Přejít na obsah

notizia

Uživatel
 • Počet příspěvků

  208
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  3

notizia last won the day on 3. prosince 2018

notizia had the most liked content!

O uživateli notizia

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Země Moravskoslezská
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  Telefon 30 minut
 • Zařízení od UPC
  Cisco 3208, CA modul

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. notizia

  Nové stanice

  Jack_6428 @ Dožadovat se zařazení stanic které jsou na SATu FTA a úplně zdarma oproti jiných stanic které jsou zakódované a placené je nějak mimo mé chápání. Není lepší do nabídky raději zařadit ty placené stanice než ty co jsou úplně zdarma a může je mít kdokoliv?
 2. Seznam TV HD není na 778 MHz 6900 kb/s 64 QAM ale na 626 MHz 6900 kb/s 256 QAM.
 3. notizia

  Nové stanice

  Asi konečně z trhu stáhne stanice Mňau TV viz.: RRTV se seznámila s oznámením Prague Digital TV, s. r. o. o zúžení programové nabídky o český televizní program Mňau TV.
 4. notizia

  Nové stanice

  Dobre a v pohode, nechcel som Ti vôbec niečo vyčítať, iba som sa chcel povedať to, že Češi z Čiech asi uprednostňujú skôr ty nemecké stanice ako ty slovenské než opačne Moravania a Slezania z východnej časti Českej republiky teda z Moravy a Sliezska. Inak ta Jednotka a Dvojka v HD kvalite je v českom UPC iba niečo cez polroka nazad a to asi od konca februára nebo začiatku marca tohto roku. Osobne si myslím že máte v káblovke menej volného miesta ako v Českej republike lebo sa u vás používa k prenosu iné pásmo, navyše dost miesta zaberá nemecký a maďarský baliček kde naozaj veľa staníc. Inak máš pravdu v tom že je naozaj niekoľko somarin ako napr. české MTV s Mňau TV, ktoré by tam vôbec nechýbali. PS: Inak sa vopred ospravedlňujem za prípadne chyby u môjho pokusu Ti odpísať po slovensky.
 5. notizia

  Nové stanice

  Pre Libor: Nezlob se na mě ale když může mít slovenské UPC Lux HD aj s Noe zrovna jako Senzi společne se Šlágr tak snad může mít české UPC aspoň ten RiK se Senzi nebo podle tebe ne? A k tomu RiK HD to, že v České republice je velká slovenská menšina a na druhé straně nemá české UPC ani jeden dětský kanál "vo slovenčine" ale hlavně že má v čínštině CCT4 které je určitě velmi sledované. České UPC má ve slovenštině jen Jednotku, Dvojku s TA3 která byla ze strany Čechů aj na delší dobu vyřazena. Také jak strašně dlouho trvalo to než Češi překlopili stanice RTVS z SD do HD a přitom Slováci překlopili ČT D/ ČT art s ČT 24 do HD jen několik dní po spuštění ze strany České televize. Na druhé straně je pro diváky z Moravy a Slezska (hlavně z té východní části) více přijatelné to Senzi než Šlágr, kvůli tomu že moravská muzika má blíže k té slovenské než k té české. Na závěr ještě k tomu Československu HD to že jsem již přestal věřit tomu že ho někdy u UPC dožiju a je tam teprve jen něco přes měsíc.
 6. notizia

  Nové stanice

  Dobrý den, např stanice Docubox HD a Fightbox HD. Nově je v UPC u Fast and Fun HD aj ruština.
 7. notizia

  Nové stanice

  Až na to že podle dokumentů UPC SK je stanice duck TV HD již velmi dávno v nabídce. Jinak."Od zajtrajšieho dňa bude ponuka bohatšia o nové kanály. Spoločnosť UPC oznámila, že v utorok rozšíri ponuku o tri kanály vo vysokom rozlíšení. Stanú sa aj súčasťou mobilnej televízie Horizon Go. Úplnou novinkou na trhu bude zaradenie dokumentárno-športovej stanice Adventure HD, z portfólia poľského vysielateľa Michał Winnicki Entertainment. Lokalizovaná je do českého jazyka. Firma u nás pritom prevádzkuje hudobnú Power TV HD. Zaradená bude do balíkov Komfort, Komplet, Darwin, Sport a Plus. Viaceré idú do HD Okrem toho sa ponuka rozšíri o detský kanál duck TV HD pre najmenších divákov. V balíkoch Komfort, Komplet a Kids nahradí SD verziu. K rovnakej zmene príde aj pri hudobnej stanici Senzi, ktorá bude dostupná iba v HD rozlíšení. Po pridaní troch nových HD kanálov bude UPC ponúkať 77 staníc vo vysokom rozlíšení." Pokud UPC ČR nezařadí Adventure HD, tak začíná pomalu a jistě zaostávat. UPC SK mal úplně všechny české základní stanice kromě stanic Novy a ČT sport s Prima. Na druhé straně české nemá do dnešního dne ani slovenský RiK HD, Senzi (nově aj v HD) s TV Lux HD a hlavně že pořád řeší zaraženi balíčku německých stanic.
 8. notizia

  Nové stanice

  Nezlob se na mě ale řešíš vlastně capiny. Není např. lepší řešit to, že u stanic které nemají CZ nebo SK lokalizaci je pouze anglická audio stopa i když k ní na satelitu existuje kromě ní navíc i ruská a polská?
 9. notizia

