Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

notizia

Uživatel
 • Počet příspěvků

  171
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli notizia

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Země Moravskoslezská
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  Telefon 30 minut
 • Zařízení od UPC
  Cisco 3208, CA modul
 1. Přesně tak, poslední dobu žádné odpovídajíci zlepšení služeb a to hlavně u TV nabídky. Do dnešní doby absolutní nezájem zařadit konečně Jednotku s Dvojkou v HD což je opravdu ubohé a trapné. Zrovna tak absolutní nezájem zařadit dvojkanál Československo HD/Festival HD a nově dětský kanál RiK. Kanál Kino CS který byl předchůdcem Československa HD byl už od zákazníku požadován několikrát a velmi. Hlavně že chtějí přidávat německý balíček, když na druhé straně si může každý zájemce zajistit hromadu německých stanic za jednorazový poplatek který.nrní opravdu vysoký.
 2. Vážený, píšete o zvýšení 30 Kč a druhé straně od UPC zprávy " Vaše měsíční vyúčtování bude zvýšeno o 54 Kč a změní se i cenové rozložení služeb internetu a digitální televize na vyúčtování. " takže opravdu jen těch 30 Kč??? Mě.osobně stačí max 100 Mb, měl jsem na rok 200 Mb místo 100 Mb a nezjištěn žádný rozdíl ani na PC kde je síťová karta až do 1000 Mb. Na Noteoboku ani přes UTP nemohu využít rychlosti těch 100 Mb. WI-Fi modem mám na 300 Mb a mobil nebo ten notebook stejně není schopen stahovaní přes Wi-Fi sni rychlosti 100 Mb. Je podle tebe normální si brát třeba na letní dovolenou na Kanáry kožichy nebo zimní bundy aby mě tam nemrzl?
 3. Nové stanice

  Máš málo zpráv z Prahy? Rozhodně v prvé řadě pro jižní Moravu vrátit ze strany UPC zrušenou Brno TV (BTV) aspoň v rámci regionálního muxu. Nestačí Ti tam už JHTV a Jihočeská televize a nebylo by na jižní Moravě lepe zařadit TV Beskyd místo těchto televizí z jižních Čech? Kde je ta z minulosti slibovaná olomoucká TV Morava?
 4. Nové stanice

  " S cenou za šíření máš samozřejmě pravdu. To jsem nezmínil a určitě i to hraje svou roli. V kombinaci s obsahem dává přednost Tuty/Mňam před Československem jednoznačně smysl." Pokud míníte zařazovat do nabídky jen kde jakou capinu jen z toho důvodu že ji máte zadarmo nebo za pakatel oproti kvalitě a prémiovému obsahu, tak si následně nemusím platit drahý kabel a mohu klidně přejít k DVB-T kde budu mít tyto stejné capiny úplně zdarma a nemusím je přijímat přes UPC!!! Sledovanosti se má ohánět jen majitel stanice který je závislý od ceny za reklamu. UPC má od zákazníka stejné peníze za nějaký balíček a je jednou jestli je to jeden měsíc méně sledované než další měsíc.
 5. Nové stanice

  Víš vůbec o čem jsem psal, evidentně asi ne a nepochopil jsi to. Jednotka s Dvojkou už měla být dávno v HD a to již minimálně od ledna když byla odpojena Markíza, Jojka, Pluska, Fun1, Universal, NGC, jeden program z Asia balíčku a jiné stanice kde vznikla volná kapacita bez jakékoliv náhrady a kde následně vznikly jen další rezervy. Od samého začátku roku 2017 se UPC jen vymlouvá na to že není volná kapacita pro Jednotku s Dvojkou v HD, když opak je pravdou a touto lží může tak leda oblbovat někoho kdo tomu absolutně nerozumí. Jinak Československo HD ms úplně jinou programovou náplň než CS film nebo než ten Kino Svět. Československo má CS dokumenty z bývalého Doku CS které nikde jinde nenajdeš a CS filmy z bývalého Kina CS většinou od sedmdesátych let které nenajdeš na CS filmu (zde většinou ČB filmy do sedmdesatých let) nebo někde jinde. Film Festival který vysílá po skončení Československa HD zase festivalové filmy které zase nikde jinde. Dále nevidím jediný důvod k tomu aby UPC vyřadila Viasat Nature a Sundance na Slovensku a nerozšírila ho konečně i do České republiky
 6. Nové stanice

