Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

JirkaP

Uživatel
 • Počet příspěvků

  403
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  1

JirkaP last won the day on 18. září 2017

JirkaP had the most liked content!

O uživateli JirkaP

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Litoměřice
 • UPC Internet
  Internet 30
 • UPC televize
  TV Start
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Wi-Fi modem Technicolor TC7200
 1. IPv6

  Taky bych uvítal "ověřené - pravdivé" info o tom co nás čeká a co nás nemine. A v jakém asi časovém horizontu.
 2. UPC Zone v novém

  Já jsem taky mile překvapen. Tento vzhled fóra se mi líbí.
 3. Kostičkování a výpadky obrazu

  V Litoměřicích taky. Nepravidelně, a na všech kanálech, ale je to již několik dní. Jsou to jen kratinké výpadky - rozpadnutí ( kostičkování ) obrazu. Jako by UPC snížilo sílu signálu.
 4. UPC Zone v novém

  Taky mě časy vyhovují jak jsou teď. Neměnit.
 5. UPC Zone v novém

  A plánuje se, že ve verzi pro PC se do budoucna ještě objeví ?
 6. UPC Zone v novém

  Ve starém fóru bylo hnad na hlavní stránce tlačítko "Označit vše jak přečtené", nikde ho teď nevidím. Koukám špatně, nebo toto tlačítko již není ?
 7. UPC Zone v novém

  Na nové fórum budou přeneseny současné loginy a hesla ze současného upczone ? Taky se na to pamatuji. Tam na jednu rozumnou diskuzi bylo 100 dalších zcela mimo téma UPC s těma nejsprostějšíma nadávkama. Zdejší fórum je na dobré úrovni, a bez zbytečných urážek a nadávek. A doufám, že takto to bude i na nové palubě.
 8. IPv6 u UPC v ČR

  Nejsme odborník na ipv6, ale včera tento test ukazoval 5x "špatné". A nic jsem na modemu ( Technicolor 7200 - mód bridge, ani na Mikrotiku RB951G ) neměnil a dneska mi to ukázalo viz výše.
 9. IPv6 u UPC v ČR

  Dnes 2.5.2017 ráno po noční údržbě sítě UPC. Lokalita Litoměřice.
 10. Potvrzuji. Taky se mne na to ptali.
 11. Rychlost na náš server

  Asi bys měl chtít po zkoušejících, aby Ti i napsali jakou rychlost od UPC také mají. Protože někdo má 10 Mb/s a někdo 300 Mb/s. Jinak na WIN 10, placená rychlost 10 Mb/s mi test ukazuje 10,07 Mb/s.
 12. Technicolor TC7200U - FTP server

  Může se tu někdo kompetentní ( z českého UPC ) k tomuto vyjádřit. Zda zakázání bridge módu se bude dít i u odkoupených zařízení, nebo i u rychlosti 10. U mne po dnešním restartu Technicoloru, kde je "přemostěné nastavení" a restartu mikrotiku, běží zatím vše bez problémů. Ale nevím, zda se nějak kontroluje ( popřípadě i stahuje ) při každém restartu konfigurační nastavení modemů ( routrů). Nebo se toto provádí jen pokud UPC to na dálku chce provést. Jinak souhlasím s tím, že TC7200 jako routr nic moc.
 13. Technicolor TC7200U - FTP server

  Cože ??? Můžeš napsat podrobnosti. Mám TC7200 odkoupený v režimu Bridge a za ním Mikrotik a zatím mi vše funguje. A doufám, že to tak zůstane. EDIT: Teď jsem si všiml, že jsem v sekci Slovensko, tak doufám, že české UPC bude mít více rozumu.
 14. Technicolor TC 7200 zkušenosti

  Neříkám, že ta "moje" varianta je v něčem lepší. Jen je jiná. PS: A nemusím mít nikde (zazálohovaný ) uložený v PC soubor - konfigurák.
 15. Technicolor TC 7200 zkušenosti

  Takže zde je moje řešení vzdáleného restartu Technicoloru TC 7200 ( varinta že modem je v módu BRIDGE - přemostěné nastavení ) a nechci shazovat jistič elektriky. Prováděno na stolním PC, které je připojeno kabelem na soukromý routr : 1.) Přihlášení do Technicoloru ( přes http://192.168.100.1). 2.) Změnit mód z Bridge na Router. Technicolor se sám zrestartuje. 3.) Restart domácího routru - v mém případě MIKROTIK. 4.) Přihlášení do Technicoloru. 5.) Změnit ( vrátit ) Routrování na mód Bridge. Technicolor se zas sám zrestartuje. 6.) Restart domácího routru. 7.) Hotovo. PS: Je pravda, že shodit jistič by bylo rychlejší.
×