Přejít na obsah

petrmet

Uživatel
 • Počet příspěvků

  71
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli petrmet

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Praha
 • UPC Internet
  Internet 300
 • UPC televize
  -
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Modem UBEE EVM3206
 1. petrmet

  Settopbox a TV Start

  Díky za odpovědi. Mám ještě dvě otázky. Jednak sloučení signálu ze společné antény a UPC, to by asi byl problém, nebo ne ? A editace nahraných pořadů z UPC na PC je možná ? Mám na mysli pořady z TV Start, tj. asi nekódovaných.
 2. V současnosti přijímám Tv ze společné antény přes dvoutunerový settopbox s nahráváním. Dá se tento settopbox použít i pro příjem UPC TV Start nebo potřebuji nějaký STB od UPC ? Jsou parametry DVBT od UPC stejné jako z pozemních vysílačů (kmitočty a šířka pásma) ? Děkuji za odpověď.
 3. petrmet

  Připojení druhého PC k internetu

  Jak to myslíte, stále nabízen ? Mám internet UPC 8 let, nejdříve 30/1, pak 100/10, pak 200/20. Ale to je mimo řešený problém. Váš příspěvek je celý nějak mimo, promiňte.
 4. Mám tarif Fiber Power 200+, modem UBEE EVM3206, k němu kabelem připojeno PC. Potřeboval bych občas připojit další PC kabelem. Stačí mi koupit nějaký switch a přes něj připojit obě PC ? Rád bych měl taky možnost přenášet data mezi oběma počítači. Jsem síťový laik. Díky za rady a odpovědi.
 5. petrmet

  Pomale nacitani webu Idnes

  Taky mě to tak funguje, mám podezření, že to způsobuje AdBlock Plus.
 6. Asi žijeme v Bangladéši, když je třeba si cenu vysmlouvat . Když se dívám kolem sebe a čtu zprávy, tak mě to nepřekvapuje. Smutné.
 7. Občas s mi to taky stane, naposledy zrovna dnes. Mám Win7, ale předpokládám, že je to stejné jako Win10. Stačí kliknout pravým tlačítkem na tom žlutém trojúhelníku a dát Odstranit potíže. Zresetuje to modem a vše běží.
 8. petrmet

  Nová rychlost inetu a změna cen.

  Tak to čteš ceníky dost nepozorně, minimální zaručená rychlost tam je už hodně dlouho.
 9. petrmet

  Zrychlujeme na léto zdarma?

  To jste si nemohli založit téma o zvuku na Nově ? Musíte to nacpat do vlákna Zrychlujeme na léto zdarma ? Asi tady nefunguje žádný moderátor, který by dohlížel na pořádek.
 10. petrmet

  Zrychlujeme na léto zdarma?

  Aby se klienti namlsali a zaplatili si dražší služby.
 11. petrmet

  Podivně vysoká rychlost

  To by mě zajímalo, jakej tarif platíš a kolik. Já má 200/20 s věrnostní slevou za cca 580 Kč, bez slevy je za cca 800 Kč. To ti připadá jako bezkonkurenční cena ?
 12. petrmet

  Nové obchodní podmínky

  Z jejich UPC telefonu voláte zadarmo. Stejně jako když já potřebuji volat na T-Mobile, vytočím 4603. Když jsem potřeboval volat z jiného operátora, volal jsem a platil jsem. Zajímavá logika, když chci oznámit, že nefunguje jejich linka, tak zavolat jejich telefonem. To je jako napsat mail, když nefunguje internet.
 13. petrmet

  Nové obchodní podmínky

  Kdo by je asi platil? Ten, kdo ten hovor iniciuje. A aby nedošlo k omylu, tak UPC z tvýho hovoru žádnou provizi nemá, oškube tě tvůj telefonní operátor. Myslím, že by si mohli zřídit zelenou linku, když má člověk 40 minut poslouchat "čekejte, jste 18. v pořadí ". To není chyba klienta, když jim chci oznámit, že jim nefunguje internet, který platím já.
 14. petrmet

  Nové obchodní podmínky

  V UPC rozjeli velkou akci se změnami všech smluv a přerostlo jim to přes hlavu. Já jsem tam tento týden 2x volal kvůli výpadku internetu a hovory trvaly pokaždé 30-45 min. Sice se pořád omlouvali, ale na dotaz, kdo bude ty telefony platit, mi nedokázali odpovědět a na dotaz, proč neodpovídají na email, tak jsem zase slyšel jen omluvy, že toho mají moc. Jsem u nich 15 let, ale takové problémy jsem ještě nezažil.
 15. petrmet

  nahrávání na HDD

  Digitální pozemní vysílání ( DVB-T) je něco jiného než kabelová televize ( DVB-C).
×