomínky někoho) a celý obraz měl v té scéně takový jako by mlžný opar (nevím jak to jinak popsat). Potom to stříbrné šumění se dělalo také na černých plochách u starých restaurovaných čb filmů (na ČT1).
 13. Zpětné shlédnutí mi funguje ale zvuk je o několik vteřin zpožděn za obrazem.
×
×
 • Create New...