Přejít na obsah

notizia

Uživatel
 • Počet příspěvků

  252
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  8

Příspěvky od uživatele notizia


 1. "Ale stanice ABC TV,8 TV,to přidají hned.A zrovna tyto dve stanice tu sledovanost nebudou mit asi kdovijak velkou.Ano,asi plati VF za to,ze je mohou vysilat.Navic u techto stanic mam i moralni problem,protoze za mě jsou to stanice na úrovni šmejdu.Cetky za 10 kč prodavaji za tisíce a věštění z koule.... "

  Plný souhlas a dle mě by mělo být šíření takových podvodníku trestným činem a jakýkoliv vysílatel který to veřejně šíří  by měl být za to patřičně potrestán!!!


 2. před 10 minutami, beepee napsal:

  Tak se nejdřív zamyslete, než někoho začnete urážet.

  BTW - docela by mě zajímalo, kolik hodin denně vy, co tak toužíte po STV3, sledujete první dva programy STV...

  Vy sám se nejdříve zamyslete, protože já UPC/Vodafone platím moje peníze a pokud od nich odejdu a nebo většina , tak to mohou zabalit a jít se třeba napást zeleného.

  Říká vám vůbec něco staré a pravdivé pořekadlo Náš zákazník náš pán? Asi ne opravdu ne pokud by jste měl obchod tak vy o něj ani nezavadil když takto smýšlíte!!!

  Nakonec vás mohu ujistit že Jednotku s Dvojkou od RTV rozhodně sleduju víc hodin než tu Českou televizi. Podle mě Dvojka aj Jednotka od RTVS má dobrou úroveň a dle mě dokonce lepší něž ČT aj když má více stanic než ta RTVS. Já osobně bych uvítal kdyby stanice Novy, Primy a Barrandova byly v úplně samostatném balíku když jsou nově placené a nemusel je platit když je opravdu vůbec nemusím. 

  Český komerční odpad od Novy, Primy a Barrandova nesleduji vůbec a kvůli nim bych si opravdu nikdy kabel nepořídil.


 3. Na druhou otazku ti Tomus asi neodpovi,protoze to nemuze vedet,jelikoz neni zaměstnanec VF/UPC

   

  Tak se jich nemá zastávat když není jejich zaměstnanec a obhajovat jejich sviňské praktiky!!!

  Takový lidi mě totálně vytáčí a ještě nejvíc n.sral tím že když to nemůže mít Čechy tak ať to nemá ani Morava ze Slezskem v rámci jejich dvou regionálních muxů!!!

  Taky bych rád polské stanice aj s valašskou TV Beskyd a nedál čoro moro kvůli tomu že tu nejsou ty polské ale jen ta ORF 1 + ORF 2.

  Tento člověk uvažuje tím stylem že když mě skape koza, tak ať následně skape aj súsedovi!!!


 4. před 11 minutami, tomus napsal:

  @notizia já samozřejmě znám podstatu regionálních muxů, proto také říkám v případě preshraničního příjimu, by RTVS3 mohla být pouze na Moravě a Slezku, tedy východní část republiky, podobně jako kanály ORF, nebo Poláci .

   

   

  Tak nekecejte a laskavě konejte!!! už to dávno mělo byt v aspoň obou regionální muxech  určených pro jihovýchodní Moravu a pro severní Moravu ze Slezskem.

  Dále a co tak odpověď který chytrolín sloučil jihovýchodní Moravu s jižníma Čechama  z jakého důvodu. Opravdu vodém že UPC/Vodafone dělá cap zahradníka!!!


 5. před 2 hodinami, tomus napsal:

  Jenže tohle by bylo jen poloviční řešení, protože by RTVS3 mohla sledovat jen východní část republiky a zbytek by opět nadával, možná ještě víc než nyní. 

  Přestaňte  prosím ťápat totální žvásty a nesmyslně obhajovat hajzlovské praktiky Vodafone /UPC který si se něco umíní, následně přes to nejede vlak a absolutně mu nezáleží na platících zákaznících.

  Koho chleba jíš toho píseň zpívej, že?!

  Můžete mi vysvětlit jestli vůbec znáte podstatu regionálních Muxů DVB-C? Evidentně vůbec a nevíte ani to k čemu vůbec slouží.

