Přejít na obsah

notizia

Uživatel
 • Počet příspěvků

  188
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli notizia

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Země Moravskoslezská
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  Telefon 30 minut
 • Zařízení od UPC
  Cisco 3208, CA modul

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. notizia

  Nové stanice

  Davide také se připojuji k výzvě odhleně seznamu stanic které by nově uvítal Jiří - @sikorajiri25@gmail.com . Plně se ztotožňuji s návrhem Jiřího Také mě mi chybí hlavně Československo HD/Festival HD (tato stanice již velmi dlouho), travelxp HD, Epic Drama HD. Dále bych také do skupiny obsahově kvalitních stanic od Viasatu zařadil i Viasat Nature v SD protože jsou tam úplně jiné pořady než na dvojstanici Viasat HD kde je Nature navíc šířen jen do 18 hodiny a ne nonstop jako ten Viasat Nature SD. Dále by nebylo špatné zařadit i dokumentární stanici DOQ kterou šíří váš současný majitel přes satelitní televizi freeSAT. Dále není špatná stanice Sundance HD v ENG která i když není v CZ lokaci tak je u ní možnost volby polštiny zrovna tak jako u dětské stanice Boomerang kde sice také není CZ ale jen ta ENG s PL. To Power TV bych stejně jako Jiří také bral spíše jen jako jakési doplnění a míso něj raději zařadit hudební stanice MTV Hits s Mooz Dance HD které jsou rovněž u freeSATu a tedy vlastně u současného majitele UPC. To TA3 HD by bylo možná dobré ale za každou cenu nemusí být zpravodajské stanice v HD kvatitě kde jde především o informační obsah stanice a ne o to jestli uvidím to že má nějaká moderátor bradavici nebo chlup na saku a podobně. Podle mě HD vysílání má velký význam u přírodopisných, filmových kanálech se sportovními a podobně a ne u těch zpravodajských kde to není až tak důležité. Ještě by nebylo špatné díky velké slovenské národnostní menšině včeské republice zařadit aspoň jeden dětský kanál ve "slovenčine" a to ten RiK který je i ve slovenském UPC a evidentně majitej skupiny JOJ nemá žádný problém s šířením této jeho plně placené stanice v ČR oproti jeho stanic TV JOJ, Joj Plus a WAU. Osobně si myslím že např. to E! Entertainment v kabelu od UPC vůbec nechybí protože je obyčejná bulvární stanice a mě osobně nezajímá kdo s kým co má nebo kdo s odpuštění ožral do němoty a podobně. Navíc na váš návrh s překlopením stanic TV Paprika, Mňam, Crime & Investigation, TLC, CNN, BBC, CNBC, France24, DW, TA3 a VH1 mám úplně jiný postoj. Jinak k vašemu "Myslím, že UPC stále čeká jak si stanice u nás povedou a zvažuje, zda se jim zařazení vyplatí."následující. V tom případě mě prosím vysvětlete jak je možné že UPC zařadilo okamžitě po vzniku např. stanice TUTY TV a WAR TV i když sám píšete že UPC před zařazením něčeho nového do nabídky stále čeká s tím zda se těmto novým stanicím u nás povede dobře a jejich zařazení se vyplatí.
 2. notizia

  Skylink - programy na Slovensku

  Davide, přesně tak a souhlasím s vámi ale na druhou stranu by nebylo vůbec pirátské pokud by jste stanice Jojky nabízeli jen v moravských a slezských příhraničních oblastech se Slovenskem jako např. Hodonín, Uherské Hradiště, Zlín, Ostrava a podobně jen v rámci tzv. regionálního muxu na základě přirozeného terestrického přesahu sousedního statu jako je tomu nyní v nabídce pro Moravu ze Slezskem u rakouských stanic, polských a regionálních jako např. TV Slovácko, TV Brno 1, TV Beskyd a TV Polar. Určitě by to šlo právně ošetřit, následně technicky zajistit ale musel by být z vaší strany zajem to tam řešit. Kabel z Hodonína si nedotáhnu do Prahy oproti satelitnímu signálu, který je dostupný po celé České republice.
 3. notizia

