Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   12/31/16

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

notizia

Uživatel
 • Počet příspěvků

  185
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli notizia

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Země Moravskoslezská
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  Telefon 30 minut
 • Zařízení od UPC
  Cisco 3208, CA modul
 1. Nové stanice

  " Stačí se podívat na nedávné sliby ohledně německého balíčku. Ten se slibuje už rok, kdy došlo ke sloučení UPC CZ a SK. Napřed dokonce prázdnin loňského roku, pak podzim, poté do konce ledna, další posun na přelom března/dubna a dle posledních zpráv konec léta, takže září, pokud se tak stane. " To je opravdu tak velký problém si ke kabelu kvůli německým FTA stanicím pořídit ještě nejlevnější satelit a mít tak spoustu těchto stanic z Německa? Tak si kvůli těmto FTA stanicím pořídit pořiďte ještě nejlevnější satelit a nevidím jediný důvod aby UPC za tyto stanice platila, když je může mít kdokoliv bez pravidelných měsíčních poplatků.
 2. Nové stanice

  Tak jak ty vaše otřesné názory? Divejte se na Mňau!
 3. Nové stanice

  " No, s tím bych asi tak brzo nepočítal...dle mého jsou v nabídce totální stupidity, jako Mňau, Šlágr, TV Noe, ... já bych je vyřadil ze základní nabídky a dal je do nějakého balíčku, kdo chce, zaplatí. " Vidím že je tu někdo totálně zakomplexovaný a zaujatý s předsudky když tu může napsat to že TV Noe je dle něho "totální stupidita"? V tom případě je dle tebe vlastně totální stupidita i regionální televize cz, regiony+, UPC show HD, Fashion TV HD, JHTV, Jihočeská televize, 9x zpravodajské stanice v angličtině a podobně Sledoval jsi vůbec někdy tu stanici TV Noe a víš co jsou tam za pořady. Za další tato stanice není placená ale žije z darů.
 4. Nové stanice

  Pokud nejsem po 18 hodině v práci, tak se dívám každý den na regionální vysílání ČT z Brna nebo případně i z Ostravy přes vlastní anténu k UPC. Techniku díval jsem se standartně na ČT 1 HD přes DVB-C a ne přes DVB-T. Když se na ČT 1 HD přes DVB-C objevili Pražáci, tak jsem přepínal v DVB-C na SD verzi ČT 1 kterou mám úplně na konci seznamu a následně jsem to zkoušel i přes DVB-T, když je tam od dnešního dne nově ČT 1 JM HD společně s ČT 1 JM v SD místo původní ČT 1 HD s ČT 1. Nezlobte se na mě ale snad mám nárok vidět za celých den aspoň ubohých 25 minut regionálního vysílání z Brna pro Jihomoravský a Zlínský kraj, když jsem Moravák a celý svůj život žiji na Zlínsku a ne v Praze nebo v Čechách. Upírá snad někdo vám Čechům z Čech někdo z Moravy nebo ze Slezska regionální vysílání pro území celých Čech která je šířeno společně na ČT 24 s ČT 1? Vám osobně vy se třeba líbilo to kdyby se v hlavních celostátních zprávách pro celou republiku řešilo to, že třeba Hodoníně se zbortil most přes Moravu a není se možno dostat na opačnou stranu do Holíče na Slovensku jako se opačně a ustavičně v hlavních zprávách řešila uplavaná lávka přes Vltavu a to opravdu nadstandartně. Já jsem zapomněl to že koncesionářské poplatky České televizi platí pouze Češi z Čech bez Moraváků se Slezany z Moravy a ze Slezska. Pokud by se na ČT 24 nebo ČT 1 v Čechách od 18 do 18:25 hodin vysílalo regionální vysílání z Brna nebo z Ostravy místo správného z Prahy, tak by se to Čechům z Čech určitě také nelíbilo a byla by následně velká odezva! Vážený pane Masku v prvé řadě se uklidněte vy sám když vám osobně praská cévka z toho že jste měl někde v Čechách u německých hranic soukromou brněnskou stanici na kterou nikdo s nožem na krku nenutil se dívat když na,druhou stanu vy své regionální vysílání České televize v HD máte moznost sledovat úplně vždy. Hlavně že vy sám nebo vy Češi nejste nacionalisti, když bězně tvrdíte že Brno je v Čechách nebo že je české zrovna tak jak podle vás Čechů jsou všichni občané České republiky automaticky jen Češi a nic jiného i když to může být mimo Moraváků nebo Slezanů klidně i Vietnamec, Slovák, Ukrajinec atd. a má jen občanství ČR a pritom to není vůbec Čech.
 5. Nové stanice

  Přesně tak, Češi se opět roztahují na Moravě a ve Slezsku. U nás na jihovýchodní Moravě jsou HD verze ČT v DVB-T aj v DVB-C nově české a ne moravské z Brna! Tak nyní jsou nově pouze SD verze ČT 1 v DVB-T i DVB-C moravské nebo moravskoslezské jak správně mají být dle příslušnosti k Brnu nebo Ostravě.
 6. Nové stanice

  Já mám také více jak jeden CA modul ale chodím např. běžně ladit televize a podobně jiným.
 7. Nové stanice

  A ty sám snad nemáš tři CA moduly? I když mám CA modul, tak mohu mít pro dítě klidně jen DVB-T a to nemůže mít ČT D v HD? Jinak jsou i jiní zákazníci co mají pro další TV jen to DVB-T a nebo pro ty co mají od UPC jen internet.
 8. Nové stanice