  Má snad podle vás východní část České republiky a to teda Morava ze Slezskem např. německé programy ARD, ZDF, 3 SAT? Taky ne a tak nevím co tu melete za hovadiny. Zrovna tak nejsou na jihovýchodní polské stanice jako opačně na severovýchodní Moravě a ve Slezsku rakúské stanice ORF 1 a ORF 2. Takže se chovejtě laskavě objektivně a nezavádějte.

  Pokud Vodafone nemá zařadit Trojku HD od RTVS celorepublikově tak se prosím zachovejte férově a přidejte ji aspoň do obou regionálním muxů pro Moravu a Slezsko. Pokud zařadíte Trojku do těchto Muxů tak to nebude nelegální zrovna tak jako šíření programů rakouské ORF a polské TVP.

  Když dojte na věc, tak jihovýchodní Morava přišla v květnu minulého roku o rakouskou ATV protože byla v jejich DVB-T zakódována a tím páde je zde nejmíň zahraničních stanic. Plně chápu že když byla zakódována a šířila by se nadále přes rakouskou dekódovací kartu tak by to bylo vlastně nelegální.

  Dále má vysvětlete který chytrák z UPC asi před dvěma lety došel na to aby se regionální mux pro jihovýchodní Moravu a jižní Čechy sloučily do jednoho společné když do té doby existovaly dva samostatné regionální Muxy pro tyto dva regiony? Od té doby jsou nesmyslně šířeny na jižní Moravě jihočeské stanice Jihočeská TV s JHTV a v jižních Čechách zase mají od té doby nově moravské regionálky TV Brno TV , TV Slovácko (kde je dost zpráv aj ze sousední části Slovenska), Info TV Brno + Jižní Morava a ještě tam byla asi do dubna minulého roku Městská televize Otrokovice než byla také odpojena jako ta rakouská ATV.

  Takže díky tomuto nelogickému sloučení dvou rozdílných regionů mám na úplném východě Moravy kousek od hranice ze Slovenskem a také z bývalým severomoravským krajem (současně tato část tohoto severomoravského kraje už nepatří do toho severomoravského ale nově už do hoho kraje kde je sídlo TV Slovácko) mám díky UPC regionální zprávy až někde až z dalekých Čech a hlavně že nemám zprávy TV Beskyd která je ode mne 59 km do sídla této  valašské TV a jsem také ze začátku Valašska. 

  Po sloučení dvou absolutně rozdílných regionů do jednoho Muxu má za následek to že plně obsazen nebo dokonce už překročen na úkor nízkých datových doků a nízkého rozlišení namísto 720x576 u vybraných stanic jako ta TV Slovácko. Dále nemám stanici která má sídlo 59 km od mého bydliště ale hlavně že mám regionálky JHTV která je vzdálená  259 km a Jihočeskou televizi která je dokonce až 313 km.

  Velice bych rád poznal toho kdo má tak geniální myšlení a rozhodnul o tom sloučení!!! Opravdu mě nezajím kdo si prdne v Jižních Čechách oproti tomu co se děje na Slovácku, Valašsku nebo na blízkém Slovensku které je pro mě není vlastně vůbec zahraničí ale rozhodně jsou to víc ty Čechy.

   

  PS: Nyní jsem velice zvědavý na vaše  vysvětlení a taky na to jak to budete opět nesmyslně obhajovat a opět zpívat píseň Vodafone /UPC. Pokud budete pořád tak zadubení a umínění jak mezci tak opravdu od vás za včasu odtáhnu pryč, když už jen zařazujete totální sr.čky typu ABC TV a TV8 HD!!!


 6. Za 5,80 € už lze sehnat ledajakou nabídku 😄

   

  Uvědom si že bych neplatil jen za  8 SK stanic (Trojka, Markíza HD, DOMA HD, DAJTO HD, TV JOJ HD, JOJ PLUS HD, WAU HD a Jojko (Jojko až u nabídky za 5,80 euro) částku 3,99 Euro a po skončení předplatného nově už 5,80 Euro kdybych nemusel. Skylink je totiž jediný operátor který si můžeš v České republice u kterého si můžeš pořídit slovenskou nabídku bez toho aby jsi na Slovensku trvalý pobyt nebo občanství SR a podobně. Navíc u pořízení Skylinku nepotřebuješ občanský průkaz a řádnou smlouvu kterou musíš podepsat a podobně. takže jako ne Slovák a občan ČR si můžeš bez problému pořídit slovenskou nabídku Skylinku.

  před 23 minutami, Adolf.Shitler napsal:

  U toho Peterky si nejsem až tak jistý, jestli to není spíš naopak nebo nula od nuly.

