Přejít na obsah

MichalH

Uživatel
 • Počet příspěvků

  3
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli MichalH

 • Hodnost
  Nováček
 1. Po čase váhání jsem se rozhodl rozlousknout problém, jak ručně naladit NOVA Sport 2 na DVBWIEVERu. Se seznamu kanálů jsem pochopil, jak zadat Frekvenci 570, Symbolrate 6900, ID proudu 127. Samozřejmě se nic nenaladilo, protože, zřejmě, se musí nastavit i ty ostatní parametry PID. Ty ale nikde nejsou uvedeny. Mám natažený ini z roku 13, a nedaří se mi ani automaticky proladit pásmo, aby se mi to třeba updatovalo. Byl bych moc rád, kdyby mi to někdo vysvětlil, popřípadě mi dal link. Předem díky.
 2. Zdravím! Na PC mi běží TT-BUDGET, soft mám DVBViewer. Chtěl bych přidat Fandu HD, který nemám naladěnou (na televizi běží, takže tam je). V tabulkách jednotlivých kanálů jsou vždy uvedeny Frekvence, Symbolrate, Modulace a Symboly proudu. To se dá lehce nastavit, ale program po uložení nenaskočí. Ptám se - a co ty ostatní parametry? Video PID atd? Nechce se mi to znova prohledávat programově, protože se to vždy v tom lepším případě rozhází a musím to pak dlouho "čistit" a přesouvat. Díky předem za informaci případně link.
 3. Dobrý den, mám kartu TT Budget na PC a DVB Viewer PRO 5.1.0. Bohužel dálkové chodí jenom u originálního softu dodávaného s kartou, který má ale daleko horší ovládácí komfort. Nakopíroval jsem tedy ovladače ze složky TT Viewer do složky DVB Vieweru, ukázaly se mi v možnostech, zaklikl jsem to tam, ale dálka nic. V možnostech se zobrazuje device jako , takže dálku nevidí. Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo toto už řešil, a nebo jestli někdo nemá funční ovladač, popřípadě info, kde ho stáhnout. Předem děkuju za odpověď.
×
×
 • Vytvořit...