  Nové stanice

  No vy sám taky nyní pěkně perlite na parabola.cz, jaký hopkal taký potkal.
 10. notizia

  Nové stanice

  Athlon : Senzi TV je slovenská hudební stanice která je již dlouho na trhu. Když jsem již před rokem žádal UPC ČR o zařazení tak došla zamítavá odpověď stejně jako u RiK TV HD i když tyto stanice jsou v nabídce slovenského UPC. PS: Satelitní operátor Skylink má obě tyto stanice již delší dobu ve své nabídce pro ČR i když ze slovenských stanic nešíří pro ČR TV JOJ, Joj Plus, Wau, TV Markíza, Doma a Dajto.
 11. notizia

  Nové stanice

  "William_ Řekl bych že tak 199 Kč/měsíčně" Je mě to úplně jedno i kdyby třeba stál dvakrát tolik. Když budu chtít německé stanice tak se dá pořídit ke kabelku kvůli těmto stanicím celý satelitní komplet do 1.000 Kč a desítky DE stanic budou následně i jakýkoliv dalších měsíční poplatků. Já bych ho nechtěl ani zadarmo a když tak u jedině zájem o polské stanice místo těch německých. Když německý balíček jako na Slovensku, tak by mohl být v České republice i polský balíček versus Slovensko kde je i Maďarský. Na Slovensku je v 17 maďarských stanic a v německém je 11 německých. Potom se není čemu divit že současně neni asi volná kapacita na nové HD stanice. Davide, velmi děkuji za to, že UPC konečně zařadilo dvoustanici Českoslovenko/Festival a už jsem myslel že se jí nikdy nedočkáme. Jen doufám že nově bude zařazena stanice B2Can která nahradí od 17.11. stanici Festival a která bude vysílat v režimu 24 hodin a ne jen v nočních hodinách po skončení Československa. Ještě konečně zařadit k větší spokojenosti obsahově kvalitní Viasat Nature SD s režimem 24 hodin a dětský RiK HD. Případně např. i stanice DoQ, MTV Music, MTV Hits a Mooz Dance HD které současný majitel kabelu UPC šiří v satelitním UPC - freeSATu. Zajímavý je tam i festivalový kanál Sundance TV HD s ENG a PL audio.
 12. notizia

  Nové stanice

  Vážený spravedlivý uvědom si laskavě si laskavě to že poslední dobu UPC čím dále vice s velkou oblibou zařazuje kdejakou novou blbost bez oveřeného obsahu s tim jestli to na nějaké obsahové úrovni . Podle tebe když budou mít jiní konkurenční provideři z 99% jen samý nesledovatelný odpad, tak to musí být stejné i u UPC?! Až UPC konečně zařadí ty stanice po kterých tu zákazníci již několik marně volají, tak mě bude následně úplně jedno jestli tam bude takový odpad na úkor něčeho dlouhodobě žadáného a to ze strany více zákazníku. Pokud bych se spokojil jen s odpadem bez jakékoliv úrovně tak by bohatě postačilo to české DVB-T v kterém má nějakou úroveň pouze Česká televize a ne ten český komerční nesledovatelný odpad. PS: Co si tak laskavě zjistit kteří konkurenční provideři mají např. to Českoslovesko/Film Festival HD s tím Viasat Nature SD vedle toto Viasat HD. Plný souhlas s tebou a poslední dobu je ho bohužel čím dále více na úkor obsahové kvality.
 13. notizia

  Nové stanice

  Doufám že tento hnůj UPC nezařadí, když do dnešního dne není ještě ani Československo HD/Film Festival HD s Viasat Nature SD s nonstop verzí a jiným obsahem než Viasat Nature/History HD. Na Mňau, Hobby a podobně capiny nejsem opravdu zvědavý a kvůli tomu jsem si UPC opravdu nepořizoval!!! Zajímalo by mě jestli ta TV Praha v pražském DVB-T byla přidána k Polar TV, TV Slovácko s ZAK a nebo jestli nahradila jednu z těchto regionálek?
 14. notizia

  Nové stanice

  Vážený pane rypáku právě že ta RTM+ je ta nově zařazovaná nová stanice která má být nově i jiné nabídce než ten vámi zmiňovaný Horizon Go a tím pádem na to vlákno určené k diskuzi o zařazování nových stanic opravdu patří a ne že ne. Co teda podle vás teda znamenají tyto dvě následující vyjádření pana Jaroslava Kolára "Vybrané seriály televize Nova budou moci sledovat zákazníci největšího kabelového operátora na trhu, společnosti UPC Česká republika, s předstihem. Portálu .......... to potvrdil mluvčí firmy Jaroslav Kolár. Základní nabídku Start operátor postupně více zaměří i na regiony a přidává sem programy Praha TV a RTM+." Takže tímto prosím aby jste tu ostatní přestal bezdůvodně osočovat a napadat s následným nucením vašich názorů a pravdy. Co se raději uklidnit aby Vám třeba nepraskla cévka a podobně. Opravdu nesnáší ty co ostatní přesvědčují o tom že černá je bílá a že koule je hranatá!
 15. notizia

  Nové stanice

  A z jakého důvodu jsem si pomýlil tému vlákna?
×