  Moc pochybuju o tom že Peterka bude nově své programy UPC nabízet nadále zadarmo když z nich nově udělal kromě DVB-T (nikde není jistota že důstanou stále v DVB-T FTA a zdarma) plně placené stanice a nyní po novu od operátorů za ně vybírá peníze.


 7.  

  před 32 minutami, Adolf.Shitler napsal:

  A to by bylo zase řečí, navíc s argumentem (a oprávněným), že dětských programů je v kabelovce celá řada jiných, takže k čemu ještě nějaký slovenský...

   

  Když mohou odvádět poplatky Peterkovi za jeho teleshopingový odpad na Šlágr TV s Šlágr 2 tak proč by nemohli odvádět poplatek za Jojko HD které by rozhodně bylo lepší než ten Peterkův odpad. S tím tvým argumentem že k čemu by byl dětský program jen to že by jsi si měl uvědomit že v České republice je největší národnostní menšina právě slovenská. Tím pádem tu žije aj trvale dost Slováků kteří tu mají aj děcka a tak si myslím že z tohoto důvodu by měll byt u UPC aspoň jeden dětský program ve slovenštině když na druhou stranu je u v čínštině např. CCTV 4.

  Navíc by děcka a to hlavně ty z Čech oproti těm z Moravy a Slezska nebyly tak debilní pokud by aspoň občas slyšeli slovenštinu. Na Moravě a ve Slezsku je slovenština úplně přirozená oproti Čechám. Za chvíli se děcka z Čech budou se Slovákama domlouvat anglicky protože slovenštině již absolutně nerozumí a dokonce se mají problém domluvit aj na s Moravákama na Moravě a to vím z vlastní zkušenosti.

  Nakonec ještě to že za kvalitu si klidně rád připlatím ale na za takové capiny jako za TV8 HD, ABC TV, Mňau TV, Šlágry, rozhodně ne!!! Stejně si k UPC momentálně platím ještě dvakrát slovenský Skylink po 2x 3,99 Eura a po novu to bude 2x 5,80 Euro. V minulosti jsem si platil slovenský freeSAT společně s jedním známým ze Slovenska než ho zrušil a byl jsem nucen se opět vrátit ke Skylinku SK balík Digital.


 8. tak to vypadá ,že už nezačnou vysílat.

   

  To si piš že už vysílání Rebelu 2 neobnoví, údajně už měli delší problémy jak tyty dvě stanice utáhnou a s tou koupí Slušného kanálu měli jen velké oči a nic víc.

  Svedli to nyní na koronavirovou krizi a lepší výmluva nějaká než žádná, tak asi nějak tak. Podobně velké oči měl v minulosti Peterka s jeho stanicemi Písnička pro děti a Country které taky nakonec úplně zabalil.

  V 1. 4. 2020 v 18:16, marmira napsal:

  ABC TV předvolba 135

  TV 8 HD předvolba 138

  Prosím vás, to je nějaké zkušební vysílání nebo to jsou regulérní tv stanice s regulérním programem?? 

  Ano je to regulérní vysílání TV chujovin.

  Slováci na TV 8 HD věští z kříštálové kule a Češi na ABC TV prodávají šmejdy a krámy jako šperky a další capiny!!!


 9. Skylink dnes definitivně vypnul pozici po Rebel 2 a nevím proč to neudělá aj UPC/Vodafone a nezařadí tam už MTV Hits které dle jejich slibu údajně konečně zařadí. Zrovna tak by mohli zařadit aj MTV Music které je již několik roků nazpět aj u feeSATu které bylo před nedávnou koupí M7 (Skylinku) až po zakoupením UPC Vodafonem. Než koupil M7 freeSAT a Vodafone UPC, tak tyto dvě společnosti UPC a freeSAT měli společného majitele. 

   

  Dále zařazují totální chujoviny jako TV8 s ABC TV ale zařadit Trojku od RTVS, Jojko HD se Senzi HD a TV LUX HD které se smí šířit aj v České republice to už ale UPC/ Vodafone za žádnou cenu zařadit jaksi nechce a ohání se tím že by tyto stanice nikdo nesledoval a hlavně že podle nich budou velmi sledované ty stanice co nově zařadily 31. 3. 2020!!!

