Přejít na obsah

notizia

Uživatel
 • Počet příspěvků

  247
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  8

notizia naposledy vyhrál 20. prosince 2019

notizia má nejvíce líbivý obsah

O uživateli notizia

 • Hodnost
  Člen

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  -
 • Vodafone telefon
  Telefon 30 minut
 • Vodafone televize
  TV Komplet
 • Vodafone datový limit na mobilu
  -
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  -
 • Vodafone zařízení
  Cisco 3208, CA modul
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Země Moravskoslezská

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. notizia

  Nové stanice

  " Za 5,80 € už lze sehnat ledajakou nabídku 😄 " Uvědom si že bych neplatil jen za 8 SK stanic (Trojka, Markíza HD, DOMA HD, DAJTO HD, TV JOJ HD, JOJ PLUS HD, WAU HD a Jojko (Jojko až u nabídky za 5,80 euro) částku 3,99 Euro a po skončení předplatného nově už 5,80 Euro kdybych nemusel. Skylink je totiž jediný operátor který si můžeš v České republice u kterého si můžeš pořídit slovenskou nabídku bez toho aby jsi na Slovensku trvalý pobyt nebo občanství SR a podobně. Navíc u pořízení Skylinku nepotřebuješ občanský průkaz a řádnou smlouvu kterou musíš podepsat a podobně. takže jako ne Slovák a občan ČR si můžeš bez problému pořídit slovenskou nabídku Skylinku. Moc pochybuju o tom že Peterka bude nově své programy UPC nabízet nadále zadarmo když z nich nově udělal kromě DVB-T (nikde není jistota že důstanou stále v DVB-T FTA a zdarma) plně placené stanice a nyní po novu od operátorů za ně vybírá peníze.
 2. notizia

  Nové stanice

  Když mohou odvádět poplatky Peterkovi za jeho teleshopingový odpad na Šlágr TV s Šlágr 2 tak proč by nemohli odvádět poplatek za Jojko HD které by rozhodně bylo lepší než ten Peterkův odpad. S tím tvým argumentem že k čemu by byl dětský program jen to že by jsi si měl uvědomit že v České republice je největší národnostní menšina právě slovenská. Tím pádem tu žije aj trvale dost Slováků kteří tu mají aj děcka a tak si myslím že z tohoto důvodu by měll byt u UPC aspoň jeden dětský program ve slovenštině když na druhou stranu je u v čínštině např. CCTV 4. Navíc by děcka a to hlavně ty z Čech oproti těm z Moravy a Slezska nebyly tak debilní pokud by aspoň občas slyšeli slovenštinu. Na Moravě a ve Slezsku je slovenština úplně přirozená oproti Čechám. Za chvíli se děcka z Čech budou se Slovákama domlouvat anglicky protože slovenštině již absolutně nerozumí a dokonce se mají problém domluvit aj na s Moravákama na Moravě a to vím z vlastní zkušenosti. Nakonec ještě to že za kvalitu si klidně rád připlatím ale na za takové capiny jako za TV8 HD, ABC TV, Mňau TV, Šlágry, rozhodně ne!!! Stejně si k UPC momentálně platím ještě dvakrát slovenský Skylink po 2x 3,99 Eura a po novu to bude 2x 5,80 Euro. V minulosti jsem si platil slovenský freeSAT společně s jedním známým ze Slovenska než ho zrušil a byl jsem nucen se opět vrátit ke Skylinku SK balík Digital.
 3. notizia

  Nové stanice

  tak to vypadá ,že už nezačnou vysílat. To si piš že už vysílání Rebelu 2 neobnoví, údajně už měli delší problémy jak tyty dvě stanice utáhnou a s tou koupí Slušného kanálu měli jen velké oči a nic víc. Svedli to nyní na koronavirovou krizi a lepší výmluva nějaká než žádná, tak asi nějak tak. Podobně velké oči měl v minulosti Peterka s jeho stanicemi Písnička pro děti a Country které taky nakonec úplně zabalil. Ano je to regulérní vysílání TV chujovin. Slováci na TV 8 HD věští z kříštálové kule a Češi na ABC TV prodávají šmejdy a krámy jako šperky a další capiny!!!
 4. notizia

