Jump to content

u3totu

Uživatel
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

 1. Tak popravdě mi 30 Mbit stačí a u nás nabízejí kabelem těch 30 za 300 Kč. Nicméně bych raději platil o stovku více, kdybych s tím neměl problémy. Chápeš? Kaká mě to dost na to, abych oželel výhody toho, co ani nevyužiju. A namísto takových příspěvků bych raději radu, jak to vyřešit. Děkuju. K čemu mi je příspěvek: "Jinde to mají horší, tak radši zůstaň tam, kde ti internet padá a štve tě to." To je nějaká rada?
 2. Tak jsem po testování, kdy jsem na radu technika UPC zkusil přepnout Compal do režimu modem (bridge), zjistil, že v tomto režimu výpadky nejsou. Ale nefunguje samozřejmě WiFi. Technik doporučil výměnu kus za kus, tak to se v pátek stalo (jak to probíhalo nemám už nervy psát). Jenže to nepomohlo. I tenhle Compal dělá to samé. Oni tvrdí, že výpadky nevidí, že je všechno v pohodě, ale mně to rozseká hodinu záznamu na 8 částí (jak přes kabel, tak přes WiFi). Přepnul jsem tedy Compal do režimu modem a za něj hodil svůj starý ZyXAL, abych měl WiFi. V tomhle postavení stream nahrává bez výpadků pře
 3. Pardon, ale blbost. Jediné, co se změnilo, je router. Abych ty vaše nesmysly odboural, vzal jsem PC k sousedovi, který má ještě Technicolor TC 7200, a tam vše zase nahrávalo bez problémů. Může za to Compal a šmytec. Díky! Já mám 100/10 ... nepotřebuju superultra rychlost. Jak provedu ten "downgrade"? To je spíš hardwarová záležitost než softwarové nastavení, že?
 4. Děkuji, od Vás už radu opravdu nepotřebuji. 8 let to nahrává v pořádku a po výměně pouze modemu kus za kus je najednou chyba v rekordéru?
 5. Děkuju! Děkuju, taky mám software CH7465LG-NCIP-4.50.18.22-1-NOSH, hardware 5.01. Nejde tu však o poslech, ale o záznam - nahrávání....
 6. Ahoj, zaznamenávám si přes stream internetové rádio, abych si pořady mohl poslechnout později v klidu z mobilu. Měl jsem modem Technicolor TC 7200 a všechno bylo v pohodě. Přesně ode dne, kdy jsem si vyměnil tento modem za nový COMPAL CH7465LG, se mi nahrávky kouskují, tzn. že ten stream asi vypadává. Během 3 hodin se to stane třeba 4-8×, není to v pravidelných intervalech. Zdá se, že prostě třeba na vteřinu, dvě vypadne internet. Jsem k modemu připojený kabelem, není to přes WiFi. Kdysi jsem se bavil s kamarádkou, která si také pořady z internetu nahrávala, a říkala mi, že si nově pořídi
 7. Sice asi jen jako reklama na kanál, ale budou tam první dva týdny stejné pořady jako na O2TV Sport, třeba na Slavia - Plzeň nebo LM bych se podíval. http://ekonomika.idnes.cz/startuje-kanal-o2-tv-free-087-/test.aspx?c=A170302_084603_test_rny Možná nejdůležitější je informace: "Úplně zadarmo v pozemním vysílání bude O2TV Free do 21. března. Potom začne promo fáze zpoplatněného vysílání."
 8. Adolf: Třeba to zakřiknu, ale už to tak je určitě více než rok, pravděpodobně mnohem déle, takže asi tak...
 9. fat01: Ano, děkuji. Jak jsem psal, ale pan YABAKA to nějak nepobral. Ačkoliv to ne vždy sedí. Třeba u Spektrum HD také není "$", ale samozřejmě mi nehraje, a u ČT : D HD / ČT art HD zase tento symbol je, jenže v HD mi normálně hraje...
 10. Jojo, tak to řeším přepnutím televize na DVB-T (je k tomu naštěstí jedno tlačítko), tam mám naladěné jen Prima Max, Óčko Expres, Polar a Slovácko. To jsou kanály, co jedou na DVB-T, ale ne na DVB-C. Prima Max je sice jen SD, ale stěžovat si na to, když před pár lety jsem ještě koukal na zrnění a duchy v TV, mi přijde už docela moc.
 11. hpfunny: Moc, moc děkuju. Trošku nechápu, proč Prima v HD běží, ale Nova ne. Ale dokážu s touto nevědomostí žít. Ještě jednou díky.
 12. Děkuju, ale ne, ne, ne. Vždy hrála v HD i Prima a Barrandov, hrají stále i nyní. Hrály přes Vánoce nejen HD, ale i různé SD kanály, např. slovenská Dvojka, teď již opět nehrají. Navíc by to byla celorepubliková technická závada, mám stejné info i z jiných měst, co se kryla přesně s promo akcí Filmbox.
 13. Zdravím, přes Vánoce jsem si na TV, která chytá DVB-C (bez vloženého modulu a tedy i karty), naladil v HD kanály ČT, Novy, Primy, Barrandova. Takže jsme se dívali například na Prima Cool HD, Nova Cinema HD apod. Dnes jsme zapnuli TV a tyto HD programy jsou kódované.... V SD jedou. Má to nějakou souvislost například s kanály Filmbox, protože ty by se dnes také měly vypnout z té vánoční akce? Filmbox kanály nám samozřejmě bez modulu nehrály vůbec. Chci se tedy spíše zeptat, jestli někdo víte, zda to bylo jen tak, nebo se to zase vrátí zpět apod.? Děkuju! Aleš
 14. Já stahovat nemám v plánu, ale bojím se toho, až budu chtít ten film pustit, že už tam nebude. Takže možná i to by byl důvod, proč bych si to "zálohoval". Víte někdo, jestli se ta videotéka obměňuje, nebo má nějakou kapacitu atp.? Díky.
×
×
 • Create New...