   

  Dále v nabídce velmi chybí obsahově kvalitní stanice Travel XP HD, Love Nature HD a také možná s velkou pravděpodobností aj dětská stanice Boomerang která sice není lokalizovaná do češtiny ale existuje k ní kromě angličtiny aj polská nebo ruská lokalizace jako u freeSATu.

  Jinak v nabídce freSATu je aj celkem dobrá hudební stanice Mooz Dance HD.


 10. před 7 hodinami, technik napsal:

  @Adolf.Shitler jednoduše pro to, že stream pro satelitní  (i DVBC) distribuci má 38 Mbps a v DVBT může být max 31.5 Mbps.

  Takže jsme se rozhodli využít jako zdroj signálu pro DVBT pozemní distribuci DVBT2 a transcodovat je do formátu mpeg4 /AVC.

  Po ukončení oficiální distribuce SD verzí programů ČT, budou HD programy downscalovány do SD kvality pro následné použití v mpeg2

  Vy jste technik, když tu veřejně obhajujete kurvení kvality obrazu?! Dříve byly u UPC vždy v jednom Muxu DVB-T pouze tři stanice v HD a ne toto co nyní pod Vodafone předvádíte. Prostě toto jsou už ty hajzlovské praktiky Vodafone pod kterým půjde kvalita rapidně dole a vše budete jen kurvit? Nejvyšší čas táhnout od UPC vlastně už Vodafone pryč když si neváží zákazníka.

   

  Na  23 a 24 kanále mělo byt pouze šest stanic České televize a to v každém Muxu pouze třech stanicích jako dlouhodobě v minulosti.

  Pokud míníte v DVB-T šířit stanice které vůbec nejsou v pozemáku jak např. Ocko Black, Mnam TV a podobně tak si laskavě zaktivujte volný kanál 28 mezi DVB-T a začátkem DVB-C na který přesuňte ty SDstanice z 23 kanálu.


 11. "Dokumentární kanál Love Nature HD konečně s českým dabingem,už by nemuselo nic bránit zařazení do programové nabídky."

  Love nature HD jde od samého začátku v češtine, tad se jedná o to že byla konečně přídána čeština aj do internetobvé televize u Skylinku oproti jejich satelitní nabídky.

  Již dávno jsem psal to že by mělo UPC tuto kvalitní stanici také zařadit do nabídky zrovna tak jako TravelXP HD která taktéž v nabídce chybí


 12. před 23 minutami, Adolf.Shitler napsal:

  Reálně se dá očekávat tak zvýšení ceny, hlavně po vypnutí pozemního DVB-T v červnu 2020 (kdy je každému jasné, že divák radši připlatí a kabelovku si nechá, než aby to musel řešit nákupem nějakých set-top-boxů pro T2 a lovením signálu).

  O české  s odpuštěním "komerční sračky nemám absolutně zájem aj kdyby byly v UHD, 4K, 8K a podobně. Kabel si platím kvůli jiným kanálům a tento odpad zásadně nesleduji.Z pozemáku se dá sledovat jedině Česká televize. Osobně bych byl pro zavedení samostatného balíčku pro český komerční odpad z pozemáku abych tyto stanice neměl vůbec nabídce.


 13. Před hodinou, William_ napsal:

  Naopak od února začne vysílat Šlágr 3, což je očekávaný kanál kde se už teď počítá s obrovskou sledovaností, takže se můžeme těšit 🙂

  To opravdu Peterka bude spouštět už třetí Šlágr? 

  A UPC pak tuto p.čovinu určitě hned zařadí a to i když Trojku od RTVS na druhé straně v žádném případě nechtějí!!!


 14. Na webu toto: 

  Čeští operátoři podle očekávání nabízí svým divákům slovenskou Trojku

  Nový veřejnoprávní kanál slovenské veřejnoprávní instituce RTVS je od zahájení svého vysílání k dispozici i českým divákům. Zařadila jej většina operátorů, kteří doposud šířili Jednotku a Dvojku. Pro diváky jde o příjemnou zprávu, jelikož mají k dispozici nový program, který prakticky nevysílá reklamu. Slovenská televize tímto způsobem poskytuje českému publiku víc programů s dramatickým obsahem než Česká televize může poskytnout slovenským divákům.
  ČT exportuje na Slovensko první dva své programy a k tomu přidává ještě zpravodajskou stanici ČT 24. Sportovní kanál ČT sport a dvojici ČT Déčko a ČT art z licenčních důvodů poskytovat nemůže. Naproti tomu slovenská RTVS nemá důvod omezovat dostupnost svého nového třetího programu, jelikož na něm vysílá v podstatě jen vlastní archivní obsah. Ten není nutné v České republice blokovat. RTVS by teoreticky mohla svůj třetí program nabídnout i operátorům v jiných zemích, například v Polsku.
  Trojka bude mít do jisté míry atypickou programovou strukturu, která by se měla projevit právě v nynějším období po 1. lednu 2020. Vysílání budou tvořit dva šestihodinové programové bloky, které se budou jednou denně opakovat.

