Jump to content

petrmet

Uživatel
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

petrmet last won the day on March 8 2019

petrmet had the most liked content!

About petrmet

 • Rank
  Člen

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 300
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  TV Start
 • Vodafone devices
  Wifi Modem Compal
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha 10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dnes odpoledne jsem nahrával na ČT3 Recitál Suchý-Šlitr, večer jsem si ho přehrál a byl O.K. Taky jsem vyzkoušel všechny kanály, co @tomus vypsal a všechny fungovaly. Kino Barrandov se mi začalo sekat až někde po půlce filmu, tj. po 45-50 minutách. Budu to dál sledovat. Zatím díky.
 2. V posledních dnech se mi při sledování filmů seká obraz Kino Barrandov, které po čase vede k tomu, že se zablokuje settopbox a pomůže pouze restart. Připomíná mi to situaci při zavádění DVBT, kdy se zjistily problémy s preechem. Nemá někdo podobný problém nebo možnost nějak zkontrolovat parametry tohoto kanálu ? U jiných kanálů jsem zatím tento problém nezaznamenal.
 3. Díky, mě 25 stačí :-) Ale bylo by dobré vědět, co všechno se při aktualizaci vyresetuje.
 4. Mě to ohlásilo, že maximum je 25.
 5. Nějak se pokazilo nastavení profilu. Zobrazování posledních příspěvků se vrátilo na 5.
 6. O pár příspěvků výše se píše : @Retiree Tedy, pokud je k dispozici jen jeden kabel, připojit ho do DATA a teprve před modemem jej rozbočit a jednu větev připojit přímo do modemu. Do druhé větve pro televizor ještě vložit horní(?) propusť. Tuším, že takové zapojení se nyní běžně používá a ta propusť má tvar válečku s F-konektory
 7. To by mě zajímalo, proč mi technici od UPC instalovali dva kabely, jeden do modemu a druhý do TV, když stačí jeden ?
 8. Já v tom návodu vidím horní konektor do modemu a levý konektor do TV.
 9. Myslím, že by bylo dobré vyfotit, jakou máš zásuvku. Já mám např. zásuvku, která má tři konektory, všechny jsou šroubovací. Jeden je označen DATA pro připojení modemu, druhý TV pro připojení TV. Rozbočovač je asi uvnitř zásuvky, protože do ní vede jeden koaxiál.
 10. Ptal ses " Proč proboha...", odpověděl jsem ti citací z příručky "musí být vždy nastaven...". Ne každý má chuť experimentovat, jestli budou emaily fungovat s jiným SMTP serverem.
 11. Protože to ISP vždy doporučoval a radil, viz "Prirucka_UPC_vysokorychlostni_internet" : Jako server odesílané pošty (SMTP) musí být vždy nastaven náš poštovní server (mail.upcmail.cz).
 12. Potvrzuji, když jsem dnes pustil Windows Live Mail, ohlásilo to, že se nelze připojit na UPCMail.cz . Včera ještě fungoval.
 13. Asi jsme každý z jiného světa. Nedovedu si představit, že bych chodil někoho, kdo se živí vývojem informačních systémů, učit , jak se větví program. To se učí na jedné z prvních lekcí každého programování.
 14. Na tvou reakci se musím usmát. Chápu, že nemůžeš tušit, na koho reaguješ, ale věř, že vím, co píšu. Mnoho let jsem vyvíjel systém, který denně zpracovával víc než 2 milióny transakcí s denním obratem přes 5 miliard Kč, templatů tam byly stovky. Celý vývoj a provoz jsme dělali ve 3 lidech s nepřetržitým provozem.
 15. Šmarja, to je takový problém v 21.století mít několik templatů pro různé situace ?
×
×
 • Create New...