  Skylink - programy na Slovensku

  Je to ze strany Skylinku jednoznačně pirátská akce a nic jiného a to s jediným cílem ojebat zákazníka a pěkně se na něm napakovat. Ano "p.Glisník se odvolává na evropské právo, kdy není možné divákovi zakázat, aby si koupil programovou službu v jiném státě a využíval ji pro svou potřebu" ale následně se chová Skylink protiprávně protože je úplně něco jiného si pořídit jen tzv. slovenskou kartu se slovenskou programovou nabídkou a používat ji na území jiného státu pro svou potřebu než na území Slovenska než to co nyní dělá Skylink tím že nelegálně umožnuje doplatit slovenskou programovou nabídku jen pro slovenské karty aj na tu českou a tím pádem pak provozovatel nabízí na české kartě nelegálně stsnice cizího státu. Pokud si pořídím kartu rakouskou nebo slovenskou kartu a budu ji používat sám za sebe tak je to úplně něco jiného než to co nyní předvádí Skylink!!!
 4. notizia

  Nové stanice

  " Stačí se podívat na nedávné sliby ohledně německého balíčku. Ten se slibuje už rok, kdy došlo ke sloučení UPC CZ a SK. Napřed dokonce prázdnin loňského roku, pak podzim, poté do konce ledna, další posun na přelom března/dubna a dle posledních zpráv konec léta, takže září, pokud se tak stane. " To je opravdu tak velký problém si ke kabelu kvůli německým FTA stanicím pořídit ještě nejlevnější satelit a mít tak spoustu těchto stanic z Německa? Tak si kvůli těmto FTA stanicím pořídit pořiďte ještě nejlevnější satelit a nevidím jediný důvod aby UPC za tyto stanice platila, když je může mít kdokoliv bez pravidelných měsíčních poplatků.
 5. notizia

  Nové stanice

  Tak jak ty vaše otřesné názory? Divejte se na Mňau!
 6. notizia

  Nové stanice

  " No, s tím bych asi tak brzo nepočítal...dle mého jsou v nabídce totální stupidity, jako Mňau, Šlágr, TV Noe, ... já bych je vyřadil ze základní nabídky a dal je do nějakého balíčku, kdo chce, zaplatí. " Vidím že je tu někdo totálně zakomplexovaný a zaujatý s předsudky když tu může napsat to že TV Noe je dle něho "totální stupidita"? V tom případě je dle tebe vlastně totální stupidita i regionální televize cz, regiony+, UPC show HD, Fashion TV HD, JHTV, Jihočeská televize, 9x zpravodajské stanice v angličtině a podobně Sledoval jsi vůbec někdy tu stanici TV Noe a víš co jsou tam za pořady. Za další tato stanice není placená ale žije z darů.
 7. notizia

  Nové stanice

  Pokud nejsem po 18 hodině v práci, tak se dívám každý den na regionální vysílání ČT z Brna nebo případně i z Ostravy přes vlastní anténu k UPC. Techniku díval jsem se standartně na ČT 1 HD přes DVB-C a ne přes DVB-T. Když se na ČT 1 HD přes DVB-C objevili Pražáci, tak jsem přepínal v DVB-C na SD verzi ČT 1 kterou mám úplně na konci seznamu a následně jsem to zkoušel i přes DVB-T, když je tam od dnešního dne nově ČT 1 JM HD společně s ČT 1 JM v SD místo původní ČT 1 HD s ČT 1. Nezlobte se na mě ale snad mám nárok vidět za celých den aspoň ubohých 25 minut regionálního vysílání z Brna pro Jihomoravský a Zlínský kraj, když jsem Moravák a celý svůj život žiji na Zlínsku a ne v Praze nebo v Čechách. Upírá snad někdo vám Čechům z Čech někdo z Moravy nebo ze Slezska regionální vysílání pro území celých Čech která je šířeno společně na ČT 24 s ČT 1? Vám osobně vy se třeba líbilo to kdyby se v hlavních celostátních zprávách pro celou republiku řešilo to, že třeba Hodoníně se zbortil most přes Moravu a není se možno dostat na opačnou stranu do Holíče na Slovensku jako se opačně a ustavičně v hlavních zprávách řešila uplavaná lávka přes Vltavu a to opravdu nadstandartně. Já jsem zapomněl to že koncesionářské poplatky České televizi platí pouze Češi z Čech bez Moraváků se Slezany z Moravy a ze Slezska. Pokud by se na ČT 24 nebo ČT 1 v Čechách od 18 do 18:25 hodin vysílalo regionální vysílání z Brna nebo z Ostravy místo správného z Prahy, tak by se to Čechům z Čech určitě také nelíbilo a byla by následně velká odezva! Vážený pane Masku v prvé řadě se uklidněte vy sám když vám osobně praská cévka z toho že jste měl někde v Čechách u německých hranic soukromou brněnskou stanici na kterou nikdo s nožem na krku nenutil se dívat když na,druhou stanu vy své regionální vysílání České televize v HD máte moznost sledovat úplně vždy. Hlavně že vy sám nebo vy Češi nejste nacionalisti, když bězně tvrdíte že Brno je v Čechách nebo že je české zrovna tak jak podle vás Čechů jsou všichni občané České republiky automaticky jen Češi a nic jiného i když to může být mimo Moraváků nebo Slezanů klidně i Vietnamec, Slovák, Ukrajinec atd. a má jen občanství ČR a pritom to není vůbec Čech.
 8. notizia