  V praxi by to mělo vypadat tak, že první premiérový blok se bude vysílat od 6:00 do 12:00. Následovat by měla repríza večerního bloku z předešlého dne, který poběží od 12:00 do 18:00. Po šesté večerní se bude vysílat klíčový primetimový blok a v noci bude následovat repríza pořadů z předchozího rána.
  Dopolední blok by měl být převážně oddechový, hlavní náplní bude vaření nebo hudba, večerní čas vyplní dramatická tvorba případně dokumenty. RTVS připraví i upravené sportovní zpravodajství a bude souběžně vysílat hlavní zpravodajskou relaci na prvním a třetím programu.


 15. před 4 minutami, Ivo Mašek napsal:

  Děkuji. No, i bych si tam něco vybral.

  Faktem je, že placená kabelovka (alespoň v rámci kompletu - tedy úplně všeho - není to zrovna nejlevnější) by měla dávat i to, o co není enormní zájem. V tomto případě by měl být v rozhodování úplně jiný klíč, než v DVB-T, kde je to vlastně zdarma. Od toho to je kabelová placená televize (když se podíváte do zahraničí, tak to jeden zírá, co vše tam je).

  Přesně tak a plný souhlas a v kabelu mají byt aj stanice které má zaplaceno třeba jen jedno procento zákazníku jako podle u méně sledovaného Film Europe a podobně. Pokud vyřadí např. Film Europe tak okamžitě jdu pryč a už ode mne neuvidí ani haléř!!! Vidím že UPC si už.opravdu přestává vážit platícího zákazníka a začínají se asi řídit heslem (Plať, druž hubu a my budeme rozhodovat o nabídce a ne platící zákazník). Zrovna v tomto duchu mě včera vytočila operátorka UPC která to tak přesně naznačila. U UPC jsem dost dlouho a po včerejším telefonátu už opravdu uvažuji o definitivním odchodu. Poslední dobu a to zejména poslední půl rok nazpět se začíná UPC chovat velmi arogantně.


 16. před 3 minutami, Ivo Mašek napsal:

  Mám dotaz: Jaké filmy se tam vysílají, z jakého jsou roku, o čem ty filmy jsou? Já to fakt nevím. Já jenom, že je tu o tom tak zuřivá debata, tak abych byl v obraze.

  Zaujímavé dokumenty, dramatické, hudobné a zábavné programy, publicistika a vzdelávanie - to všetko budete môcť sledovať už dva dni pred najkrajšími sviatkami v roku. 

   budúcnosti sa vysielanie Trojky rozšíri aj o archívnu zahraničnú tvorbu. Programovým základom nového kanálu bude predovšetkým bohatý televízny archív.
  Trojka bude najmä pre divákov starších ako 60 rokov , ale na svoje si prídu aj mladšie ročníky. Vysielanie bude 24-hodinové v dvoch rotáciách. Blok od 6:00 do 12:00 sa bude následne reprízovať od 24:00. Večerný blok od 18:00 do 24:00 uvidia diváci v repríze v nasledujúci deň od 12:00 do 18:00.
  Tvorcovia Trojky vyberali obsah mimoriadne citlivo. Tak, aby bolo čo sledovať nielen ráno, ale aj popoludní a večer. „Celé vysielanie bude odrážať hlavné motto okruhu - S Trojkou nikdy nezostarneš," hovorí televízny programový riaditeľ Marek Ťapák.
  „Trojka bude pohodová, bude reprezentovať to najlepšie, čo vytvorila Československá a neskôr Slovenská televízia," dodáva šéfdramaturgička Trojky Judita Gembická. Chýbať nebude varenie, zábava aj hudba, to všetko predpoludním. Podvečer to bude dráma a dokumentárna tvorba. 