  Protože bez aktivování jediného volného kanálu 28 v současném DVB-T již na další HD kanál v slušné kvalitě není místo. UPC show HD jako reklamní kanál bych okamžitě nahradil ČT D/ČT art a určitě má tato stanice větší prioritu než zprávy na ČT 24 co tam melou celý den stále dokola. V nočním vysílání je tam celou noc jen jedno dvacetiminutové regionálni vysíláni z Prahy, Brna a Ostravy stále dokola v nekonečných reprízách.
 9. EPG

  EPG je na Prima KRIMI nyní funkční.
 10. Nové stanice

  Aktuální změny v DVB-T od UPC. 1. Konečně zaraženy moravskoslezské verze ČT 1 u SD a HD verze místo té české 2. Změna stanice Mňau TV na Seznam TV 3. Na nové pozici Prima KRIMI 4. Šlágr 2 na nové pozici a návrat UPC Show HD na původní pozici kde byl místo něj na chvíli Šlágr 2. Ještě by bylo vhodné zařadit v HD i dvojstanici ČT D/ČT art místo reklamní HD stanice UPC show HD, když je nově ČT kompletně HD v DVB-T2 už vlastně celoplošně a volně. Zpravodajská ČT 24 může být klidně jen v SD verzi i když je nově i HD verze s celoplošným pokrytím.
 11. Nové stanice

  Vietnamský mezinárodní informační a zábavní kanál VTV4 provedl významné změny v distribuci svého programu. K 1.4.2018 ukončil provozovatel stanice distribuci programu po celém světě s výjimkou vietnamské družice Vinasat 1 na pozici 132°E. Diváci v zahraničí mohou nyní sledovat programy VTV4 prostřednictvím online aplikace.
 12. Ceskoslovensko HD

  Hlavně že chcete přidávat německý balíček s komerčním a obdobným odpadem jako na českých stanicích Novy, Primy, Barrandova a podobně!!! Česká republika je podle UPC další spolkovou zemí NSR, že německé stanice kterých je na satelitu mnoho a to úplně zdarma mají přednost před žádanými placenými kanály v češtině nebo slovenštině a které má na druhé straně bězně skoro každá kabelová nebo IPTV televize???!!! UPC Česká republika není schopna zařadit např. ani stanici RiK HD která je na UPC Slovensko a pritom na druhé straně jen plno řečí o sjednocováni placené nabídky pro CS trh kromě základních tzv. pozemních CZ a SK stanic. Asi je nejvyšší čas po dlouhém placení kabelu UPC s nemalou částkou přejít ke konkurenci, když je pro UPC prioritou zařazovat německý FTA odpad na úkor placených stanic v češtině nebo slovenštině!!!
 13. Nové stanice

  Toto opravdu ne ale konečně by UPC už mělo přidat dvojstanici Českoslovenko HD/Festival HD, Viasat nature SD které je programově úplně odlišné od dvojstanice Viasat Nature HD/History HD s MTV Music a MTV Hits jako mají skoro všichni operátoři. Dále třeba Boomerang, Sundance HD a DOQ, když je majitel kabelové televize šíří přes svou satelitní službu freeSAT. Dále když pořád kabel UPC mluví o sjednocování nabídky v ČR a SR, tak by měly být v ČR přidány stanice Senzi, RiK HD a překlopit Duck TV do HD jako na Slovensku. Co je přednější tyto placené stanice stanice nebo balíček německých volných stanic kterých na satelitu hromada a to ještě FTA a úplně zdarma bez jakýkoliv dalších měsíčních jen za cenu jednorazového pořízení satelitního prijímače. Pokud chtějí v České republice zavádět německý balíček se stanicemi za které budou platit Němcům, tak ať přidají i polský balíček jako alternativu k maďarskému na Slovensku.
 14. Přesně tak, poslední dobu žádné odpovídajíci zlepšení služeb a to hlavně u TV nabídky. Do dnešní doby absolutní nezájem zařadit konečně Jednotku s Dvojkou v HD což je opravdu ubohé a trapné. Zrovna tak absolutní nezájem zařadit dvojkanál Československo HD/Festival HD a nově dětský kanál RiK. Kanál Kino CS který byl předchůdcem Československa HD byl už od zákazníku požadován několikrát a velmi. Hlavně že chtějí přidávat německý balíček, když na druhé straně si může každý zájemce zajistit hromadu německých stanic za jednorazový poplatek který.nrní opravdu vysoký.
 15. Vážený, píšete o zvýšení 30 Kč a druhé straně od UPC zprávy " Vaše měsíční vyúčtování bude zvýšeno o 54 Kč a změní se i cenové rozložení služeb internetu a digitální televize na vyúčtování. " takže opravdu jen těch 30 Kč??? Mě.osobně stačí max 100 Mb, měl jsem na rok 200 Mb místo 100 Mb a nezjištěn žádný rozdíl ani na PC kde je síťová karta až do 1000 Mb. Na Noteoboku ani přes UTP nemohu využít rychlosti těch 100 Mb. WI-Fi modem mám na 300 Mb a mobil nebo ten notebook stejně není schopen stahovaní přes Wi-Fi sni rychlosti 100 Mb. Je podle tebe normální si brát třeba na letní dovolenou na Kanáry kožichy nebo zimní bundy aby mě tam nemrzl?
×