  Nové stanice

  Přesně tak, Češi se opět roztahují na Moravě a ve Slezsku. U nás na jihovýchodní Moravě jsou HD verze ČT v DVB-T aj v DVB-C nově české a ne moravské z Brna! Tak nyní jsou nově pouze SD verze ČT 1 v DVB-T i DVB-C moravské nebo moravskoslezské jak správně mají být dle příslušnosti k Brnu nebo Ostravě.
 9. notizia

  Nové stanice

  Já mám také více jak jeden CA modul ale chodím např. běžně ladit televize a podobně jiným.
 10. notizia

  Nové stanice

  A ty sám snad nemáš tři CA moduly? I když mám CA modul, tak mohu mít pro dítě klidně jen DVB-T a to nemůže mít ČT D v HD? Jinak jsou i jiní zákazníci co mají pro další TV jen to DVB-T a nebo pro ty co mají od UPC jen internet.
 11. notizia

  Nové stanice

  Protože bez aktivování jediného volného kanálu 28 v současném DVB-T již na další HD kanál v slušné kvalitě není místo. UPC show HD jako reklamní kanál bych okamžitě nahradil ČT D/ČT art a určitě má tato stanice větší prioritu než zprávy na ČT 24 co tam melou celý den stále dokola. V nočním vysílání je tam celou noc jen jedno dvacetiminutové regionálni vysíláni z Prahy, Brna a Ostravy stále dokola v nekonečných reprízách.
 12. notizia

  EPG

  EPG je na Prima KRIMI nyní funkční.
 13. notizia

  Nové stanice

  Aktuální změny v DVB-T od UPC. 1. Konečně zaraženy moravskoslezské verze ČT 1 u SD a HD verze místo té české 2. Změna stanice Mňau TV na Seznam TV 3. Na nové pozici Prima KRIMI 4. Šlágr 2 na nové pozici a návrat UPC Show HD na původní pozici kde byl místo něj na chvíli Šlágr 2. Ještě by bylo vhodné zařadit v HD i dvojstanici ČT D/ČT art místo reklamní HD stanice UPC show HD, když je nově ČT kompletně HD v DVB-T2 už vlastně celoplošně a volně. Zpravodajská ČT 24 může být klidně jen v SD verzi i když je nově i HD verze s celoplošným pokrytím.
 14. notizia

  Nové stanice

  Vietnamský mezinárodní informační a zábavní kanál VTV4 provedl významné změny v distribuci svého programu. K 1.4.2018 ukončil provozovatel stanice distribuci programu po celém světě s výjimkou vietnamské družice Vinasat 1 na pozici 132°E. Diváci v zahraničí mohou nyní sledovat programy VTV4 prostřednictvím online aplikace.
 15. notizia

  Ceskoslovensko HD

  Hlavně že chcete přidávat německý balíček s komerčním a obdobným odpadem jako na českých stanicích Novy, Primy, Barrandova a podobně!!! Česká republika je podle UPC další spolkovou zemí NSR, že německé stanice kterých je na satelitu mnoho a to úplně zdarma mají přednost před žádanými placenými kanály v češtině nebo slovenštině a které má na druhé straně bězně skoro každá kabelová nebo IPTV televize???!!! UPC Česká republika není schopna zařadit např. ani stanici RiK HD která je na UPC Slovensko a pritom na druhé straně jen plno řečí o sjednocováni placené nabídky pro CS trh kromě základních tzv. pozemních CZ a SK stanic. Asi je nejvyšší čas po dlouhém placení kabelu UPC s nemalou částkou přejít ke konkurenci, když je pro UPC prioritou zařazovat německý FTA odpad na úkor placených stanic v češtině nebo slovenštině!!!
×