  Vrátia sa legendárne Bratislavské pondelky, utorky budú patriť detektívkam, kriminálnym a špionážnym seriálom. V stredu sa môžu diváci tešiť na Borisa Filana a jeho Liga pasáž . Vo vysielaní Trojky sa objavia tiež Dávne stretnutia na želanie , Chodili sme spolu , Okná vesmíru dokorán či Mojich sedem divov .
  Kopec hudby, zábavy aj návrat hostiteliek večera
  Pamätáte si na Straty a nálezy ? Seriálu, ktorý vyrobila Československá televízia, neskôr Slovenská televízia, budú patriť štvrtky. Piatky budú hudobné! Čaká nás Kaviareň Slávia . V soboty bude Trojka vysielať zábavné programy z archívu.
  Každý deň bude Trojka paralelne vysielať hlavné večerné televízne spravodajstvo a milovníci športu sa môžu pripraviť na skrátené spravodajstvo.
  Diváci sa taktiež môžu pripraviť na hostiteľky večerného bloku . „Oslovili sme dve dámy - Alenu Heribanovú a Soňu Müllerovú, ktoré túto ponuku prijali s nadšením. K niektorým večerným ťažiskovým formátom týždňa si do štúdia pozvú hosťa, ktorý si nielen zaspomína na to, ako sa daný program, film či inscenácia vyrábali, ale priblíži aj morálny odkaz diela, ktoré sa bude vysielať," avizuje Judita Gembická.
  Televízny okruh Trojka bude distribuovaný rovnakými platformami ako ostatné televízne okruhy RTVS.

   


 17. před 38 minutami, Libor napsal:

  Podľa mojich informácií vôbec nebude problém u našej RTVS odsúhlasiť vysielanie u vás ak niekto z operátorov bude mať záujem . Až také zložité to možno nebude.

  Přesně tak jak píšeš aj podle mých informací by nebyl ze strany RTVS odsouhlasit šíření Trojky ze strany RTVS zrovna tak jako tomu je u stanic Jednotka a Dvojka od RTVS.

   

  Ten nejhlavnější problém je na straně UPC Česká republika které jednoznačně nemá zajem tuto stanicí zařadit!!! České UPC již v minulosti opakovaně dokázalo že vše slovenské je pro ně vlastně takový odpad a tím pádem pro diváka v České republice nesledovatelné nebo úplně minimálně.


 18. před 8 hodinami, Marek-26 napsal:

  @notizia To je oficiální vyjádření UPC k danému kanálu. A já se rozhodně nepasuji do role nějakého zástupce či tiskového mluvčího.

  Prosím už konečně o jasnou a přímou odpověď jestli jste zaměstnancem UPC a podobně nebo jen zákazník co pouze jejich placené služby? Nevím z jakého důvodu citujete nějaké oficiálni vyjádření UPC pokud s ním nejste v nějakém pracovním vztahu a podobně, protože to co sděluje UPC si umím přečíst aj sám a nemusíte mě to tlumočit.
  Pokud jste opravdu jen zákazníkem UPC a nic jiného tak se vlastně pasujete do té role nějakého zástupce či tlakového mluvčí a podobně a ne že jak píšete. 

   

  Nezlobte se na mě ale už mě totálně vytáčíte s tím jak až do roztrhání těla obhajujete UPC za to že si umanulo že Trojku od RTVS definitivně nezařadí A navíc to obhajujete totální vaší capinou že to nemá cenu vůbec zařazovat a následně pak vyřadit!!! Pokud o tom nevíte tak TV nabídka od UPC je placená služba oproti DVB-T které je úplně zdarma a tak má být v rastru o co je u zákazníků zájem a ne se ohánět jen sledovaností a podobně. Já jsem vlastně do dnes vůbec nevěděl že například skupina Prima a podobně se dělí s UPC a jinými poskytovateli z jejich čistého přijmu zs reklamu co se šíří na jejich stanicích (v tomto případě těch co byly na Primách) Navíc se jedná o program veřejnoprávní program Slovenska a ne o nějakou prémiovou stanici kde se společnosti odvádí určitý poplatek za každého diváka co má konkrétně tuto stanicí v nabídce. 

  Dokonce ta stejná tvrdohlavost ze strany UPC u stanice TV Noe kterou do dnešního dne nechce překlopit do HD i když provozovatel nabízí HD zdarma zrovna tak jako tu SD verzi.


 19. před 5 hodinami, William_ napsal:

  Miluji řeči typu: "...program asi nebude tak zajímavý"

  Ta stanice ještě ani nezačala a už jí tady odepisujete, jakoby jste už předem věděl čísla sledovanosti.