  Nové stanice

  Skylink dnes definitivně vypnul pozici po Rebel 2 a nevím proč to neudělá aj UPC/Vodafone a nezařadí tam už MTV Hits které dle jejich slibu údajně konečně zařadí. Zrovna tak by mohli zařadit aj MTV Music které je již několik roků nazpět aj u feeSATu které bylo před nedávnou koupí M7 (Skylinku) až po zakoupením UPC Vodafonem. Než koupil M7 freeSAT a Vodafone UPC, tak tyto dvě společnosti UPC a freeSAT měli společného majitele. Dále zařazují totální chujoviny jako TV8 s ABC TV ale zařadit Trojku od RTVS, Jojko HD se Senzi HD a TV LUX HD které se smí šířit aj v České republice to už ale UPC/ Vodafone za žádnou cenu zařadit jaksi nechce a ohání se tím že by tyto stanice nikdo nesledoval a hlavně že podle nich budou velmi sledované ty stanice co nově zařadily 31. 3. 2020!!! Dále v nabídce velmi chybí obsahově kvalitní stanice Travel XP HD, Love Nature HD a také možná s velkou pravděpodobností aj dětská stanice Boomerang která sice není lokalizovaná do češtiny ale existuje k ní kromě angličtiny aj polská nebo ruská lokalizace jako u freeSATu. Jinak v nabídce freSATu je aj celkem dobrá hudební stanice Mooz Dance HD.
 5. Vy jste technik, když tu veřejně obhajujete kurvení kvality obrazu?! Dříve byly u UPC vždy v jednom Muxu DVB-T pouze tři stanice v HD a ne toto co nyní pod Vodafone předvádíte. Prostě toto jsou už ty hajzlovské praktiky Vodafone pod kterým půjde kvalita rapidně dole a vše budete jen kurvit? Nejvyšší čas táhnout od UPC vlastně už Vodafone pryč když si neváží zákazníka. Na 23 a 24 kanále mělo byt pouze šest stanic České televize a to v každém Muxu pouze třech stanicích jako dlouhodobě v minulosti. Pokud míníte v DVB-T šířit stanice které vůbec nejsou v pozemáku jak např. Ocko Black, Mnam TV a podobně tak si laskavě zaktivujte volný kanál 28 mezi DVB-T a začátkem DVB-C na který přesuňte ty SDstanice z 23 kanálu.
 6. notizia

  Nové stanice

  "Dokumentární kanál Love Nature HD konečně s českým dabingem,už by nemuselo nic bránit zařazení do programové nabídky." Love nature HD jde od samého začátku v češtine, tad se jedná o to že byla konečně přídána čeština aj do internetobvé televize u Skylinku oproti jejich satelitní nabídky. Již dávno jsem psal to že by mělo UPC tuto kvalitní stanici také zařadit do nabídky zrovna tak jako TravelXP HD která taktéž v nabídce chybí
 7. O české s odpuštěním "komerční sračky nemám absolutně zájem aj kdyby byly v UHD, 4K, 8K a podobně. Kabel si platím kvůli jiným kanálům a tento odpad zásadně nesleduji.Z pozemáku se dá sledovat jedině Česká televize. Osobně bych byl pro zavedení samostatného balíčku pro český komerční odpad z pozemáku abych tyto stanice neměl vůbec nabídce.
 8. notizia

