Jump to content

petrmet

Uživatel
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

petrmet last won the day on March 8

petrmet had the most liked content!

About petrmet

 • Rank
  Nováček

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 300
 • UPC telefon
  -
 • UPC televize
  -
 • UPC datový limit na mobilu
  -
 • UPC volné minuty na mobilu
  -
 • UPC volné SMS na mobilu
  -
 • Zařízení od UPC
  Wifi Modem Compal
 • Místo odběru služeb UPC
  Praha

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ty myslíš, že odesílání přes mail.upcmail.cz je anonymní ?
 2. Nevím, co jsi chtěl svým příspěvkem říci. Doufám, že jsi četl můj příspěvek ve čtvrtek 11.7. v 18.25.
 3. Evzen : Díky za vysvětlení. Vyzkoušel jsem zabezpečené připojení přes jiného poskytovatele (Seznam.cz) a odesílání i příjem zpráv funguje. Adolf.Shitler : Škoda, že to neví i ti, co vytvářejí příručky u UPC. Ušetřili by tím čas a důvěru uživatelů.
 4. Protože mi technik řekl, že musím použít smtp.upcmail.cz. Píše se to i v příručce Prirucka_UPC_vysokorychlostni_internet. Nebo to není pravda ?
 5. Ale já emailovou schránku nemám, nebo o ní nevím. Jestli si dobře vzpomínám (je to více než 9 let), tak když mi technik zapojoval internet, tak jsem se ho ptal. On se mě zeptal, zda už někde schránku mám a když jsem mu řekl, že ano, tak mi řekl, že další nepotřebuji, že mám pouze nastavit odesílání přes smtp.upcmail.cz, port 25 a bude mi to fungovat. Znovu jsem pročítal doklady, které mi tu nechal, ve smlouvě není nic o emailu a v zakázkovém listu je pouze, že dodal modem, aktivace, internet funkční. Tak kde se dozvím údaje o své schránce u UPC ? Při veškeré komunikaci i v Moje UPC mám uvedenou adresu u jiného poskytovatele.
 6. Tyto údaje nastavené mám, pouze nemám žádné přihlašovací jméno a heslo, při instalaci internetu jsem nic takového nedostal. Schránky mám u jiných poskytovatelů, přes UPC pouze odesílám.
 7. Marně hledám na stránkách UPC podrobný návod, jak konfigurovat emailového klienta. Na PC používám Windows Live Mail už léta, chtěl jsem podle údajů nakonfigurovat na NTB klienta Thunderbird, ale chtělo to po mě při default nastavení nějaký certifikát a heslo, asi protože je tam zabezpečené spojení SSL. Kde najdu podrobný návod, co kde jak nastavit ? Díky za odkaz nebo návod. Ještě doplním, že mám na mysli odesílání emailů, stahování mi funguje.
 8. Škoda, že na stránkách UPC není dostupný oficiální seznam programů DVB-T Start včetně kanálů a frekvencí. Nebo jen špatně hledám ?
 9. Přesměrování funguje. Nabízí Chrome, Firefox, Edge, Safari, Opera.
 10. Asi budeš muset přejít na jiný prohlížeč, což už jsi asi udělal, když se ti podařilo sem vložit příspěvek. Mě technická podpora poradila, že chyba je u mě, mám si nainstalovat novou verzi IE .😯
 11. Díky za radu. Přihlašovací údaje jsem uložené měl, ale měl jsem nastaveno Vymazat historii při ukončení FF. Teď jsem zkusil nastavit Historii ukládat a opravdu jsem při dalším spuštění byl automaticky přihlášen. Jen doufám, že mi ta historie nebude zbytečně zabírat místo na disku.
 12. Teď píšu z Firefoxu. Ale štve mě, že se musím pokaždé znovu přihlašovat. V IE11 mi fungovalo automatické přihlašování.
 13. Od minulého týdne mi nefunguje UPC Zone v prohlížeči IE11 ve Win7. Neví někdo, proč to tak je a jak tento problém vyřešit ? Díky. Chybová zpráva : Webová stránka nebyla nalezena. Tato chyba (HTTP 400 Chybný požadavek) znamená, že se aplikace Internet Explorer připojila k webovému serveru, ale webová stránka nebyla nalezena v důsledku problému s adresou.
 14. Jsem klientem UPC už hodně dlouho (cca 18 let, z toho internet 9 let). Vždy, když mi zrychlovali internet, tak si zjistili, jaký mám modem, když neodpovídal dané rychlosti, tak mi ho vyměnili. Když jsem měl nedávno problém s rychlostí (běžel cca 80 Mbps, platím 300 Mbps), tak to nejdříve ověřovali na dálku na dvou zařízeních připojených kabelem a pak hned druhý den přijel technik zjistit a odstranit problém. Samozřejmě s tím rizikem, že pokud by zjistit chybu na mé straně, tak bych výjezd platil já. Je mi jasné, že kvalita WiFi je problematická a závislá na místních podmínkách, ale po kabelu se řídím zaručenou kvalitou a pokud problém trvá několik dní, tak je volám a vždy se to vyřešilo k mé spokojenosti.
 15. V Ceníku píší "Minimální zaručená úroveň kvality 220 000 / 22 000".
×
×
 • Create New...