Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

mipo

Uživatel
 • Počet příspěvků

  331
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli mipo

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Teplice
 • UPC Internet
  Internet 200
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Modem Technicolor, HD Mediabox, CA modul
 1. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Klid, vydržte připojená, za chvíli to naběhne.
 2. Horizon GO

  S celou tou službou Horizon Go se může jít UPC vycpat. Mám to nainstalované na třech zařízeních a je to jen sázka do loterie. Někdy to běží bezvadně (např včera), a jindy, spíše většinou to jen ukáže hlášku "video nelze přehrát, odezva serveru je příliš dlouhá". Takže to oslavování této služby je pro mne totéž, jako když se pan premiér chvástá svými úspěchy.
 3. STB Horizon HD DVR Mediabox (cihla)

  Podle mne byl nejlepší dvoutunerový Handan PVR. Kdyby uměl HD programy, byl by to STB naprosto bez konkurence.
 4. Horizon Go

  Mám Win 7x64 a HorizonGO mi bez problémů běhá v IE.
 5. EPG

  Koukám, žes také využil příležitosti.
 6. EPG

  To aod: UPC je tím, kdo mi službu prodává, takže zodpovídá za její kvalitu bez ohledu na to kolik jiných elementů ji spoluvytváří.
 7. Mám dojem, že ten, kdo má v popisu práce doplňování údajů v EPG, svou práci dost flinká. Nejen, že už dost dlouho chybí bližší údaje o vysílaných pořadech, ale v poslední době bývají některé pořady úplně vynechány. Např. dnes na ČT 1 není ani zmínka o pohádce První rytíř a v oznámení o tahu Sportky je prostě nataženo na 2hod. Kdybych vynechal nějakou platbu, asi by se to financím UPC nelíbilo, ale vynechání jejich služeb je pro ně v pořádku. Ovšem pro UPC je flinkání jejich práce naprosto běžné.
 8. DNS Google

  Když je to v ČT, nemůže být za jakýmkoli malérem nikdo jiný, než Putin.
 9. HD DVR Mediabox

  Díky za vysvětlení, zase jsem o něco chytřejší. Jedno připojení mi tedy stačí. Nejsem pařan ani stahovač, takže mi rychlost, kterou mám stačí.
 10. HD DVR Mediabox

  Jaký je rozdíl mezi tím a jedním modemem, ke kterému jsou přes wifi současně připojeny tři počítače a každý surfuje na jiných stránkách? Možná, že jsem lama, ale v mých představách je net stále jen jeden a v něm jen mnoho různých stránek.
 11. HD DVR Mediabox

  Takže další z nesmyslných podmínek UPC.
 12. HD DVR Mediabox

  Proč půjde internet jen na jediném zařízení?
 13. Poslední a vlastně jediný takový přístroj v nabídce UPC byl Handan DVR 6000. Kdyby uměl přijímat programy v HD, byl by naprosto bez konkurence. HD programy uměl sice Kaon, ale ten už měl pouze jeden tuner. Podle současného směru vývoje služeb UPC už se nejspíš lepší zařízení v nabídce neobjeví. To znamená, že zařízení bude nutné hledat na trhu s tím, aby podporovalo modul s kartou, dokud ji ještě lze od UPC pronajmout. To už ale asi také dlouho nevydrží. Takže se dá konstatovat, že z hlediska poskytovaných služeb v oboru televize UPC stagnuje a nebo dokonce upadá.
 14. Pronajaté zařízení lze vrátit pouze poštou, nebo odvézt do zák. centra v Praze. Technik si ho odveze pouze v případě, že za něj bereš jiné, nebo v případě reklamace.
 15. Handan DVR 6000

  tomusi díky. Pohrabal jsem se ve svém vetešnictví, našel starší, ale funkční disk, vyměnil ho v STB a ejhle: stoprocentní úspěch. Stroj maká jako dřív. Mohlo mě to také napadnout. Ještě jednou díky.
×