  Koukám že máte opravdu přehled 👍

  Plný souhlas, už předem něco odsoudit bez toho abych to reálně poznal je opravdu a totálně ubohé!!!  

   

  UPC nemá zajem to zařadit aspoň do regionálních Muxů kde jsou stanice sousedních států jako např. ORF nebo TVP a místní regionálky.

   

  Pod Vodafonem půjde úroveň programé nabídky rapidně dolů a v budoucnu tam zbyde jen komerční odpad když se čím dále vice ohání sledovaností. Nebude to dlouho trvat a vyřadí aj stanice jako Film Europe s tím že jsou málo sledované. Sledovanost je druhořadá když se jedná o placené TV. Nevím jak jiní ale já si rozhodně a v žádném případě neplatím kabel kvůli stanicím typu Nova, Barrandov, Prima, nebo dokonce kvůli teleshopingu Šlágr a nebo kvůli Mňau kde obsah kterého je plný web a plně zdarma!!! U konerčního odpadu je úplně jedno jestli je v SD, HD nebo dokonce v UHD, 4K a podobně.


 20. před 5 hodinami, Marek-26 napsal:

  Zdravím,

  o zařazení se neuvažuje. Jde o výběr z archívu RTVS a hlavně program asi nebude tak zajímavý.

  Dobrý den, to odpovídáte soukromě sám za sebe nebo oficiálně za společnost UPC jako jejich zástupce s jejich prohlášením?

  před 5 hodinami, Marek-26 napsal:

  Zdravím,

  o zařazení se neuvažuje. Jde o výběr z archívu RTVS a hlavně program asi nebude tak zajímavý.

  Tak jako bylo se stanicí TUTY TV kterou jste zařadili okamžitě (ještě asi dva měsíce předem promosmyčka před ostrým spuštěním) s tím že bude vynikající a velmi sledovaná stanice?!


 21. před 56 minutami, becvys napsal:

  Doufám, že další v pořadí nebude Auto Motor Sport channel HD. Někdo to tu zmiňoval. Doufám, že to byla jen kachna .... 😑

  A co jiného se dalo čekat po převzetí společností Vodafone!  

   

  Cena půjde hore a výběr stanic dole, co za něco stojí se bude vyřazovat a hnoj jako "Mňau TV, Šlágry atd. " zůstane!!!

   

  Prostě to půjde totálně do kelu!!!

  Nepřeklopení TV Noe a absolutní nezájem nezařazení Trojky od RTVS aspoň pro diváky na Moravě a ve Slezsku v rámci regionálního Muxu jen pro oblasti jižní Morava + severní Morava a Slezsko kde je terestrický přesah jako u rakouských a polských stanic raději ani nekomentovat!

   

   


 22. před 2 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

  Vzhledem k tomu, že RTVS 3 půjde přijímat z přesahu přeshraničního šíření, tak to bude stejné jako u ORF - není síla, aby zamezila zařazení do kabelu UPC (pokud samozřejmě bude UPC chtít tento program zařadit).

  Se Slovenském ale sousedí pouze Morava se Slezskem a tak Trojka od RTVS by mohla pouze zde a ne nikde jinde v České republice to teda v Čechách. Zrovna tak ORF 1

  před 3 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

  Vzhledem k tomu, že RTVS 3 půjde přijímat z přesahu přeshraničního šíření, tak to bude stejné jako u ORF - není síla, aby zamezila zařazení do kabelu UPC (pokud samozřejmě bude UPC chtít tento program zařadit).

  Se Slovenském ale sousedí pouze Morava se Slezskem a ne Čechy, tak Trojka od RTVS by mohla byt pouze tam a ne nikde jinde v České republice a to teda v těch Čechách. Zrovna tak ORF 1 s ORF 2 je také pouze na jižní Moravě a v jižních Čechách a ne jinde v České republice.


 23. před 6 minutami, Adolf.Shitler napsal:

  Fakt má smysl řešit nějaký SD matlaniny, který jsou dobrý akorát na zkažení zraku? Hmm...

  Tady se ale řeší SD z kabelu DVB-T a ne z klasického DVB-T přes pozemák. Víš kolik lidí má to DVB-T z kabelu jen kvůli základu k další televizi která má jen DVB-T tuner jen s MPEG-2 a nebo Ti co mají od UPC pouze internet bez DVB-C? Někteří mají ještě dnes dokonce televize CRT s obyčejným settoboxem MPEG-2 jako doplněk do jiné místnosti.