  Přesně tak kanál Sundance channel a Viasat Nature měl zůstat v nabídce a nově měl být konečne zařazen aj v České republice. Dále kdy bude konečně zařazen žádaný kanál Československo HD (žádán již v minulosti kdy to bylo ještě Kino CS) a Film festival když na druhé straně může být okamžitě zařazena kdejaká předem neověřená capina jako např. Mňam TV, TUTY TV a podobně když není ještě známá úroveň stanice. Kde je např. Brno TV u které bylo slíbeno opětovné zařazení? Dále kdy budene konečně zařazena Jednotka s Dvojkou v HD versus ke všem stanicím ČT na Slovensku v HD krom ČT Sport skrz autorské práva. Neustále jen výmluvy že není na něnmísto a přitom byla vyřazena Markíza, Jojka, Pluska jako také minulosti Universal, NGC v SD + další kanály bez náhrady a podobně. Dále mohou být okamžitě vyřazeny v SD kromě HBO a Cinemaxů dále i stanice Animal Planet, Spektrum, History, Eurosport 1+2, Nova Sport 1 a Sport 1+2. Dále jsou ještě volné kanály 28, 29 a 60 a připadaly by v úvahu i kanály 61 až 69.
 7. BARRANDOV TV

  Barrandov Family je určen pro Slovensko a ne pro Českou republiku, tak bych ho neřešil. Tím Barrandovem Family jen zaplácli díru po skončeném Barrandov Muzika a jsou na něm jen slovenské reklamy co vím.
 8. Nové stanice

  Já mám polské programy a kde jsi na to došel? Mám jen rakouské pretože jsem z jižní Moravy a ty zase německé pretože jsi ze severních Čech což je logické. Jsou to příhraniční kanály sousedních zemí a tím pádem není legální je šířit po celé České republice ale jen na dané lokalitě. Dokonce ani ty FTA stanice ze satelitu si nemůže jakýkoliv operátor bez svolení majitele jak ho napadne. Už nejsme za,socialismu kde se nedodržovali autorské pravá a kradli se např. zahraniční písničky aby se následne otextovali v češtině jak koho napadlo. V dnešní dobe by si to už nikdo nedovolil a pěkně by pohořel.
 9. Nové stanice

  Pochybuji že v tom německém balíčku budou německé komerční stanice v HD, když nejdou ani na Slovensku. Co je přednější v HD, Jednotka s Dvojkou atd. a nebo německý komerční odpad, když bohatě stačí ten český. ORF 1 s ORF 2 je pouze pro jižní Moravu + jižní Čechy a ne pro Teplice a zbytek Čech, zrovna tak jak pro severní Moravu ze Slezské kde jsou zase polské stanice.
 10. Nové stanice

  Pro mě jsou rozhodující když UPC přidává kódované a placené stanice které tam ještě pořád chybí a až potom může zařazovat ze satelitu ty FTA jako jsou TA3 HD, 213 HD a podobně. Dnes koupím satelit za FTA stanice za pár korun a tam je např. tolik německých programů až mě z toho bude špatně a tak nevidím jediný důvod z zavádění německého balíčku. I nyní se dají dle diskuzí německé programy přijímat přes anténu až v Praze. Kdy konečně zařadí Československo HD s Festival HD a nevím z jakého důvodu na Slovensku vyřadili Sundance HD s Viasat Nature místo toho aby to konečně zařadili i v České republice.
 11. Nové stanice

