Přejít na obsah

JirkaP

Uživatel
 • Počet příspěvků

  408
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  2

JirkaP last won the day on 17. října

JirkaP had the most liked content!

O uživateli JirkaP

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Litoměřice
 • UPC Internet
  Internet 30
 • UPC televize
  TV Start
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Wi-Fi modem Technicolor TC7200

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Tímto příspěvkem bych chtěl poděkovat společnosti UPC ( jmenovitě Lence a Davidovi ) za velmi rychlé vyřízení mého požadavku (Konverzace 5BC5FE3723AE2 ). V diskuzích na internetu se většinou objevují pouze negativní reakce a názory na tuto společnost. Já jsem včera musel vyřešit nefunkční internet a telefon u své skoro 80 leté matky, žijící v jiném městě než žiji já. A pro kterou je Skype, a email nedílnou součástí života. Na stránkách UPC po otevření cheatu včera večer, si Lenka ověřila o co mi jde, a následně mne v cheatu přepla na technika Davida. S kterým jsem ověřil, že modem je nefunkční. Matku jsem po mobilu navigoval co má dělat. A po zjištění, že modem se neregistruje do sítě, jsme hned dojednali na dnes ráno technika. Ten přijel ve stanovenou dobu. A provedl výměnu starého modemu za nový. Takže problém byl vyřešen za necelých 15 hodin. A já musím konstatovat, že UPC toto zvládla na jedničku s hvězdičkou. PS: Pokud je zde místní David – UPC ( správce webu ), ten s kterým jsem to včera řešil , tak velké díky. I za trpělivost.
 2. JirkaP

  Výpadek televize

  Souhlas. Teď jsem to řešil s matkou po telefonu, že má určitě uvolněný kabel. Protože podle webového rozhraní UPC, bylo na její adrese vše v pořádku.
 3. Podařilo se někomu u přechodu z 30 na 50 usmlouvat - zrušit ono navýšení. Zda má smysl volat a dohadovat se. Matka, co má internet jen emaily opravdu navýšení rychlosti nevyužije.
 4. JirkaP

  Technicolor TC 7200 zkušenosti

  Taky mám verzi STD6.03.03. Technicolor mám od počátku ( několik let ) v režimu bridge, takže aktualizace určitě jdou vynutit i v tomto režimu.
 5. JirkaP

  Nový způsob hrazení služeb v MOJE UPC

  Já prý dlužím 13,87 Kč. Platba od počátku co UPC koupilo KARNEVAL pouze přes SIPO. A teď mi chodí každý měsíc, že mám zaplaceno, a že mi děkují za platbu. Tak jak je toto možné ???
 6. JirkaP

  IPv6

  Taky bych uvítal "ověřené - pravdivé" info o tom co nás čeká a co nás nemine. A v jakém asi časovém horizontu.
 7. JirkaP

  UPC Zone v novém

  Já jsem taky mile překvapen. Tento vzhled fóra se mi líbí.
 8. JirkaP

  Kostičkování a výpadky obrazu

  V Litoměřicích taky. Nepravidelně, a na všech kanálech, ale je to již několik dní. Jsou to jen kratinké výpadky - rozpadnutí ( kostičkování ) obrazu. Jako by UPC snížilo sílu signálu.
 9. JirkaP

  UPC Zone v novém

  Taky mě časy vyhovují jak jsou teď. Neměnit.
 10. JirkaP

  UPC Zone v novém

  A plánuje se, že ve verzi pro PC se do budoucna ještě objeví ?
 11. JirkaP

  UPC Zone v novém

  Ve starém fóru bylo hnad na hlavní stránce tlačítko "Označit vše jak přečtené", nikde ho teď nevidím. Koukám špatně, nebo toto tlačítko již není ?
 12. JirkaP

  UPC Zone v novém

  Na nové fórum budou přeneseny současné loginy a hesla ze současného upczone ? Taky se na to pamatuji. Tam na jednu rozumnou diskuzi bylo 100 dalších zcela mimo téma UPC s těma nejsprostějšíma nadávkama. Zdejší fórum je na dobré úrovni, a bez zbytečných urážek a nadávek. A doufám, že takto to bude i na nové palubě.
 13. JirkaP

  IPv6 u UPC v ČR

  Nejsme odborník na ipv6, ale včera tento test ukazoval 5x "špatné". A nic jsem na modemu ( Technicolor 7200 - mód bridge, ani na Mikrotiku RB951G ) neměnil a dneska mi to ukázalo viz výše.
 14. JirkaP

  IPv6 u UPC v ČR

  Dnes 2.5.2017 ráno po noční údržbě sítě UPC. Lokalita Litoměřice.
 15. Potvrzuji. Taky se mne na to ptali.
×