  Nové stanice

  To opravdu Peterka bude spouštět už třetí Šlágr? A UPC pak tuto p.čovinu určitě hned zařadí a to i když Trojku od RTVS na druhé straně v žádném případě nechtějí!!!
 9. Na webu toto: Čeští operátoři podle očekávání nabízí svým divákům slovenskou Trojku Nový veřejnoprávní kanál slovenské veřejnoprávní instituce RTVS je od zahájení svého vysílání k dispozici i českým divákům. Zařadila jej většina operátorů, kteří doposud šířili Jednotku a Dvojku. Pro diváky jde o příjemnou zprávu, jelikož mají k dispozici nový program, který prakticky nevysílá reklamu. Slovenská televize tímto způsobem poskytuje českému publiku víc programů s dramatickým obsahem než Česká televize může poskytnout slovenským divákům. ČT exportuje na Slovensko první dva své programy a k tomu přidává ještě zpravodajskou stanici ČT 24. Sportovní kanál ČT sport a dvojici ČT Déčko a ČT art z licenčních důvodů poskytovat nemůže. Naproti tomu slovenská RTVS nemá důvod omezovat dostupnost svého nového třetího programu, jelikož na něm vysílá v podstatě jen vlastní archivní obsah. Ten není nutné v České republice blokovat. RTVS by teoreticky mohla svůj třetí program nabídnout i operátorům v jiných zemích, například v Polsku. Trojka bude mít do jisté míry atypickou programovou strukturu, která by se měla projevit právě v nynějším období po 1. lednu 2020. Vysílání budou tvořit dva šestihodinové programové bloky, které se budou jednou denně opakovat. V praxi by to mělo vypadat tak, že první premiérový blok se bude vysílat od 6:00 do 12:00. Následovat by měla repríza večerního bloku z předešlého dne, který poběží od 12:00 do 18:00. Po šesté večerní se bude vysílat klíčový primetimový blok a v noci bude následovat repríza pořadů z předchozího rána. Dopolední blok by měl být převážně oddechový, hlavní náplní bude vaření nebo hudba, večerní čas vyplní dramatická tvorba případně dokumenty. RTVS připraví i upravené sportovní zpravodajství a bude souběžně vysílat hlavní zpravodajskou relaci na prvním a třetím programu.
 10. Přesně tak a plný souhlas a v kabelu mají byt aj stanice které má zaplaceno třeba jen jedno procento zákazníku jako podle u méně sledovaného Film Europe a podobně. Pokud vyřadí např. Film Europe tak okamžitě jdu pryč a už ode mne neuvidí ani haléř!!! Vidím že UPC si už.opravdu přestává vážit platícího zákazníka a začínají se asi řídit heslem (Plať, druž hubu a my budeme rozhodovat o nabídce a ne platící zákazník). Zrovna v tomto duchu mě včera vytočila operátorka UPC která to tak přesně naznačila. U UPC jsem dost dlouho a po včerejším telefonátu už opravdu uvažuji o definitivním odchodu. Poslední dobu a to zejména poslední půl rok nazpět se začíná UPC chovat velmi arogantně.
 11. Zaujímavé dokumenty, dramatické, hudobné a zábavné programy, publicistika a vzdelávanie - to všetko budete môcť sledovať už dva dni pred najkrajšími sviatkami v roku. budúcnosti sa vysielanie Trojky rozšíri aj o archívnu zahraničnú tvorbu. Programovým základom nového kanálu bude predovšetkým bohatý televízny archív. Trojka bude najmä pre divákov starších ako 60 rokov , ale na svoje si prídu aj mladšie ročníky. Vysielanie bude 24-hodinové v dvoch rotáciách. Blok od 6:00 do 12:00 sa bude následne reprízovať od 24:00. Večerný blok od 18:00 do 24:00 uvidia diváci v repríze v nasledujúci deň od 12:00 do 18:00. Tvorcovia Trojky vyberali obsah mimoriadne citlivo. Tak, aby bolo čo sledovať nielen ráno, ale aj popoludní a večer. „Celé vysielanie bude odrážať hlavné motto okruhu - S Trojkou nikdy nezostarneš," hovorí televízny programový riaditeľ Marek Ťapák. „Trojka bude pohodová, bude reprezentovať to najlepšie, čo vytvorila Československá a neskôr Slovenská televízia," dodáva šéfdramaturgička Trojky Judita Gembická. Chýbať nebude varenie, zábava aj hudba, to všetko predpoludním. Podvečer to bude dráma a dokumentárna tvorba. Vrátia sa legendárne Bratislavské pondelky, utorky budú patriť detektívkam, kriminálnym a špionážnym seriálom. V stredu sa môžu diváci tešiť na Borisa Filana a jeho Liga pasáž . Vo vysielaní Trojky sa objavia tiež Dávne stretnutia na želanie , Chodili sme