  Protože Češi z Čech jen upřednostňuji Němce a jsou z nich úplně ujetí. Pokud UPC opravdu zavede německý balíček na úkor RTVS v HD nebo stávajícího SD, stanic jako např. Československo HD, Festival HD, Viasat Nature nebo případně i Sundance, tak asi budu uvažovat o odchodu. Na okamžité zařazovaní kdejaké nové capiny jako Mňau TV, Mudr TV atd. nebo neověřených nových stanic jako TUTY TV, WAR atd. Nejsem opravdu zvedavý, když na druhé straně absolutně odmítají zařadit např. žádané Československo HD s Festival HD a neustále se jen vymlouvají na sledovanost a podobně. Pořád ohledně toho nemeckého balíčku se ohánějí Slovensko ale tam mají i maďarský balíček a pokud chtějí opravdu zařadit ten německý balíček, tak v tom případě i polský aby to odpovídalo slovenské nabídce.
 12. Nové stanice

  DocuBox HD může být kvalitní přírodopisný a dokumentární kanál ale pokud není češtině nebo aspoň v polštině tak nemá co dělat v České republice nebo na Slovensku. Kdyby raději zařadili i Viasat Nature, který i když je v SD tak vysílá 24 hodin o přírodě na rozdíl od Viasat Nature HD a s úplně jinou programovou skladbou. Čekal jsem že i v České republice zařadí filmový kanál Sundance kde jsou festivalové filmy a u kterého je možnost volby polštiny jako tomu bylo donedávna na Slovensku. Zrovna, tak byl na Slovensku i ten Viasat Nature SD který byl také nedávno vyřazen v rámci sjednocování nabídky pro území bývalého Československa. Tímto sjednocování prišlo Slovensko o dva zajímavé janský a místo toho zařazeny capiny jako Mňau TV a podobně. Kdy už konečně zařadí dvojstanici Československo HD/Festival HD kde jsou staré československé dokumenty a filmy které jsou úplně jiné než na CS filmu a po 22 hodině jsou na Festivalu HD vítězné festivalové filmy a to i jiné než evropské. Také by mohl být v České republice zařazen dětský kanál RiK TV ve slovenštině vzhledem k tomu kolik žije v České republice Slováků kteří tu mají i děti. Dále také není špatný dokumentární kanál DOQ, který má majitel UPC zařazen ve své satelitní nabídce. Z hudebních by mohl být v České republice zařazen i kanál Senzi TV který by měl hlavně na Moravě a ve Slezsku dobrou sledovanost .
 13. Jedou někomu na přijímači Technisat DigiCorder HD K2 u stanice Film Europe HD DVB titulky?
 14. Nové stanice

  Dobře, každý může přehlédnout. "Myslim si, ze nejvetsi problem v tom byl ten, ze ty slovaky sirili po cele republice. Kdyby to nechali pouze tam, kde je preshranicni prijem, (mozna) by jsme je meli dodnes. Nemecke, polske kanaly taky siri pouze tam, kde chytat jdou." S tímto plně souhlasím, toto jsem také vždy říkal. V tomto byl opravdu největší problém a slovenským soukromým TV došla nad tímto stavem trpělivost kdy se to šírilo po celé České republice. Slovenské soukromé TV se opravdu měli šířit jen v regionálních muxech pro jižní Moravu společně pro severní Moravu a Slezsko. Já bych také uvítal polské stanice. V analogu jsem běžně přijímsl TVP 1 z Katowic na osmém kanále i u nás ve Zlíně.
 15. Nové stanice

  A od kdy je Zlín v Čechách?! Nevím jak u tebe ale podle mě je Zlín na Moravě a vždy byl, zrovna tak je Ostrava na Moravě a současně ve Slezsku. Opravdu tu mám přeshraniční príjem RTVS zrovna tak jak je tomu v Ostravě vedle příjmu z Polska. Ty máš v Ostravě přeshraniční příjem z Německa?! Jestli o tom nevíš tak české UPC bude spouštět celorepublikový a ne jen oblastní balíček německých stanic.
×