Přejít na obsah

petrmet

Uživatel
 • Počet příspěvků

  86
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  1

Vše od uživatele petrmet

 1. Přesměrování funguje. Nabízí Chrome, Firefox, Edge, Safari, Opera.
 2. Asi budeš muset přejít na jiný prohlížeč, což už jsi asi udělal, když se ti podařilo sem vložit příspěvek. Mě technická podpora poradila, že chyba je u mě, mám si nainstalovat novou verzi IE .😯
 3. Díky za radu. Přihlašovací údaje jsem uložené měl, ale měl jsem nastaveno Vymazat historii při ukončení FF. Teď jsem zkusil nastavit Historii ukládat a opravdu jsem při dalším spuštění byl automaticky přihlášen. Jen doufám, že mi ta historie nebude zbytečně zabírat místo na disku.
 4. Teď píšu z Firefoxu. Ale štve mě, že se musím pokaždé znovu přihlašovat. V IE11 mi fungovalo automatické přihlašování.
 5. Od minulého týdne mi nefunguje UPC Zone v prohlížeči IE11 ve Win7. Neví někdo, proč to tak je a jak tento problém vyřešit ? Díky. Chybová zpráva : Webová stránka nebyla nalezena. Tato chyba (HTTP 400 Chybný požadavek) znamená, že se aplikace Internet Explorer připojila k webovému serveru, ale webová stránka nebyla nalezena v důsledku problému s adresou.
 6. Jsem klientem UPC už hodně dlouho (cca 18 let, z toho internet 9 let). Vždy, když mi zrychlovali internet, tak si zjistili, jaký mám modem, když neodpovídal dané rychlosti, tak mi ho vyměnili. Když jsem měl nedávno problém s rychlostí (běžel cca 80 Mbps, platím 300 Mbps), tak to nejdříve ověřovali na dálku na dvou zařízeních připojených kabelem a pak hned druhý den přijel technik zjistit a odstranit problém. Samozřejmě s tím rizikem, že pokud by zjistit chybu na mé straně, tak bych výjezd platil já. Je mi jasné, že kvalita WiFi je problematická a závislá na místních podmínkách, ale po kabelu se řídím zaručenou kvalitou a pokud problém trvá několik dní, tak je volám a vždy se to vyřešilo k mé spokojenosti.
 7. V Ceníku píší "Minimální zaručená úroveň kvality 220 000 / 22 000".
 8. Mám internet od UPC už 9 let, modemy jsem měl Motorolu, UBEE a teď Compal. Nikdy to po mně heslo nechtělo, Compal má heslo 12 znakové, malá a velká písmena a čísla, to snad je dost bezpečné, tak proč měnit ?
 9. Dnes po spuštění počítače na mě vyskočilo okno s žádostí o heslo do modemu. Spustil jsem volbu Odstranit potíže, ale nepomohlo to, k internetu jsem se nepřipojil. Restartoval jsem modem, pak připojení proběhlo. Mám PC připojený kabelem, do nastavení modemu jsem nikdy nelezl, když mi modem v létě měnili, tak mi říkali, že nic nastavovat nemusím, vše poběží stejně jako před výměnou. Co to má znamenat, je někde problém nebo se jen modem na chvíli zbláznil ?
 10. Měl jsem kabelový modem UBEE, vyměnili mi ho za WiFi modem COMPAL a platím stále 50 Kč.
 11. Chtěl bych se zeptat, kde najdu seznam programů v TV Start v DVB-T. Na stránkách UPC jsem našel pouze informaci v ceníku, že programů je 40 ( 4 v HD), ale marně hledám seznam. Děkuji.
 12. Díky za odpověď. Když už UPC vydává nějaké příručky, mohl by je předtím zkontrolovat. Na str.8 se píše : Wi-Fi Červeně: Porucha bezdrátové funkce Zeleně: Bezdrátové rozhraní je nyní aktivní. ONLINE Bliká zeleně: vyhledávání připojení k internetu, vysílání nebo příjem dat prostřednictvím internetu. Zeleně: Připojeno k internetu
 13. Dnes u mě proběhla nucená výměna modemu UBEE3206 za Compal. Člověk, který výměnu dělal, moc na technika nevypadal. Na jakýkoliv dotaz neuměl odpovědět, jen přišrouboval koaxiál, připojil napájení a řekl, že během 30 min by se to mělo rozeběhnout, že musí běžet, protože toho má moc. Internet se po 15 minutách rozeběhnul, po dalších 20 minutách spadnul, pak se znovu rozeběhnul. Rychlost je po kabelu tak 170 Mb, i když mám tarif 300. Dám tomu nějaký čas, snad se to spraví. Ale mate mě, že svítí pouze kontrolka napájení, ostatní blikaly jen na začátku, pak zhasly. Je to normální ?
 14. U nás UPC natahalo kabely po zdech. Když jsme pak v domě dělali rekonstrukci elektroinstalace na chodbách, tak jsme jim to oznámili a oni se rádi k rekonstrukci připojili. Jen už si nepamatuji, jak dlouho dopředu jsme jim to oznámili.
 15. Nedalo by se vytvořit vlákno zvlášť pro české Tv stanice a zahraniční stanice ? Společné vlákno, kde se motají dohromady české, slovenské, polské stanice je dost nepřehledné. Děkuji.
 16. Díky za odpovědi. Mám ještě dvě otázky. Jednak sloučení signálu ze společné antény a UPC, to by asi byl problém, nebo ne ? A editace nahraných pořadů z UPC na PC je možná ? Mám na mysli pořady z TV Start, tj. asi nekódovaných.
 17. V současnosti přijímám Tv ze společné antény přes dvoutunerový settopbox s nahráváním. Dá se tento settopbox použít i pro příjem UPC TV Start nebo potřebuji nějaký STB od UPC ? Jsou parametry DVBT od UPC stejné jako z pozemních vysílačů (kmitočty a šířka pásma) ? Děkuji za odpověď.
 18. Jak to myslíte, stále nabízen ? Mám internet UPC 8 let, nejdříve 30/1, pak 100/10, pak 200/20. Ale to je mimo řešený problém. Váš příspěvek je celý nějak mimo, promiňte.
 19. Mám tarif Fiber Power 200+, modem UBEE EVM3206, k němu kabelem připojeno PC. Potřeboval bych občas připojit další PC kabelem. Stačí mi koupit nějaký switch a přes něj připojit obě PC ? Rád bych měl taky možnost přenášet data mezi oběma počítači. Jsem síťový laik. Díky za rady a odpovědi.
 20. Taky mě to tak funguje, mám podezření, že to způsobuje AdBlock Plus.
 21. Asi žijeme v Bangladéši, když je třeba si cenu vysmlouvat . Když se dívám kolem sebe a čtu zprávy, tak mě to nepřekvapuje. Smutné.
 22. Občas s mi to taky stane, naposledy zrovna dnes. Mám Win7, ale předpokládám, že je to stejné jako Win10. Stačí kliknout pravým tlačítkem na tom žlutém trojúhelníku a dát Odstranit potíže. Zresetuje to modem a vše běží.
 23. Tak to čteš ceníky dost nepozorně, minimální zaručená rychlost tam je už hodně dlouho.
 24. To jste si nemohli založit téma o zvuku na Nově ? Musíte to nacpat do vlákna Zrychlujeme na léto zdarma ? Asi tady nefunguje žádný moderátor, který by dohlížel na pořádek.
 25. Aby se klienti namlsali a zaplatili si dražší služby.
×
×
 • Vytvořit...