spolu , Okná vesmíru dokorán či Mojich sedem divov . Kopec hudby, zábavy aj návrat hostiteliek večera Pamätáte si na Straty a nálezy ? Seriálu, ktorý vyrobila Československá televízia, neskôr Slovenská televízia, budú patriť štvrtky. Piatky budú hudobné! Čaká nás Kaviareň Slávia . V soboty bude Trojka vysielať zábavné programy z archívu. Každý deň bude Trojka paralelne vysielať hlavné večerné televízne spravodajstvo a milovníci športu sa môžu pripraviť na skrátené spravodajstvo. Diváci sa taktiež môžu pripraviť na hostiteľky večerného bloku . „Oslovili sme dve dámy - Alenu Heribanovú a Soňu Müllerovú, ktoré túto ponuku prijali s nadšením. K niektorým večerným ťažiskovým formátom týždňa si do štúdia pozvú hosťa, ktorý si nielen zaspomína na to, ako sa daný program, film či inscenácia vyrábali, ale priblíži aj morálny odkaz diela, ktoré sa bude vysielať," avizuje Judita Gembická. Televízny okruh Trojka bude distribuovaný rovnakými platformami ako ostatné televízne okruhy RTVS.
 12. Přesně tak jak píšeš aj podle mých informací by nebyl ze strany RTVS odsouhlasit šíření Trojky ze strany RTVS zrovna tak jako tomu je u stanic Jednotka a Dvojka od RTVS. Ten nejhlavnější problém je na straně UPC Česká republika které jednoznačně nemá zajem tuto stanicí zařadit!!! České UPC již v minulosti opakovaně dokázalo že vše slovenské je pro ně vlastně takový odpad a tím pádem pro diváka v České republice nesledovatelné nebo úplně minimálně.
 13. Prosím už konečně o jasnou a přímou odpověď jestli jste zaměstnancem UPC a podobně nebo jen zákazník co pouze jejich placené služby? Nevím z jakého důvodu citujete nějaké oficiálni vyjádření UPC pokud s ním nejste v nějakém pracovním vztahu a podobně, protože to co sděluje UPC si umím přečíst aj sám a nemusíte mě to tlumočit. Pokud jste opravdu jen zákazníkem UPC a nic jiného tak se vlastně pasujete do té role nějakého zástupce či tlakového mluvčí a podobně a ne že jak píšete. Nezlobte se na mě ale už mě totálně vytáčíte s tím jak až do roztrhání těla obhajujete UPC za to že si umanulo že Trojku od RTVS definitivně nezařadí A navíc to obhajujete totální vaší capinou že to nemá cenu vůbec zařazovat a následně pak vyřadit!!! Pokud o tom nevíte tak TV nabídka od UPC je placená služba oproti DVB-T které je úplně zdarma a tak má být v rastru o co je u zákazníků zájem a ne se ohánět jen sledovaností a podobně. Já jsem vlastně do dnes vůbec nevěděl že například skupina Prima a podobně se dělí s UPC a jinými poskytovateli z jejich čistého přijmu zs reklamu co se šíří na jejich stanicích (v tomto případě těch co byly na Primách) Navíc se jedná o program veřejnoprávní program Slovenska a ne o nějakou prémiovou stanici kde se společnosti odvádí určitý poplatek za každého diváka co má konkrétně tuto stanicí v nabídce. Dokonce ta stejná tvrdohlavost ze strany UPC u stanice TV Noe kterou do dnešního dne nechce překlopit do HD i když provozovatel nabízí HD zdarma zrovna tak jako tu SD verzi.
 14. Plný souhlas, už předem něco odsoudit bez toho abych to reálně poznal je opravdu a totálně ubohé!!! UPC nemá zajem to zařadit aspoň do regionálních Muxů kde jsou stanice sousedních států jako např. ORF nebo TVP a místní regionálky. Pod Vodafonem půjde úroveň programé nabídky rapidně dolů a v budoucnu tam zbyde jen komerční odpad když se čím dále vice ohání sledovaností. Nebude to dlouho trvat a vyřadí aj stanice jako Film Europe s tím že jsou málo sledované. Sledovanost je druhořadá když se jedná o placené TV. Nevím jak jiní ale já si rozhodně a v žádném případě neplatím kabel kvůli stanicím typu Nova, Barrandov, Prima, nebo dokonce kvůli teleshopingu Šlágr a nebo kvůli Mňau kde obsah kterého je plný web a plně zdarma!!! U konerčního odpadu je úplně jedno jestli je v SD, HD nebo dokonce v UHD, 4K a podobně.
 15. Dobrý den, to odpovídáte soukromě sám za sebe nebo oficiálně za společnost UPC jako jejich zástupce s jejich prohlášením? Tak jako bylo se stanicí TUTY TV kterou jste zařadili okamžitě (ještě asi dva měsíce předem promosmyčka před ostrým spuštěním) s tím že bude vynikající a velmi sledovaná stanice?!
×
×
 • Vytvořit...