   

  Když dojde na věc tak UPC není do dnešní dne schopno do jejich DVB-T dát ČT:D/ČT art s ČT 24 v HD kvalitě i když přitom již asi dva roky Celá Česká republika chytne všechny programy ČT v HD kvalitě přes DVB-T2. Nově je asi týden přes DVB-T2 šířena aj moravská a moravskoslezská verze ČT 1 JM s ČT 1 SM v HD kvalitě. Hlavně se již několikrát UPC na jejich webových stránkách chlubilo tím že zákazníci UPC kvůli novému standartu DVB-T2 nemusí pořizovat nový vhodný přijímač po DVB-T2 aby nepřišly o žádnou stanici z toho DVB-T2.  Opak je je ale pravdou protože zákazník UPC co má jen internet a nebo chce příjem základu z pozemáku na další TV přístroje v domácnosti si stejně musí pořídit ten settobox na DVB-T2 a instalovat anténu na střechu pokud chce mít všechny stanice ČT v HD kvalitě.

  Hlavně že má UPC v tom jejich DVB-T stanice Power TV, Ócko Black, Mňam TV které vůbec v celoplošném DVB-T2 nejsou. Další stanice z jejich DVB-T jako Sport 5, Óčko Expres s Retro Music jsou pouze v RS8 a tyto stanice v pozemáku pravděpodobně úplně skončí po vypnutí této sítě. Óčko ji před delší dobou sdělilo že v pozemáku zůstane pouze Óčko TV s Óčko Star.

   

  Až bude mít UPC v jejich DVB-T úplně všechny stanice ČT v HD kvalitě jako v DVB-T2 tak až potom si může do toho jejich DVB-T zařazovat stanice co nejsou celoplošné nebo jsou jen v Praze a nebo vůbec nejsou v pozemáku jako to Óčko Black s Power TV pokud jim na to ještě zůstane volná kapacita.

  Můj názor je takový že ten kdo chce mít stanice jako to Óčko Black s Power TV a nebo ty co nejsou v dané lokalitě vůbec v pozemáku si má pořídit placené DVB-C!!!

   


 24. před 8 hodinami, technik napsal:

  No ono po 28.11.2019 nepůjde v ČR chytit SD programy ČT bez piktogramu a vlastně po 30.4.2020 nebude nikde vysílat ČT1 Čechy a ČT1 SM a po 31.5.2020 nebude žádný program ČT v SD mpeg2 ...

  Vážený technik kde jste dohledal tu capinu že "po 28.11.2019 nepůjdou v ČR chytit SD programy ČT bez piktogramu"? I kdy jste měl na mysli jen samotné Čechy bez Moravy ze Slezskem, tak je to také blud! Piktogram České televize o vypnutí ČT v dotčené lokalitě je vkládán do SD vysílání v DVB-T jen asi měsíc před samotným vypnutím (tento piktogram je v některých lokalitách i dříve pokud mají stejnou jednofrekvenční sít s vypínaným regionem).

  Navíc dle harmonogramu vypínání bude v Čechách poslední vysílač ČT v SD z DVB-T vypnut až 30. 4. 2020 v Pardubickém kraji z vysílače Pardubice - Krásné (u vysílače Jihlava - Javořice který se vypíná k stejnému datu nevím to jestli šíří jihomoravskou verzi ČT 1 JM z Brna nebo tu českou ČT 1 z Prahy jelikož blízko pomezí Moravy a Čech).

  Poslední vysílače pro severní Moravu a Slezsko s verzí ČT 1 SM z Ostravy se vypínají taktéž ke stejnému datu 30. 4. 2020 jako v Pardubickém kraji v Čechách. Pro celou severní Moravu a Slezsko se tedy úplně všechny vysílače (Hošťálkovice, Hladnov, Lysá hora a Praděd) z tohoto regionu vypínají k úplně stejnému datu oproti jižní Moravě a Čechám.

  Poslední vysílače z celé Moravy (a úplně poslední vysílače ČT v SD z celé České republiky) s verzí ČT 1 JM z Brna se vypínají 31. 5. 2010 na jihovýchodní Moravě ve Zlínském kraji z vysílačů Zlín - Tlustá hora a Valašské Klobúky - Ploštiny.

  PS: To jako míníte tvrdit to že občané ze Zlínského kraje budou dle vás hledět na piktogram od 28. 11. 2019 až do 31. 5. 2020?

×
×
 • Vytvořit...