Přejít na obsah

petrmet

Uživatel
 • Počet příspěvků

  117
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  1

petrmet naposledy vyhrál 8. března 2019

petrmet má nejvíce líbivý obsah

O uživateli petrmet

 • Hodnost
  Člen

Služby Vodafone

 • Vodafone pevný internet
  Internet 300
 • Vodafone mobilní internet
  -
 • Vodafone televize
  TV Start
 • Vodafone zařízení
  Wifi Modem Compal
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Praha 10

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. petrmet

  EPG

  Teda v EPG se člověk dozví věci ! Včera na ČT2 pořad o leteckých haváriích, popis v EPG asi španělsky nebo jak, psali o Airbusu A380, přitom pořad byl o Boingu 737 !
 2. petrmet

  Výpadky

  Já jsem zase včera večer pustil Primu Max, byla to katastrofa, zvuk vypadával, obraz se sekal. Když jsem to přepnul na Barrandov, tak ten nefungoval vůbec. Dnes sice programy fungují, ale EPG je buď špatně nebo není vůbec. Připadám si, jako kdybych se vrátil o 15 let na začátek DVBT. Nechápu problémy s EPG, když v pozemním vysílání fungují.
 3. petrmet

  Výpadek signálu

  Taky mi tu teď zdechla TV. O rychlosti internetu ani nemluvím, mám tarif 300/20, ale poslední měsíc jsem rád, když se dostanu na 150/20. UPC žádný výpadek neeviduje. Jen mi stále posílají maily o odstávce kvůli zkvalitnění služeb. To jsem za 20 let nezažil !
 4. Mám taky Windows Live Mail, odchozí smtp.upcmail.cz. Teď jsem zkusil odeslat ze seznam.cz i přijmout ze seznam.cz a oboje mi funguje. Nastaveno mám jednoduché ověřování, porty 25, 110.
 5. Nevím, kde čerpáš svoje informace (spíš dezinformace), ale volny.cz funguje stále a spolužáci měli email seznam.cz, který taky funguje doteď.
 6. Já mám tarif 300/20, poslední měsíc mi to běží 220/20, podle ceníku je minimální zaručená 220/14, takže stěžovat si nemůžu, ale netěší mě to. Dříve jsem běžně naměřil 300/22, asi to přidusili na tu zaručenou úroveň. Teď jsem změřil 180/20, takže víkendy asi jsou ještě horší. Testuji na https://www.speedtest.net/ .
 7. petrmet

  Poslední příspěvky

  Díky.
 8. Ahoj, dá se nějak nastavit, aby se mi zobrazovalo více posledních příspěvků než 10 ? Marně tuto možnost hledám, ale třeba jsem se přehlédl. Díky za radu.
 9. petrmet

  Platby SIPO

  Ne všechno, co je staré, je špatné. SIPO funguje. Zajímalo by mě, jak platíš koncesionářské poplatky.
 10. petrmet

  Platby SIPO

  Sice nevím, v čem je pro VF výhodnější inkaso z účtu než SIPO, ale asi to vědí ty manažerský MBA rychlokvašky. Do hlavy jim nevidím a asi je to dobře, mohlo by se mi přitížit. Ve smlouvě mám jasně napsané úhrady přes SIPO. Snad mají vymyšlený způsob jak přechod udělat, aby s tím měl klient co nejmenší starosti. Nedávno jsem něco podobného prožil při změně správce domu, taky se přecházelo ze SIPO na inkaso z účtu. Upozorňoval jsem je na úskalí, ujišťovali mě, že žádné problémy nehrozí a pak 4 měsíce nebyli schopní dohledat, kdo co zaplatil a posílali upomínky. Náš zákazník, náš poskok.
 11. petrmet

  Platby SIPO

  To není vtip, SIPO sloučí několik plateb do jedné a tu pak inkasuje z účtu. Mě účtuje pošta 13 Kč za zaslání dokladu SIPO.
 12. Moje máti bydlela v Bořivojově ulici, což je asi 100 m od vysílače Žižkov. Když na začátku 90.let začal vysílač fungovat, společná anténa přestala fungovat (předtím vysílal Petřín), tak tam stát udělal rozvody kabelové TV (název si nepamatuju), po létech to převzalo UPC. Ohrada je asi 1 km od vysílače. Jestli tam máte nějak smíchaný rozvod kabelovky a pozemního vysílání, tak není divu, že to zlobí. Majitel nebo správce domu by měl vědět, jak jsou rozvody udělané.
 13. Ty máš na jednom kabelu současně pozemní vysílání ze společné antény a UPC kabelovou TV Start ? Mě ve Strašnicích na TV Start normálně Prima Comedy Central běží, před chvíli jsem se na ni díval.
 14. Ahoj, jsem na tom ve Strašnicích podobně. Dostal jsem od UPC mail, že 28.11. bude probíhat údržba, psali : "Údržba sítě je nezbytná z důvodu modernizace, která zlepší kvalitu poskytovaných služeb." Od té doby mám místo 300/20 kvalitnější službu 110/15.
 15. Děkuji za pomoc a poučné odpovědi.
×
×
 • Vytvořit...